0 oy
498 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar yeni eve tanıştık kendi evimiz ve bi üst komşu var yani bi insanın evinde 24 saatmı güpürtü olur çok rahatsız oluyorum çocukları evde at koşturuyor yatak odasında bile rahat yok sürekli ses ses ses ses insanlar niye böyle ya eşim izin verse çıkıp söyliycem ama bebek doğana kadar sabret diyor gerçekten yani insan bi çoçuğna dur der sürekli bişeylerle yere vuruyorlar peteklere vuruyorlar deli ğibi ses geliyor duvara vuruyorum eşimde vuruyor bazen 10 dk ses gidiyor geri devam sabahın köründe başlıyor temizlik yapmaya tak tak tak ses makineyi duvaramı vuruyor artık anlamadım 

16 Cevaplar

0 oy
(1,663 puan) tarafından
Bir uyarın tatlı tatlı konuşup söylesen anlamaz mı acaba laftan 
tarafından
Söylemeden yapılması lazım tabi ama bilmiyorum en yakın zamanda söyleyeceğim 3 ay sonra doğumum var herşeyden çok bunların sesi beni strese sokuyor
(1,663 puan) tarafından
Gündüz birşey yapılmaz çocuktur ne kadar yapma destekte yapar ama geceleri biraz dikkat etseler iyi olur
tarafından
Yok valla gündüz tamam zatan anlıyorum sıkıntı yok ama gece de yapılmaz ki
(1,663 puan) tarafından
Küçük bebek varsa ağlar onu anlarımda gece boyunca neyin gürültüsü acaba
-Reklam-
0 oy
tarafından
Grup yok mu WhatsApp tan ordan yazın en etkilisi o olur   bizim binada öyle
tarafından
Bura site canım grup var ama eşim pek sevmiyor insanlarla diyalog kurmayı birde çok sinirli eşim bişey deseler ters bir kelime çok karışır ortalık biraz dayanıyorum ama insanda ahlak olur ya bu kadar da olmaz
tarafından
Diyalog kurmadan çözmek zor gibi. Rahatsızsanız bi şekilde bi.iletişim lazım
0 oy
(6,152 puan) tarafından
Senin çocuğun var mı?

Benimde oğlum var 1 tane ama çok yaramaz dur durak bilmiyo yani çocuk bunlar kaldırıp atamayiz 
(13,824 puan) tarafından
İşte onu demek istedim büyüklerin yaptigi sesler ayrıdır ama çocuklara bir şey yapamıyorsun benimkiler geç uyuyor mesela napayım yani illaki ses oluyor bize de geliyor ses kimseye de bir şey demedim öncesinde de benim oğlum da kolikti sabahlara kadar ağlardı  bebek ve çocuklarla ilgili sesler ayrı tbi
(6,152 puan) tarafından
Bilemedim valla cnm çocuğa bisey denmez ama dedigin gibi büyükleri uyarabilir
(13,824 puan) tarafından
Yani sabahın yedisinde sekizinde süpürge açılmaz.mesela gibi gibi
tarafından
Gece tabiki ağlayabilir canım o kadarda değil ağlıyor zatan onu asla ses etmem asla ama böyle tak tak sesi bişey çakıyorlar resmen sonra peteklere vuruluyor 11 gibi gece 11 süpürge açılıyor ses geliyor insan uyanıyor ya da hiç uykuya dalamıyor
(6,152 puan) tarafından
Bu kadari fazla o zmn yöneticiye söyleyin uyarsın o zmn gece de süpürge açılmaz
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Kiradayken üst katımda aynı böyle bir aile vardı. Ondan sonra hep en üst kat baktım, ısınma vs halloluyor ama üst katta kimse olmaması süper bir şey. Allah yardımcınız olsun
tarafından
:) bizde evi alırken üst katlar dolmuş 4.kattayız keşke 5 olsaymış bide taşınamayızda kendi evimiz inşalllah uyarınca dururlar ya valla deli oluyorum
(2,132 puan) tarafından
İnşallah inşallah. Biz uyarmıştık. Kadın bazen bağırıyordu, yapmayın komşulara ses gidiyor diye ama kadının bağırması da çok geliyordu. Çocuklar da maksimum on dakika duruyor yeniden başlıyordu. Kadın başa çıkarmıyordu. Bazen sokağa yolluyordu o zaman da camdan top ve bağırış sesleri geliyordu. Ay bayağı gıcık bir şeydi ama kiracı olunca idare ediyorsun ev sahibi olmak daha zor:(
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Valla canım.buyuzk.insan.yapsa okeyim ama çocuklara artık laf geçmiyor şahsen bende bir kız var dur dedikçe çıldırıyor bazende dinler gerçi ama yani bı gün aşağı gocecez diye korkuyorum yani kizsands anlatdanda anlamıyor yeni yeni işte polis gelir amcan kızar deyince duruyor Allah'tan aile binası yoksa ben bı yerde duramazdim vallahi ya mustakile gidecektim kiraya his oda kalmadı artik
(4,431 puan) tarafından
Daha neler sekizde ve ya on iki de olmaz tabi hani kırkta yılda bı sefer belki bı bardak kırılır bişi olur çekersin onu da zaten hepi topu beş dakika sürer anlaşılır
tarafından
Zaruri bir durum olur 1 2 olur tamam temizlik için  ama hergün bir kerede sitede hali silkelemk yasak oldugu halde eşimin tatil günü sabah 8.40 filan camdan yolluk silkeliyor kadın eşim de duvara vurdu durdular
(4,431 puan) tarafından
Şaka gibi sanki bilinçli yapar gibi konuşman lazım bence yoksa azitir iyice biz aile apartmanı olduğu halde milletin vardiyasini kovarlarken canım çıkıyor hergun bende supururum ama gündüz 11 12 veya 3 4 akşam ustu
tarafından
İnşallah eşimi biraz sıkıştıracağım kendisi vardiyeli çoçuğna şahit çoğuna değil :)  bende 12 den sonra açarım hep akşam 4 den sonra açmam ne olursa olsun cam tabak çanak kırılmadığı sürece
(4,431 puan) tarafından
Evde duran çekiyor genelde zaten umarım anlaşabilir siniz canım:)
0 oy
tarafından
Böyle bir post açmıştım liclemeyen kalmamıştı beni . Onlar çocuk laftan anlamaz çocuklara sus diyemeyiz biraz anlayışlı ol gibisinden laflar etmişlerdi bana. Ama durum sadece çocuk olsa keşke bugün sabahın 7 sinde ailece başladılar evde bağırıp çağırmaya kosturuyorlar , patır patır sesler yapıyorlar. O da yetmezmiş gibi binanın icinde devam ettiler . Sabaha kadar zor yattım hastaydım. Biz rahatsız olunca suçlu oluyoruz  onlar ses yapinca suçlu olmuyor ne tuhaf. Birazdan liclemeye gelirler 
tarafından
Gerçekten öyle sanırım aile ile kalıyorlar salonda filan zatan ğündüz sesten oturulmuyor inan bağırrıak konuşuyonlar resmen tamam çoçuk durdan anlamıyor ama anlamıyor diyede gecenin 1 2 sine kadar ses yapılmaz bende canım benimde karnımda can yani millet insan ben biz değilmiyiz anlamadım
tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım hamileyim benimde tepemde aynı sorun var .
tarafından
Umarım son bulur ikimiz içince :)
tarafından
Amin canım Aminn:))
0 oy
(14,955 puan) tarafından
Çocuklar laftan anlamaz ama sabahın erken saatinde temizlik yapmak nedir ya da 24 saat diyorsun sesi. Bu çocuklar uyumuyor mu hiç. Bence sadece çocuk gürültüsü değil demek ki bu. 
tarafından
Biz eşimle ilk eve taşındığımızda tadılat yapılıyor sandık çünkü hani o tak tak sesleri çoçuk işi değil gecede yapıyor öğlende yapıyor sabahda yapıyor
(14,955 puan) tarafından
Hasta biri mi var acaba sabah akşam olacak şey değil
tarafından
Sanırım inşaat işi ile uğraşıyor eşi evde demi yapıyor anlamadık ki
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Yönetici varsa ona söyleyin uyarsin
tarafından
En mantıklisi artık
(1,634 puan) tarafından
Bir değil iki değil ki sürekli boyleymis
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Kavgayla degilde bir kere kibarca uyarin belki fark etmiyorlardir))iyi dusunelim
tarafından
İnşallah öyledir içim biraz rahatladı belki kendi sesleriden bizim duvara vurmamızı duymuyorlardır inşallah inşallah :)
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Sen doğum yaparsan anlayacaksin şimdi ne desek olmaz canım hele gelsin o bebeğin saglikla insallah 
tarafından
Sizede anlıyorum ama bizde canız yani benimde uykuya ihtiyacım var yarın çoçuk doğunca daha çok olacak herkesin küçük çoçuğu var diye o zaman insanlar gece 1 2 ye kadar sesten güpürtaden uyumasın
(7,121 puan) tarafından
Elinde olsa yaptırmaz ben 2 sene boyunca kızımı asla susturamadim saat 1 den gece 5 e kadar yzuum yoktu insanlara ne yapsam fayda etmedi en son biri geldi güzellikle dedi rahatsızligimi var diye . Ağlamaya başladım hıçkıra hıçkıra . Ben bittim birşey fayda etmiyor buyur gel sen sustur dedim kadın benimle ağladı gözlerim doldu bunları yazarken . Sen güzellikle uyar bakalım balım belki bir açıklama yaparlar
tarafından
Siz böyle deyince sizi de anlıyorum 2 arada 1 derede kaldım inan bide nalet olsun öyle bir uykum var ki ufak çıta uyanırım ama bazen insan nefsine yenik düşüyor siz böyle deyince öfkem gitti ama yarında bunlar olacağı aklıma geliyor ah ah
(7,121 puan) tarafından
Konuşmadan halledilmez kızmayın güzellikle konuşun balım ❤️
0 oy
(347 puan) tarafından
Canım çocuk bin kere de dur desen yine yapıyor benim oğlum mesala yapma dedikçce daha da inada bindiriyor..ama ama diğer sesler için uyarabilirsin
tarafından
Sizde haklısınıs z önemli olan gece aslında uykumi alamıyorum :#
0 oy
(264 puan) tarafından
Senin acindan dusununce sende haklisin ama benimde 3 cocugum var inanki laf anlatamiyosun cocuklara hele 3 yasinda var cok yaramaz surdan anlamaz susdan anlamaz yere biseyler atar vurur bazen gec saat olunca arabasivar binip surdugu onu kaldiriyorum alt komsumun kucuk cocugu olmadigi icin oda sikayet ediyo ama inan yapacak bisey olmuyo sabah 10 supurge acarim herkesin kendine gore hayati var ama eger bi bardak falan kiriliyo bazen aciyorum11de supurgeyi gercekten cocuklar olunca illaki fazla ses oluyo
tarafından
Herkesin hayatı var ama site içi yasaklar da var herkesin uyması gereken ben nasıl uyuyorsam komşularda uymak zorunda o zaman ya ben enayiyim ya insanlar çok çok akıllı bizim site içinn diyorum :)
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Bebiş doğana kadar sesini. Çıkarma.bence sen
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Doğuma çok yoksa bekle canjm sonra bebeğim hemen uyaniyor  falan dersin
tarafından
3 ayım kaldı inşallah şuam sana bunu yazarken tak tak sesi geliyor konum yatak odası :(((((
0 oy
(20 puan) tarafından
Canım çocuklar durdan vurdan anlamaz. Benim oğlum  bile şuan 16 aylık çok şükür ki yere vurma huyu yok ama oyuncaklarla çıkardığı ses çok net gider, bir bağırıyor sanki büyük adam sanarsın. Büyüdükçe düşünemiyorum. Hele ki bundan 2 tane olsa yanardım galiba 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
0 oy
14 cevap 352 göst.
16 Ocak 2023 Aile kategorisinde Bebisimsin (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 262 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 593 göst.

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...