0 oy
1,055 göst.
Aile kategorisinde (598 puan) tarafından
Kim haklı yada kim haksız davası yapmak için açmadım bu postu sadece içime oturdu söylediği söz ve hâlâ ki üzülüyorum şöyle ki akşam üzeri eltime gittik kaynanam eltimdeydi ben eşim ve iki çocuğum oturmaya gittik neyse yedik içtik küçük kızım uyuyordu uyandı sonra ben kızımın altını değiştirdim eltime çorba varsa biraz alayım açıktı dedim kızım için neyse verdi çorbayı bende azıcık ilisin tabağa koyayım diye mutfağa gittim ELTİM Kocam ve kaynanam salonda oturuyor sohbet ediyorlardı kızımda onların yanında diğer çocuklarla Birlikte oynuyordu neyse ben mutfakta çorbayı tabağa koydum arkamı döndüm küt diye Bir ses geldi meğerse kızım düşmüs alnının tam ortasını salon kapısının menteşesi ne vurmuş şişti ve çizgi şeklinde morardı hâliyle buz koyduk ettik eşim ordan sen neredesin zıkkım OLSUN çorbası gidelim dedim sana Yok altını alacağım Yok çorba icirecegim diyip durdun diyince insanların içinde çıldırdım resmen hâlbuki çorbayı yedirecegimi eşimin yanında söyledim acıkmis mı Benim kızım annesi diye soran da esimdi ZATEN neyse sonra ben adam yanı demedim şalgam yanı demedim iki karı Bir adam 6 göz Bir çocuğa bakamadıniz mı dedim eşim bana öyle cikisinca bir anda oldu görmedim kafami çevirdim Bir saniye içinde oldu olan dedi sinirimi alamadım bir defa da oturduğun yere cakilma da çocuğun peşinden git  nereye gidiyor bu çocuk ne yapıyor ne istiyor bir kere bak dedim yine o savunmaya va cikismaya devam etti sonra en son döndü dedi ki BEN DAGDA KÖR KURŞUNLARIN ARASİNDAN ÇIKTIM GELDİM ÖLMEDİM BENİ BU KARININ ÇENESİ ÖLDÜRECEK DEDİ BEYNİMDEN VURULMUŞA DÖNDÜM sustum hiç birşey söylemedim anası da oğlunun yanında benim kalbimi kiriyorsun ha bana ha oğluma bağırmış sin farkı yok dedi bende kusuraaa bakma ama benide Bir ana doğurdu ve bende insanım herşeye yetişemiyorum azıcık Bir destek görmek istiyorum herkes benim kalbimi kırıyor kimseye tek laf etmiyorum dedim sustu oda eltimde kaynanama sen neden araya girip hemen kendini ortaya atıyorsun dedi çıktık eve geldik Bir saattir ne yüzüne bakıyorum eşimin nede konuşmak içimden gelmiyor çok uzun oldu OKUYANLAR HAKKINIZI HELAL EDİN LÜTFEN YORUM YAPARKEN DE SAYGI ÇERÇEVESİ İCİNDE EŞİME KÖTÜ SÖZ SOYLEMEDEN YAPARSANIZ MEMNUN OLURUM ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER 

31 Cevaplar

0 oy
(1,782 puan) tarafından
Haklısın artı olarak eltinin tepkisi çok hoşuma gitti 
(598 puan) tarafından
Allah razı OLSUN ondan ZATEN o kollar böyle zamanlarda beni normalde sevmez beni ama yinede kollar
-Reklam-
0 oy
(237 puan) tarafından
Kizinin cani yaninca o da suclu aramis seni suclamis. Ama ettigi laf cok agir .toplum icinde esler birbirine boyle konusmamali cok gurur kırıcı 
(598 puan) tarafından
Evet aşırı derecede canım yandı hâlâ yanıyor dün gece oğlumla uyudum şuan hastaneye gidiyoruz dönüşte inşallah konuşacağım
0 oy
tarafından
Bence ikinizde konuyu gereksiz yere abartmışsınız. Karışıklı verdiğiniz cevaplar çok abartı ve gereksiz. Hele kaynananın konuya bu şekilde dahil olması daha da saçma. 
(598 puan) tarafından
Öyle olmasını kimse istemedi o an gerekli veya gereksiz düşünülecek Bir ortam değildi hâliyle oldu olan söylendi söylenen
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Aslında o da çocuk düşmüş diye telaşlanmış o telaşta sana yansımış yalnız olsanız bu kadar buyumeyecek bir mesele sırf yanınızda kuru kalabalık var diye büyümüş o telaşla oluyor öyle şeyler sen git barış demem ama arayı düzeltmeye bakin ve niye kızdığınızı sakince konuşun 
(598 puan) tarafından
Hastaneye GİDİYORUZ şimdi Benim kulaklarımdan dolayı rahatsızlığım var dönüşte inşallah konuşacağım
0 oy
(584 puan) tarafından
Cocuk dusunce anne abba illa ister istemez suclu ariyor cunku ondan daha cok cani yaniyor o anda keske biraz sessiz kalinabilse bizde ilk cocukta oyleydik ama 2.de artik olacak oyle oyle buyuyecek diyerek gecjstirjyoruz kalp kirmaya gerek yok sizin tartisma gereksiz buyumus ikinizdede var hata cocul bu duse kalka buyuyecek evet bizim canimiz daha cok yaniyor dayanamiyoruz evlatlara ama boyle birbirinizi kirmaya gerek yok 
(598 puan) tarafından
Kendisi üzerime gelmeseydi.bende savunmasını yapmazdım bacım
0 oy
(584 puan) tarafından
Birde sen nasilki evladina dayanamadiysan kaynananda kendi evladina bagirilmasina dayanamamostir . Evet 3.kisi midahale edilmesi hos degil ama buyjkte olsa kucukte olsa evlat canin laf gelsin basina bisey gsin istemiyorsun 
(598 puan) tarafından
Benimde anam var benide Bir insan doğurdu ve ben defalarca morluklarımi kapattım Benim ANNEM dayanabildi mı anladı anlamamzliktan geldi gördü görmemezlikten geldi onun oğlunu dövmedim sovmedim bağırdım sadece dayanamıyorsa eğer bagirilmasina alsın eteğinin ucuna
0 oy
(8,541 puan) tarafından
Eşin sana sucu atarak kendını aklamaya calısmıs ama orada su olan sen olmalıydın eşin ateş olmus. Ama cocuk bu düşecek kalkacak sakin ol lütfen diyip alnına cocugun soguk bıseyler basabılırdın. Sarı kantaron yagını evınde bulundur boyle seylerde kullan mutlaka acı alır yarayı cabuk iyileştirir. Esın sana gelırse surat yapmaya devam etme de ki o sözlerin beni çok üzdü cok kırıldım senden boyle bırsey beklemezdım cocuk bu duse kalka buyuyecek Allah beterınden korusun yeterki de konusarak anlasacaksınız canım bagırmakla olmaz. O an sende panıkledın anladım ama ben olsaydım da olabılırdı o kaza benı suclamaktan vazgec bu durumlarda de
(598 puan) tarafından
Bu şekilde üzerime gelmesini gerektirecek Bir hatam olduğunu düşünmüyorum tek derdim çocuğumun karnını doyurmak ti
0 oy
(3,259 puan) tarafından
İkinizde var eğer suç bulmak gerekirse çocuk bu baksa ne olacak oynuyorken bir anda oluyor zaten ne oluyorsa. Benim kızım yanımda iken tekerlendi ağzının üstüne düştü taşa. Yani çocuk bunlar öyle böyle büyüyecekler. Senin adama çıkışman hele ki ailesinin yanında yanlış onunda sana o sözleri söylemesi yanlış. İkiniz de çocuğa odaklanıp onun sıkıntısını gidermelisiniz. Geçmiş olsun
(598 puan) tarafından
Kusuraaa bakmayın ama ilk önce üzerime gelip beni suçlu ilan eden eşim ve zıkkım olsun çorbası gidelim dedim sana Yok altını alacağım Yok çorba icirecegim diyip durdun şeklinde bağırarak konuşunca bende ister istemez konuştum
(3,259 puan) tarafından
Haklısın önce yanlışı o yapmış olmasaymış iyi olurdu. İnşallah tatlıya bağlarsınız.
(598 puan) tarafından
O kendi çapında bağlar tatlıya ama ona karşı kalbim hep buruk kalacak
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Asker polis olanların çoğunun psikolojisi bozuluyor canım eşimden biliyorum psikolojik olarak çok kötü oluyorlar huyu suyu değişiyor çoğunun hep sinir hep stres hep bi şiddet eğiliminde oluyor çoğu genelleme yapmak istemiyorum istisnalar da vardır elbette 
(598 puan) tarafından
Mesleği beni bu şekilde ezmesini gerektirmiyor evet anlıyorum ama bu şekilde assalanmayi hak edecek birşey yapmadım ben tek derdim çocuğumun karnını doyurmak ti
(1,386 puan) tarafından
Oyle tabiki davranışının zaten normal olmadığını söylüyorum bende

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 90 göst.
1 Haziran 2024 Aile kategorisinde Elifff0 (479 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 613 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 986 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Cemile12345 (176 puan) tarafından soruldu