0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (429 puan) tarafından
Burda okuyordum maalesef benimde başıma geldi.Gecen hafta 6+2 idi bir hafta sonra gittim 5+4 çıktı gelişme olmamış ve kalp atışı yok bir hafta daha bekleyelim ilerleme olmazsa kürtaj dedi.benim gibi olup sonra duyulan var mı yoksa kendimi alistirmaliyim bebeğimden ayrılmaya

5 Cevaplar

0 oy
(15,840 puan) tarafından
Kizlarimi 8 haftalıkken duydumm bennn
(429 puan) tarafından
Sadece kalp atışı olsa kafama bende takmayacagim ama gelişim ilerlemiyor
(15,840 puan) tarafından
Geç döllenme olabilirmi yada cihazlardan kaynaklıdır belki kanaman yok biraz daha bekle derimm Rabbim kimseyi korktuğu yere ugratmasin inşallah
-Reklam-
0 oy
(692 puan) tarafından
Eğer gelişme olmayacaksa zaten kese bozuluyor canim ablam üst üste 2 kere hamile kaldı ikisinde de gelişme olmadı kese bozuldu beta düştü kürtaj oldu 
(429 puan) tarafından
Kese bozuk değil ama gelişme olmadı Dr 1 hafta daha bekle dedi
(132 puan) tarafından
Benimde kese bozulmadi oldugu gibi kaldi ve ne bir kanama ne bir belirti hicbirsey olmadi.
0 oy
(575 puan) tarafından
10.haftaya kadar bekledim kalp atışı olmadı boş gebelik den dolayi kürtaj oldum malesef 
0 oy
(132 puan) tarafından
Gelisim yoksa maalesef sonuc degismiyor. Gelisim gosterseydi kalp atisini beklerdin 8 de duyan var 10 da duyan var. Bende yasadim Rabbim tekrar yasatmasin.
(429 puan) tarafından
Gelişim ilerlememis maalesef :(
(132 puan) tarafından
Bende 10 haftaya kadar bekledim bir umut ama gelisim 6+1de kaldi maalesef. Kendimi toparladiktan sonra trambofili paneli testi yaptirdim(kan pihtilasmasi testi) sonucum gecen hafta cikti kan pihtilasmasi varmis. Tekrar hamilelik olusunca beta 20 cikar cikmaz tedaviye basliycaz. Sen de yaptir o testi mutlaka.
(429 puan) tarafından
Kendim mi isteyeceğim testi canım Dr verir mi, nasıl yapılıyor test kan mi veriyorsun
(132 puan) tarafından
Doktoruna o testi yaptirmak istedigini soyle o sana bilgi verir canim. Egitim arastirma hastanesinde tibbi genetik bolumune randevu aldim 2 tup kan verdim bu kadar
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Evet canım benimde çıkmadı iki hafta üst üste gittim sonra alttan dinlemislerdi o zaman duyuldu inşallah seninkide öyle olur 
(429 puan) tarafından
Canım ama haftası ilerlemiyor geçen hafta bile 6+2 idi bu hafta 5+4 çıktı nerdeyse 7 olması lazım seninki böyle oldu mu
(1,125 puan) tarafından
Yok canım olmadı bende
rabbim isterse herşey olur dua et hayırlısı neyse o olsun inşallah ♥️

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 310 göst.
6 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 148 göst.
0 oy
7 cevap 232 göst.
20 Şubat 2023 Aile kategorisinde Zeynep63 (194 puan) tarafından soruldu