0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
26 aylık netten baktım ilgisizlik aşırı baskıcı tutumdan diyor asla sıkmam evde ne isterse yapar sürekli ilgileniyorumda çok üzülüyorum ne yapsam fikriniz var mı

5 Cevaplar

0 oy
(17,829 puan) tarafından
Bazende bi yerden görüp merak ederler canım çocuk bu acı oje al istersen
-Reklam-
0 oy
(1,582 puan) tarafından
Benim oğlumda da vardı acı oje ile çözdük artık yemiyor. İki günde bir düzenli olarak sürdüm ojeyi şimdi unuttu o alışkanlığı
0 oy
(933 puan) tarafından
Benim oğlum 3 yaşında tırnak yiyor kanatana  kadar ailevi sorunumuz da yok psikiyatriye götürdüm. Bu durumu önemli birşey olarak olarak görmedi dedim ki acı oje sürmeyi düşündüm asla öyle birşey yapmayın dedi tırnak yediğinde dikkatini dağıtın dedi geçer dedi. Acı oje vs sürmeyin sakın geçecektir  benimkinde razı azalma oldu. Ayak tırnaklarını bile yiyordu.
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Aic bibermi sursen acaba))kucukken annem bana yapmisti bi daha yememistim
tarafından
Valla bilemedim ki eli yanarmı kıyamıyorum da
0 oy
(501 puan) tarafından
Ben acı oje surmuştum sizin ki gibi 26 28 aylikti bana mısın demedi en son parmaklarını yeşil biber soktum oyun oynar gibi aciligin ondan geldiğini bile anlamadı bidaha da yapmadı. Mecbur kaldım ilgi dağıttım vs zaten 1 dk boş geçmezdi günü sürekli ilgilenirdim ama yok taktı mı takıyor. Hala öyle takik cocuk :D 7 yaşında <3
tarafından
Hala yiyormu
(501 puan) tarafından
Yok bidaha ağzına sürmedi. Biber sürersen gözüne dikkat edin vurmasın.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 163 göst.
10 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 124 göst.
24 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 354 göst.
0 oy
6 cevap 100 göst.
22 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1anne (763 puan) tarafından soruldu

380,491 soru

11,392,274 cevap

34,901 kullanıcı

...