0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Kaç yaşında baza model yatakta yatırmaya başladınız 

9 Cevaplar

0 oy
(295 puan) tarafından
20 aylik cnm yatak bariyeri taktim yanina cok rahat ve odasi guzel duruyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
2.5 yasına kadar yanında park besıkte yattı  sonra tuvalet egitimi verdım odasını ayırdım bazasında yatıyor 1.5 senedır 
tarafından
nıye yatmasın kı buyuk gayet 90 a 120 park besık oglumun boyu da o donem 95-100 cm arasıydı uzunda bır cocuk ama rahat yattı 4-5 yasa kadar kullananlar var park besıgı
(10,046 puan) tarafından
Bizde sikinti var demek :)
tarafından
bılmıyorum canım ama yatıyordu sadece delı yatar bazen cok yan falan donerdı o ara bı mırıldanır kalkar yastıgı bulur duzgun yatınca sıkıntı kalmazdı :D
(10,046 puan) tarafından
Benimkide 28aylik 1 senedir normal yatakta yatiyo valla park yatakta hic yatamadik biz :) ondan dedim masallah
tarafından
sevmedi demek kı canım ya hepsı bır degıl kı :) Allah bagıslasın
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Montessori yatak aldık biz yarım çatı masa şeklinde yan bariyer olduğu icin hem güzel hemde çok rahat yatiyor 24 aylikti aldığımda 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Bilgim yok ama oğlum 3 yaşında beşikli yatağını sallanan kısmini söküp kıza yyatak yaptık sökülen yerdede oğlan yatiyi korumalık yok şu bir aydır nedendir bilmem her gece yatağından ağlayarak uyanıp yanıma geliyor beraber uyuyoruz yine korumalık siz yanımda uyuyor hiç düşmedi acaba diyorum kendi yatağı rahatsız da ondan mı yanıma geliyor diye düşünüyorum baza.fiyatlarina baktık cm pahalii yaa
0 oy
(80 puan) tarafından
4 yaşındayken kızıma baza aldık hiç düşmedi    3yaşınaa kadar beşikde yattı 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
28 aylık şuan kızım 2 ay önce baza aldk sonuç babası yatıyor 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
2.5 yaşında bariyerli olarak kullanıyoruz 
0 oy
(66 puan) tarafından

Acikcasi en basindan hazirladim bazasini ikizlerime bariyerli korunakli direk kendi odalarinda baslatacagim kendimi toparladiktan sonra nasil baslanirsa oyle gider acikcasi bizim ailede hatta benim cevremde çocuğunu ebeveyn yataginda yada odasında alistiran yok boylece uyku egitimi de bastan verilmis oluyor tek besik olacak zaten birkac ay icinde sigmayacaklar icine minnos yataklarina gecis yaparlar nasip olursa :) almanyadaki arkadasim ikizlerini en başından kendi oda ve yataklarinda baslatti kendi yatak ve rutinlerini benimsemeleri lazim diyo hep hak veriyorum da acikcasi her annenin yükü de sabrida sartlari da farkli tabi ayni zamanda 

0 oy
(567 puan) tarafından
Bizimki 4.5 yasina kadar buyuyen besikte yatti odamizda 2.ye hamile olunca baza alip odasini ayirdim 4.5 yasinda ayrildi odasi  ve bazasi 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 493 göst.
10 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 26 göst.
20 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gammmze (1,315 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 88 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Sadevatandas (2,132 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 534 göst.
18 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,171 soru

11,381,046 cevap

34,874 kullanıcı

...