0 oy
96 göst.
Diğer kategorisinde (1,224 puan) tarafından
Önceden Vileda ile silerdim ama içim rahat etmiyor du Vileda ya kıl toz ne varsa yapışıyor bende bir ilaçlı su bırde duru su yapıyorum büyük bir havlu ile kaba tozu alıyorum ilaçlı su ile siliyorum duru su ile tekrar ayrı bezle siliyorum elimle silip bastıra bastıra sildim daha çok içime siner

1 cevap

+1 oy
tarafından
Ayyyy bende bi sizi anlasam nıye canınızın kıymetı yok mario gıbı 3 kere mı gelıyosunuz dunyaya siz ya, evı neyle sılebılırsem sıldıgıme sukreder gecerım, cocuguma zaman ayırırım, kırk kere sıldıgım yerı sılmem ben evde ayakkabıyla gezmıyoruz ya
(1,224 puan) tarafından
Ya orası öylede ilk bir kaba pislik toz gitsin birde ilaçlı bezle siliyom sonra çocuklar var klorak aceli yerler diye duru su ile siliyom
tarafından
Supurunce kaba kir toz gider ki zaten supurmeden mi siliyosunuz bi de kurulayin bari tam olsun ışıl ışıl ayna gibi :)
(1,224 puan) tarafından
Süpürüyorum yinede alınmayan yapışan tozlar işte onları kaba kir dedim fayansi deilde laminanti kuruluyorum desem
tarafından
E zararlı seylerı kullanmasan dırek mesela? Hayatımda tuvalete dısında camasır suyu kullanmam koklamam valla gunah kendıne uzul
tarafından
Haha inanirim insan taktikca takiyor cocuktan once ben de  elimle havlu ile silerdim ama cocuktan sonra hem vaktim yok hem de canimi yoramam artik umursamiyorum vallahi uc bes sene sonra diz bel rahatsizliklari baslar degmez inan.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 409 göst.
27 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sudenaz (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 644 göst.
15 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sumeyye mercan (3 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 83 göst.
22 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Didemm (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
12 Nisan 2022 Diğer kategorisinde hamislerdenbiri (121 puan) tarafından soruldu

381,495 soru

11,421,737 cevap

34,978 kullanıcı

...