0 oy
82 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (11 puan) tarafından
2 çocuk annesiyim 2. Doğumumdan 7 ay geçti demin fark ettim sezaryen izinin de tam üstünde sol tarafında kalıyor biraz acıyor ve beze gibi bişey hissediyorum elleyince sizce ne olabilir başına gelen var mı korktum birden bire çıkınca önce ağrı hissettim elledim beze gibi çok büyük de değil 

2 Cevaplar

0 oy
(4,378 puan) tarafından
Ic dikişlerdir  benim ilk sezeryan dikis yerim 3  adet yan yana sisik sanki icinden kablo gecio gibiydi.oyle kaynamiş.2 sezeryani ayni yerden kesti busefer o kablo gecme sisik göruntu yok
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende de olmuştu doğumdan sonra birkaç tane öyle yağ bezesi gibi bir şey, çok moralim bozulmuştu, doktora sormuştum geçer mi diye, geçer tabi neden geçmesin demişti:)hakikaten de kendiliğinden geçti 1 2 ay sonra. Ama aynı şey mi bilemem tabi kuzum, birkaç kişi daha yazmıştı buraya, demek ki olan bisey diye düşünüyorum 
(11 puan) tarafından
Peki doğumdan o kadar zaman sonra mı bende 7 ay oldu birden bire olması hem korkuttu hem de ele geliyor umarım yağ bezesidir
tarafından
Benim doğumdan hemen sonra olmuştu, korkma canım ne olacak orda, için rahat etsin doktora sor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
13 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 99 göst.
27 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Evremm93 (17 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
29 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzecagatay (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
18 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Rtyww (1,466 puan) tarafından soruldu

382,302 soru

11,445,909 cevap

35,019 kullanıcı

...