0 oy
143 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (215 puan) tarafından
Merhabalar arkadaşlar, perşembe sabahtan safra kesesi ameliyatı olacağım inş. Özel bir hastanede bir gece de hastanede kalmam gerekiyor. Bunlar sorun değilde 1 yaşında kızım var. Meme de uyur, Gece mutlaka kalkar meme emer. Çok ek gıda yiyen bir çocuk değil.

Mama felan hiç yemedi çok denedik küçükken hiç bir şekilde tutmadı. 

Sütümü sağıp bıraksam onu da içmez. Dolapta bir sürü süt vardı çöp oldu.

Kendimi geçtim kızımı düşünüyorum ne yaparız ne ederiz diye. 

Hastanede benle kalsa sorun olur mu acaba. 

Yada gece hastanede kalmasam akşam eve dönsem çıkış işlemlerini versem. Başıma ağrılar giriyor bir çözüm bulamıyorum.

7 Cevaplar

0 oy
(3,579 puan) tarafından
Her halükarda emxiremezsin ki canım ya narkoz vs alacagin ilaçlar hep süte geçer sen yinede sor doktora çok zor bir durum analık işte ameliyata sen giriyorsun amaa aklın çocuğunda kalıyor Rabbim şifa versin 
(215 puan) tarafından
Ameliyat sabah 9 da olacak. 4-5 saat sonra emzirebilirsiniz dedi doktor
(3,579 puan) tarafından
Doktor onay verdiyse kızın yanında kalsın kız nolcak yeniden dogurmussun gibi olur:) refakatçi kim kalicak
-Reklam-
0 oy
(63 puan) tarafından
Geçmiş olsun şimdiden ama yanınızda olsada emziremezsiniz narkoz sebebiyle ve eve gitmenizi önermem hastanede bakımınız daha rahat olur annem oldu ekim ayında ağrısı olunca hemen müdahale edildi rahattı. Ameliyat sonrası kusmada olabiliyor takip edilmesi gerek
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Ben panik oluyorum geceden bisey yemeden gelsem olumu demistim. Tahlilleri verip eve gitmistim. Sabah 8 de de hastahaneye gidip yatis yapmistim 10 gibi de ameliyata almislardi. Ameliyat oldugum gün kaldim sadece. Dr ile tekrar konusabilirsin canim 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Annem hastanede bile kalmadı olmuştu geçen sene gayet iyiydi canım kendi işini kendisi yaptı ağrısı sızı olmadı 
0 oy
(415 puan) tarafından
Daha önce başka bi arkadaşa da yazmıştım benim kızım 3 buçuk aylıkken oldum ben de. Annem eşim ve kızım kaldı yanımda ameliyattan 6 saat sonra emzirdim kızımı hatta anestezi doktoru hemen emzirebilirsin dedi ilaçlar çok eser miktarda diye yani kendini üzme kızın da seninle kalsın hem sen hem o daha rahat olursunuz.. Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah 
0 oy
(9 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bende 4 ay önce kapalı safra ameliyatı oldum özel olduğu için çok rahat oluyorsun bebeğin yanında olsun ben girmeden ameliyata emzirdim çıktım direk sütümü sagio boşalttım sonra tekrar sagdim ortalama 4 saat sonra ben kızımı emzirdim..bebeğim yanımdaydı.sen emziren anne olduğun için ilaçları ona göre kullanıyolar sen orda muhakkak süt sağma makinesi işte çünkü onlarınki çok çabuk sağiyor hiç korkma bebeğinde aklın kalmasın çünkü emin ol onlar bizden daha anlayışlı oluyor..çok geçmis olsun 
0 oy
önce (142 puan) tarafından
Sezaryen doğum sonrası hemen emziriyoruz bebeklerimizi onda da narkoz veriliyor bu yüzden ameliyat sonrası emzirilmeme sebebini anlayamıyorum. verilen ilaçlar da emzirenlere uygun yazılır. Başka sebebi mi var acaba emzirilmemesinin? Ben de bebegim emerken ameliyat olacaktim doktor en az 1 gün emziremezsin istersen emzirmeyi biraktirdiktan sonra ameliyat ol dedi bu laf yüzünden ameliyatimi erteledim tam emzirmeyi biraktim hamile kaldim simdi hamile halimle cekiyorum ameliyat olmamanın cezasini. Tavsiyem emzirme mevzusundan sağlığını erteleme birkac saat sonra emzirebililirsin dediyse doktor hic düşünme korkma
önce (1,808 puan) tarafından
Eski post
önce (142 puan) tarafından
Evet ya nasıl bulduysam kafam gidik
önce (1,808 puan) tarafından
Boş bulunuyor insan canım nolcak ☺️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
6 cevap 105 göst.
18 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gokcee05 (215 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 415 göst.
10 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Aylin Ecrin (2 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,609 cevap

34,778 kullanıcı

...