0 oy
407 göst.
Diğer kategorisinde (224 puan) tarafından
Kızlar kullanan var mı memnun musunuz bide içinde alkol var mı sanki var diye duydum

19 Cevaplar

0 oy
(9,626 puan) tarafından
Hic memnun kalmadım nereye sürdüysem heryerde iz kaldı 
(224 puan) tarafından
Şaka gibi bide baya övülüyor
-Reklam-
0 oy
(3,708 puan) tarafından
Muhteşem bir şey. Bayıldım. Alkol var mı yok mu bilmiyorum ama karbonat ve beyaz sabun var. 
(224 puan) tarafından
İnşallah alkol da yoktur hshs
0 oy
tarafından
Evet bazı yerleri güzel temizliyor.ama camlarda,TV de iz bırakıyor böyle.bazilari da diyoki yooo çok güzel temizliyor iz bırakmıyor diyorlar.anlamadim gitti bizde niye iz bırakıyor...
(2,651 puan) tarafından
Bende hiç iz kalmadı mikrofiber bezle silince nasılsa aynısı oldu
tarafından
Bittiğinde gene Alicam,ama bilmiyorum iz bırakıyor camlarda vs.ama dolaplarda falan her yerde memnunum☺️
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Ben kullanıyorum canım çok güzel bi indirim yakalasam stok yapcam
(6,251 puan) tarafından
Pella bezde var oda benimm kurtaricim.oldu ama bu slepyy banyo için çok pratik bence sil at yada ocakta çok yağlı birşeyi bez perisam olmasın diye sil ay
(2,651 puan) tarafından
Aynen öyle valla
(4,169 puan) tarafından
A101 de 57.90 dün aldım daha haberiniz olsun kızlar
(3,181 puan) tarafından
Hangisini kullanıyorsunuz siz
(4,169 puan) tarafından
Canım ben yeşil olanı ve Arap sabunu olanı kullandım çamaşır suluyu almadım Bi denk gelirsem onu da alacagım denemek için ama yeşil olanın kokusu çok güzel bana göre beyaz sabun kokuluydu sanırım o diğer sarı olan da Arap sabunu kokulu o da resmen temizlik kokusu zaten
0 oy
(97 puan) tarafından
Ben memnunum canım. Lavabo vs artık hep onla siliyorum. Tozları alıyorum falan. Kullan at. İz bırakmıyor bende çok bastırarak silme canım. 
(224 puan) tarafından
Öyle olsa rahatladık valla jsn
(3,181 puan) tarafından
Hangisini kullanıyorsunuz
(97 puan) tarafından
Sleepy hijyen temizlik ıslak mendili
0 oy
(373 puan) tarafından
Ben cok memnunum elimin altinda 2 paket mutfakta ocagi masayi buzdolabininin disini hep siliyorum iz felan birakmiyo. Camida sildim leke kalmadi
(224 puan) tarafından
Alkol yok demi içinde canım
(373 puan) tarafından
Gidince bakiyim bi emin degilim canim
(224 puan) tarafından
Tmm cnm bana da söyle
0 oy
(13,870 puan) tarafından
Ben kullaniyorum memnunum. Alkolle ilgili bişey yazmiyor üstünde ama parfüm var yaziyor. 
(224 puan) tarafından
Parfüm sıkıntı değil canim
0 oy
tarafından
Aynaları onunla silip tozu onunla alıyorum. 
(224 puan) tarafından
Teşekür ediyorum canim
0 oy
(738 puan) tarafından
Alkol var mı yok mu bilmem ama elim ayağım oldu 1 ayda 2 paket bitirdim . Silmedigim yer yok iz bırakmıyor. Üçüncü paketi aldım dün 
(224 puan) tarafından
Ya kokusu da güzel cidden
0 oy
(697 puan) tarafından
Bende merak ettim
(224 puan) tarafından
Ben aldım hdhd
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Ben memnunum canım aynalar da bile kullanıyorum 
(224 puan) tarafından
Ya teşekür ederm canım cevabın için
0 oy
(287 puan) tarafından
İçimde alkol yok canım ben 2 paket aldım her yerde kullanıyorum bir sıkıntı yaşamadım iz  kalmadı hiç bilemedim herkes iz bıraktı yazmış ama bende kalmadı hiç 
(224 puan) tarafından
Bende aldım canım hemen denedim iz bırakmıyor ama hafif Kuru seninki de oykeymi
(287 puan) tarafından
Benimde öyle ama bazen köpüğü çıkıyor
(3,181 puan) tarafından
Hangisini aldınız cesitleri vae
(287 puan) tarafından
Tek çeşit var zaten ondan yüzey temizleyici olarak geçiyor
0 oy
(173 puan) tarafından
Aynaları sildim çok güzel iz kalmadı. 
(224 puan) tarafından
Dimi bende deniyeyim
0 oy
(6,251 puan) tarafından
Bende geçen aldım denemek için kullandım muhteşem bence çok pratik şuan genel büyük bir temizlik yaptığım için kullanmıyorum ama temzilik bitince çok pratik olucagini düşünüyorum
(224 puan) tarafından
Ayn canım çok güzel
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Ben çamaşır suyu olanı aldım camları tertemiz yapıyor yalnız çabuk kuruyor sorun oluyor benim için birde ben israf olmasın diye yıkayıp tekrar kullanıyorum sonra atıyorum malum pahalı baya 57₺ ye aldm
0 oy
(916 puan) tarafından
Ben aşırı memnunum iz bırakmıyor çok güzel temizliyor tek bir mendil bile birçok yeri silecek kadar yetiyor
0 oy
(51 puan) tarafından
Valla ben de merak edip aldım canım ama pişman oldum aldığima aynalarımı mafetti her yerde iz bırakıyo çok kötü bir ürün bence abartıldığı kadar bı numarası yok en güzeli bas camsili sil geç :)
0 oy
tarafından
Başka bi marka almış eşim camlarda falan iz bıraktı normal Raf dolap gibi yerde olur ama camda beğenmedim aynayı leş gibi yaptı 
0 oy
(4,169 puan) tarafından
Ben de memnunum evde nerdeyse her odada bir paket var a101 de şu an 57.90 Bi kaç tane daha aldım stok yapmak için özellikle banyoda kurtarıcım klozeti lavaboyu falan sil at daha hijyenik yere düşen kılları falan hemen alıyorum onunla tertemiz olıyor yeşil palet ve Arap sabunu kokulu olanı aldım ikisi de çok güzel kokuyor bir de çamaşır sulu olan var onu denemedim Bi 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 96 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 227 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
3 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hasibe (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 455 göst.