0 oy
434 göst.
Aile kategorisinde (20 puan) tarafından
Kızlar biz 4 kiz kardeşiz erkek kardeşim yok maalesef cok isterdim bi erkek kardeşim olsun çocuklarımında bi erkek kardeşi olsun istiyorum tabi ki kız erkek hiç farketmez anasina babasına vatanina milletine hayırlı bi evlat olsun. 3 yasinda bi kızım  2.kizimda 1bucuk yaşında 3.cu çocuğu istiyorum maddi manevi yönden  de sıkıntım yok AA esim istemiyor 3 çocuğu 3 çocuklu anneler siz nasıl bakıyorsunuz cocuklara zor oluyor mu 

26 Cevaplar

0 oy
(4,355 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Maddi sıkıntın yoksa ve bebege bakabilecek psikolojin varsa çocukların küçükmüş çünkü olabilir benim 4 tane hic pisman degilim Allahima hamd olsun
(20 puan) tarafından
Pes pese büyürler arkadaş gibi olurlar 2 kızım ikiz gibi ler 9 ay hamilelik süreci var büyük kızım 4 yaşına girecek küçük olan 3 e girecek akıllı lar da zaten baglatmayi düşünüyorum da
-Reklam-
0 oy
(4,518 puan) tarafından
Valla maddi yonden skntin yok ise gozunde alıyorsa neden olmasin=)
(20 puan) tarafından
Vallahi canım maddi yönden sıkıntım yok eşim özel harekat maaasi iyi evim arabamda kaynanam kayinbabamda her yönden destekçi vallahi bende istiyorum neden olmasın diyorum ama eşim pek yanasmiyo
(4,518 puan) tarafından
Kiz napacan sen cocugu beni evlatlik al oglumla =)))
0 oy
tarafından
Bu durumdayken 2 ye cesaretim yok valla hem yine kız olma ihtimali var 
(20 puan) tarafından
Kiz olursa kızlarına bacı olur erkek olursa gardasi olur
0 oy
(119,499 puan) tarafından
soyle dusun sıkintım yokmus maddi yonden hamd olsun bizimde yok bende 2. hamileyim ikisininde dunyalik mali mulku hazir 3.bebeye psikolojik olarak hazirsan yap
(20 puan) tarafından
2 kızımda akıllı uslu cocuklar belki 1 sene zorluğunu çekerim ama 3 den sonra kordonda da bağlatmak istiyorum3 pes pese buyur diye düşünüyorum
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Ben maddi yönden çok şükür sıkıntım yok ama mannevi hiç hazır olmadığım bir anda hamile olduğumu öğrendim sen kendini hazır his ediyorsan yap gitsin be 
(20 puan) tarafından
Yapiyim gitsin
0 oy
(71 puan) tarafından

Riskiyla geliyo valla ben ikinciye hamileyken ev aldık baya sıkışmıştık o dönem çocuk doğunca geçti şimdi üçüncüye hamileyim yine bı zor dönemden geziyoruz doğacak bir aya kadar yine geçecek sıkıntılar inşallah iki oğlum vardı bende hep kız istedim rabbimde nasip etti Allah'ım can saqligi versin hepsjne

(20 puan) tarafından
Amin canım benim güzel bacı olacakmış paşaların Rabbım bizde gardas verir ins
(71 puan) tarafından
İnşallah rabbim gonlune göre versin
0 oy
tarafından
1 buçuk yaşındaymış kizin bence biraz daha bekle . Çişini öğrensin en azından. Doğurmak önemli değil önemli olan hepsine yetebilmek
0 oy
(774 puan) tarafından
Benim esim ikinciyi bile istemiyor sen ucuncu diyorsun yani garipsiyemedim bacim benim cevremde cok var boyle dusunup ucuncuyu yapip hayal kirikligi yasiyan istiyorsan yap ama kiz olursada uzulme o niyetle yapma bence benimde kizim var gunun birinde bir cocuk daha yaparsam oglanida tatmak isterim ama kizim olursada oglum olsun diye bidaha dusunmem tabiki karar senin 
(20 puan) tarafından
Tabikide öyle Rabbım sağlıklı versin cümlemize ama kız erkek hiç farkeetmez benim fikrim pes pese büyürler zaten kordonlari baglatmayi düşünüyorum çocuklarına çok seviyorum 2 kızım ikiz gibiler
0 oy
tarafından
Valla kuzum biz nedesek yalan olur gücün sabrın maddiyatında yerindeyse sen bilirsin   
0 oy
tarafından
Ay yokkkk Rabbım olmayana versın ben 2. Zor düşünüyorum 3 çocuk ne demek, 3 kıyafet, 3 kahvaltı,3 yemek, 3 camasır yemın ederım bır taneyle kafayı sıyırdım ben, tamamen hayatı cocuklara adayarak gecırmek lazım 
(20 puan) tarafından
Canım hep bebek olarak kalmayacak buyuycekler okula beraber gidecekler beraber gezecekler beraber aynı giyinicekler arkadaş sırdaş olacaklar
tarafından
2sı olsun valla :D büyüdükçe dertte büyüyor okulları masrafları bız yetemeyız 3. Çocuğa kesınlıkle :( esım polis
0 oy
(1,616 puan) tarafından
Trilyonlukta olsam yok anam ben çocuğa doydum 2.5 yaşında kızım 3 aylık oğlum var rabbim olmayana versin hı olurda rabbim kazayla nasip ederse baş göz üstüne ama isteyerek bilerek no no no ben istemem oğlum kolik Bi bebek Hayattn soğudum
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Bence yapilmamali:D

0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ben 1 tane getirdim dahada istemiyorum yaa :((((
0 oy
(2,466 puan) tarafından
Senle aynıyım canm benimde 3 ve 1 buçuk yaşında iki kızım var .bende kararsızım şimdimi yapsam biraz dahamı beklesm kararsızım eşimde istiyor.

Rabim hayırlı sağlıklı erkek evlat bizlerede nasip etsin inşallah
(20 puan) tarafından
Canım maddi manevi yönden  sıkıntım yok çok şükür 2 kızım var Rabbım ne verirse ama hep bebek kalmayacaklar pes pese biyuycekler aynı okula gidecekler birbirlerine arkadaş olacak lar bence 3 çocuk ideal 2 sezeryanim var bunda doğurup baglatmayi düşünüyorum zaten Rabbım bizede erkek evlat tatirsin ins
(2,466 puan) tarafından
Amin inşallah canım.bencede yap bi tane daha
0 oy
(13,103 puan) tarafından
Valla maddi de önemli ama yetiştirmek daha önemli hazirsan yap 
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Maddiyattan önemli olan maneviyat bence. Benim bi tane oğlum var Allah isteyene versin diyorum maddi olarak korkmuyorum ama psikoloji olarak beni çok yoruyor o da söyle ya ölürsem ya virusten bütün akrabalarım ölürse çocuğumu başkaları alır asimile olursa filan:D anne olduktan sonra çok pimpirikli oldum:d istiyosan bence zorlanmazsın bakmakta

0 oy
(27,367 puan) tarafından

Sorumluluğu kaldırabilirseniz her yönden olabilir

0 oy
tarafından
Benim iki oğlum var canım hep bi kızım olmasını isterdim ama iki oğlumu çok yakın aralıklarla doğurunca çok zorlandım cesaret edemedim sonra onlar büyüdü biri 15 biri 13 yaşında kızım da 18 aylık inana çok rahatım şu an yaşın küçükse bekle biraz büyüsünler sonra yap bence 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben ikinciyi bile düşünemiyorum kızım bı buçuk yaşında.cok hareketli maşallah çok yaramaz durmuyor lavaboya bile gidemiyorum ikinci olsa kafayı yerim herhalde bı altı sene düşünmüyorum
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Benimde kizim 3yasinda oglum 1 bucuk .bende isterim esim istemiyor 2 yeter diyir :))

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 604 göst.
22 Haziran 2023 Aile kategorisinde Birhilall (1,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 292 göst.
28 Mart 2022 Aile kategorisinde arzu07 (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 432 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 130 göst.