0 oy
353 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
tarafından kapalı
Son zamanlarda eşimle sex hayatımız çok iyidi gece benimle yaptı sabah oldu tiktokta girdi ordan kız msj atmış instadan birbirlerine foto atmışlar kız demiş sex arkadaşım olur musun ben eşim uyurken görüntülü aradım kendisini göstermedi beni görünce eşimi englledi eşim insta açmış ve tiktok ve sanlada çıplak sitelere girmiş bende şifresini öğrendim kimseye msj atmıyor ama pis sitelere giriyor sabaha kdr onun o kızlara bakmasına sabır ettim  öğlen uyandı yanıma geldi benimlede yapmaya çalıştı ben izin vermedim sizce neden böyle yapıyor kiskanmam için mi yoksa başka bi sebepten mi soru sorunca cvpta vermiyor akşam 12:30 da eve geliyor her gün kahvedeyim diyor hem benimle yapıyor ama kadın arayışında olduğunu düşünüyorum ben ona en son gece dedim senin teli takibe almışım bosanicam demiştim TC den telinin takipte olduğunu söyledim ve gece böyle yaptı bosancagimi da söyledim diyor kendi kendine gelin güvey olma diyor boşanma yok diyor sürekli gelir öper sarılır ama gözü dışarda gibi
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

6 Cevaplar

+3 oy
(679 puan) tarafından
Yani kıskandırmak çok ayrı bir şey siteler girip çıplak kadın arayışına girip resimler atmak ayrı bşey bunu algılamayıp idrak edememen hepsinden tuhaf. Aldatınca seni kıskandırmışmı oluyor? Bence gözündeki dar bakışlı gözlüğü çıkar at olaya genişinden bak çünkü eşin Bayaaaaaa geniş ve midesiz. Hem senle olacak hemde elin avratlaeına bakacak sonra yok öyle bsey deyıp sarılıp öpecek bencede olay el atmalısın yoksa bu mevzu sitelere girmeden ziyade yakında buluşmalarada gider 
-Reklam-
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Bunun kıskanılmakla alakası yok. Kusura bakma ama kocan baya geniş bir mezhebe sahip. Allah yardımcın olsun. Konuşmaması aldatmadığı anlamına gelmez. İzlemesi bile o tür insanlara bakması bile mide bulandırıcı. Bu adamdan hiçbir halt olmaz. 
0 oy
(2,723 puan) tarafından

Kesin seviyor seni net !

Seni aldatarak mi seni kiskandiriyor Allah aşkına ya
0 oy
(2,393 puan) tarafından
Aynı soruyu kac kere sorcan
0 oy
tarafından

Başkasına giderken senı de başkasının altında hayal etsin bakiyim midesi alıyor mu :angry:

0 oy
(309 puan) tarafından
Canım ne kiskandirmasi yavrum basbayagi gözü dışarıda birde yüze çıkmış boşanma yok kendine gelin güvey olma demiş otur güzelce konuş burda bir çeşit aldatma yani böylesi adamla ömür geçmez 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 454 göst.
17 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Defne3434 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 151 göst.
17 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 283 göst.
9 Ocak 2023 Aile kategorisinde Tatlibiranne (671 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 919 göst.