0 oy
431 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Uzun süre nasl korunabiliriz eşim geri çekme uyguluyor be mesafeli ilşki yaşıyoz sırf hamile kalmim diye

14 Cevaplar

+1 oy
(4,705 puan) tarafından
mesafeli iliski ne 6yillik evliyim ben mesafeli olsun diye suriyeye gonderdim .d.d
(4,705 puan) tarafından
harbiden o ne.d.d
tarafından
Bilmiyorum ki vallahi her gün yeni bir şey öğreniyorum burda ☺☺☺
(4,705 puan) tarafından
Cahillllll.d.d yatta uyu bak tam yatacaktim yorum yaptin uyuyamadim.d
tarafından
İlişki yaşamıyorlar yani sjsjs mesafeliden kastı o yani adamı opemiyor bile sonu oraya gidicek diye ajsj
tarafından
:))))) @melekss ilişkiye ara verilme yaniii hemşire öyle önerdi ovulasyon günlerinde yakın temas kurmayın dedi tabi ön sevişme hariç mesafeden kastım bu demek :)))))
-Reklam-
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Geri çekilme bir korunma yöntemi değildir yalnız 
tarafından
Nedir peki sonuçta adam boşalmıyor geldiğini hissettiği an çıkarıooo
(1,506 puan) tarafından
Zevk suyu bile gitse içinde kaliteli sperm oluyor bir damlası bile yeter yank
0 oy
(63 puan) tarafından
Prezervatif+ geri çekilme 2 sene bu şekilde korundum hiç sıkıntı yaşamadım şükür
(1,275 puan) tarafından
İkisini aynu anda mı uyguladın canım yoksa bazen cekilme bazen prezervatif mı demek oluyor
(63 puan) tarafından
Aynı anda canım tek başına geri çekilme korunma yöntemi değil malesef arkadaşlarımın hepsi geri çekilmeyle hamile kaldı.
tarafından
Ay korkutma beniii
(1,275 puan) tarafından
Evet canım geri çekilme sıkıntı ya, tek başına prezervatif de sıkıntı mı acaba çekilme yapmadan
0 oy
(9,626 puan) tarafından
O bi korunma yöntemi değilki,ben gibi pespese kalmada
(569 puan) tarafından
Kac yas var aralarında
(9,626 puan) tarafından
15 ay var kızıma hamile kalınca oglum 7 buçuk aylikti
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Bi kac yöntemle  korunsaniz daha guvenilir olur bence 
tarafından
Öneri versen
(1,271 puan) tarafından
Dpgum kontrol haplarini pek onermiyorum hormonbozuklugu falan yapiyo igneyede karsiyim  en iyisi geri cekilme + prezarvatif bence gericekilme tek basina guvenilir degil cunku zevk suyunda bile sperm olabiliyor
(1,271 puan) tarafından
Ablam spiral ile hamile kaldi geri cekilmeyle hamile kaldi oyuzden dikkat
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Geri çekilme ile korunduğumu sanıp şuan kızımı sallayan ben :)) hemen spreal taktırdım doğumdan sonra ilk evlendigimde de 2 sene doğum kontrol hapı kullandım oda korudu 
tarafından
Spiral takmama rağmen mi doğum kontrol habı kullandın
(1,572 puan) tarafından
He yok çocuktan önce doğum kontrol hapı kullandım doğumdan sonra spreal taktırdım
0 oy
(1,629 puan) tarafından
İğne ilaç var kuzum onları dene dokturunla konuş o sana yönetem belirler 
tarafından
Hemşire hormon bozukluğu yapıyor dedi
0 oy
(1,011 puan) tarafından
8 sene spiral ile korundum 
(2,972 puan) tarafından
Bende yeni taktırdım sprial varken başka bir korunma yöntemi kullandiniz mı acaba
(1,011 puan) tarafından
Geri çekilme başka birşey kullanmadim
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Geri çekilme korumaz.

Prezervatif + ilaç + gericekilme 
0 oy
(11,399 puan) tarafından
Biz 3 sene geri çekilme ile korunduk kaza olmadı hiç ilişki de duzenliydi ama tabi bi korunma yöntemi değil canım kesin olmasın diyorsan korunmalisin
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı kullaniyorum 3 yılı geçti 
0 oy
(770 puan) tarafından
Geri çekilme ile dogum tarihimi bekliyorum şubatın kaçına verirse doktorum geri çekilme asla korunma yöntemi degil
0 oy
(173 puan) tarafından
Valla canım ben doğumdan sonra ilk adetimde bakır sprial taktırdım 7 ay çok kanamam oldu dayanamadım çıkarttırdım aynı gün gidip hormonlu taktırdım o derece hamile kalmak istemiyorum bir 5 sene hamilelik düşünmüyorum sprial taktırabilirsin
tarafından
Korkuyorum ya 2 normal doğum yapmış kadınım ama spirala gelince korkuyorum değişik
(173 puan) tarafından
Valla bacım yalan mı söyleyim sana ben korkmayarak gittim doğum Hastanesi'nde taktılar ilk spiral imi ben resmen normal doğuma girdim diyrbilirim 4 kişi üstüme çöktü hayatımda hiç bu kadar canım yandığını bilmiyorum ama ikinciyi özelde taktırdım nasıl korkarak gittim yine aynı acıyı yaşayacak diye çıkarması takması hemen hemen en fazla 30 saniye sürdü dedim bumuydu neden s.alak gibi gittim canımı yaktırdım 7 ay rezillik cektım
0 oy
(982 puan) tarafından
Tam 3 sene yapmicaz cnm bizde 3 aylık iğne ile korunuyorum net 3 sene olmasını kattiyen istemiyoruz oğlum 28de 2yas olcak lokusaligim çok ağır geçti süreç ağırdı benim için o eşim ile konuştuk kredimiz bittikten 1 yıl sonra ikinci bebek calismalarina baslicaz bu sefer eşim devlet istemiyor doğumum için özele götürmek istiyor hastaneden nefret ettik biz sürekli aglattiklari için eşim ben çok yiprandik üzüldük ilk 3ay özele gittik durumumuz vardı ama ne yazikki devlete geçtik belli zaman sonra krediden dolayı çok pus doktorlara denk geldik sürekli düşük tehlikesi geçirdim almak istediler v.b
tarafından
Yaaaa geçmiş olsun bizde 3 sene garanti istemiyoruz 2 ci çoçuğumuda istemiyoz bikereden hamile kalmazsın diye diye afedersin 2 dir boşaldı hamile olduğumu öğrendim oğlum 28 aylık kızım 9 aylık korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
28 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 231 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Defneyle (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 545 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Edanurkpln (347 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 434 göst.