0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (215 puan) tarafından
Kapalı safra kesesi ameliyatı olacağım çok mu zor 1 yaşında bebeğim var emziriyorum birde. Npıcağımı bilemedim. Ne kadar saat geçince emzirebildiniz.

6 Cevaplar

0 oy
(218 puan) tarafından
Ben oldum canım bebeğim 4 aylıktı kolay ameliyat sonrası için biraz ağrım vs oluyor ama çok büyük degil
(215 puan) tarafından
Emzirebildiniz mi ne kadar süre sonra emzirebildiniz
(218 puan) tarafından
Yok maalesef benim ki biraz zordu taş kanala düşmüştü sarılık vs oldum 15 gün hastanede yattım o yüzden bebeğime mama başlamak zorunda kaldığım için gelince de unutmuştu memeyi
(215 puan) tarafından
Doktorda dedi taş kanala düşerse daha sıkıntı çekersin.
(218 puan) tarafından
Aynen inan o daha zor endoskopi oldum bide üstüne sarılık düşmesini bekledik
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Annem oldu aynı gün kalktı temizlik vs yaptı bişey anlamadım dedi ağrısı çok azdı ameliyat olmadan önce ağrısı daha fazlaydı rahatladı baya şimdiden geçmiş olsun canım ♥️
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım ben beş ay hergun sancısını çektim bebeğim 20 gunluktu başladığında beş ayın sonunda ameliyat oldum hiç korkma ben yatağa bile giremedim bebgim küçüktü diye dört küçük delik aciyolar  zaten bı iki gune toparlarsin emzirme konusunda ben ağrı cektigim dönemde sürekli ilaç kullandığım için bebeğimi hiç emziremedim tam bilmiyorum ama uzun sürmez bence  rabbim acil şifalar versin inşallah sanda
(772 puan) tarafından
Canım ne gibi  şikayet lerin vardı
(3,599 puan) tarafından
Canım benim çok çok kötüydü doğumdan yirmi gün sonra başladı her gece sancı tuttu yani nasıl anlatım ki sırtım midem karnım sanki bı iple dolamislar cekiyolardi dört bes çektim sonra ameleuat oldum kurtuldum artık doktoralara yalvariyodum bitsin diye bide küçücük bebekle
(772 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
(3,599 puan) tarafından
Çok sağolun sizde tez zamanda kurtulursunuz inşallah ❣️
0 oy
(130 puan) tarafından
Ben oldum canim 1 gece hastanede kaldim ertesi gun eve ciktim. Benim oglumda 1 bucuk yasindaydi ameliyattan sonra kac gun emzirmedim hatirlamiyorum canim simdi yanlis yonlendirmeyim. Cok zordu diyemem eve gectikten sonraki gun oldukca iyiydim zaten kapali oldugu icin 2.  3 yerden cok kucuk delik vardi  iki uc dikis vardi rahatsiz olmadim
(215 puan) tarafından
Peki göbek fıtığı olunabiliyor diyorlar. Dikkat ederseniz bişey olmaz dendi ama.
(130 puan) tarafından
Evet benim oldu maalesef. Dikkat ettim ama ameliyat sirasinda girdikleri delikten dolayi olusmus dedi baska bir doktor. Yaklasik 1 sene sonra da gobek fitigi ameliyati oldum.
(215 puan) tarafından
Peki göbek fıtığı tekrar tekrarladı mı. Ben bir bundan korkuyorum
(130 puan) tarafından
Hayir icten yama yapildi kapali ameliyat oldu oda. Suan icin bir sorun sıkıntı yok
0 oy
(1,847 puan) tarafından
Oğlum 9 aylıkken bende öldüm. İlk bir kaç gün ağrı oldu o kadar. O çekilen sancinin yanında bir hiç resmen ameliyat 
(772 puan) tarafından
Ne gibi şikayetler yapıyor safra kesesi ağrısı
0 oy
(415 puan) tarafından
Öncelikle geçmiş olsun ameliyat o ağrıyı çekmekten çok daha iyi kesinlikle bende bebeğim 3 buçuk aylıkken oldum ve 6 saat sonra emzirdim anestezi doktoru yla özelikle konuştum o kadar az bir miktar ki etkilemez dedi sonrasında kullandığım ilaçlar da emzirmeye uygun ilaçlardı o yüzden sıkıntı yaşamadım şükür. Ameliyattan çıktım uyandım kötü hissettim acayip mide bulantısı vardı o da anestezi kaynaklı sonrasında gayet iyiydim şükür 1 gece kaldım hastanede ertesi gün evde ayaktaydım o ağrılardan sonra şükrettim halime. 
(215 puan) tarafından
Gece hastanede kalırken bebeğiniz yanınızda mıydı. Çünkü gece kalkar meme ister nasıl yapıcam bilmiyorum. Kendimi değil kızımı düşünüyorum
(415 puan) tarafından
Evet annem de vardı eşimde kızımda hastane izin verdi o yüzden rahattım kızım yanımda olmasa bende ameliyat olmazdım çünkü ameliyattan çıkınca ilk sorum ameliyat ne kadar sürdü oldu hep aklım kızımdaydı. Allah bizi evlatlarımızdan evlatlarımızı da bizden ayrı bırakmasın inşallah
(215 puan) tarafından
Kızım yanımda olsun yeter çok sağolun. Biraz rahatladım. Amin inş. Sağlıkla büyüsün bebeğiniz.
(415 puan) tarafından
Teşekkürler Allah şifa size de..

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
7 cevap 144 göst.
24 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gokcee05 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 416 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylin Ecrin (2 puan) tarafından soruldu

378,385 soru

11,325,932 cevap

34,778 kullanıcı

...