0 oy
150 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Nedir bu dedesinin koynuna yatırıp uyutma sevdası 3 yaşlarına gelecekmiş. benden ayrı olacakmış. Omzunda uyutacakmış.  Barığıp çağırıp istediğine getirdi. İki gündür çocuğu babannesine bırakıp hastaneye gidiyorum. 3 veya 3 buçuk saat sürdü ancak. Ben diyorum yatmaz. O diyor yatar. Ben ne yapacam ya

1 cevap

+1 oy
(6,795 puan) tarafından
Al çık baslayacak bu kayinbabamlarda benimki de başa bela oldu 3 aylıkken emziği ballklava servetine batirmalar mi kendi kafasına göre alıp sallamalar mi şeker tuz yasa dediğim halde daha dün kaynanamın bize yaptığı çorbaya parmağını sokmuş ococugun ağzına sokmuş çorba verdiğine mi kizayim elini ağzına soktuğunda mi kizayim geçende de yaş pasta yedirmis zaten çocuğun yumurta allerjisi var mahfoldu çocuk daha kırklı kapını onunde kız alma yaptılar çocuk korktu pispis sesiyle zor uyuttum bi yandan eşim aradı yarım saate evdeyim karnım çok aç evde yemek yok sıkıştım wcye zor gittim görüntülü ariyo açmadım bende eşim gelnce arar nasılsa dedim eşime diye Merve niye açmadı telefonu uyuyo muydu o da dedi baba duymamış yemek yapiyomus dedi görüntülü ben duyuyorum ya kaatti sesli aradı rahatsizediyosak bi daha aramayalim dedi adamdaki piskinlige bak bi de kaynım yeni nişanlı nişanlısı orda o kızın yanında yapiyo bunu kac ay aramadı beni bende onu aramdim verme kız şuna çocuğunu al götür ona mı sorcan 
tarafından
Aynen
(6,795 puan) tarafından
Şu yazıyı varya sinirden 1 dkda yazmışım bi sürü yazım yanlışı olmuş kusura bakma tam yaramı destin dün onun yüzünden eşimle kavga ettik nerdeyse boşanmaya karar veriyoduk
tarafından
Boşanmak isteyip istemediğini sordum. Sonunda aynı tas aynı hamam. Değişmiyor. Dedesi ile yatacakmış. Üç dört yaşlarına vermiyecekmiş. Çildıracam. Kuzum benim yanımda durmazmış da dedesinde dururmuş. Yeminle ağrıma gidiyor artık. Saten sözümün bir hükmü de yok. Kimse beni takmıyor
tarafından
düzenlendi
Boşanmak isteyip istemediğini sordum. Sonunda aynı tas aynı hamam. Değişmiyor. Dedesi ile yatacakmış. Üç dört yaşlarına vermiyecekmiş. Çildıracam. Kuzum benim yanımda durmazmış da dedesinde dururmuş. Yeminle ağrıma gidiyor artık. Saten sözümün bir hükmü de yok. Hayır bir de şaka diyip duyor eşim. Şakanın da bir yeri var 40tan fazla söylenen şaka olmuyor. Hamilelikten berili sana vermiyecem sana vermiyecem alıp koynunma yatıracağım
(6,795 puan) tarafından
Sende onların sözünün hükmü olmasın onlar nasıl senin sözünü dinlemiyo sende onları dinleme ben öyle yapcam bundan sonra e sen doğur bitane de kayınbabama manyak mi bu ya benim kaynana dedi onu buna biz bakalım ikincisine sen bak dedi kendime guvenmesen çocuk yapmam başkasının bakacağı çocuğu da hiç doğurmak dedim şimdi ikinciyi yap deyip duruyo ben bitanesone yetebiliyorum ikinciye uğraşamam bak gördüm mu bakamayacagim çocuğu hiçte yapmıyorum dedim senin kayınbaba benimkinde de deli verme bacım o nasılsa sende öyle ol
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 353 göst.
0 oy
14 cevap 453 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Defne3434 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 647 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 333 göst.