0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (100 puan) tarafından
Cok üzgünüm arkadaşlar burda hava durumlari olağanüstü ilerliyor normalde bu zamanlarda kar yagar soguk eksi 4 olur yaz gibi. Hatta gecen ay daha da soguktu. Dyzcedeyiz o yüzden deprem endişesi cok var dua edelim rabbim bolca yağmur kar gondersin

14 Cevaplar

0 oy
(872 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Biz Izmirde kar görmüyoruz ama 3 4 senem Izmirde geçti bu zamanlar durmadan yağmur yağması lazım. Dün az bisey yağdı geçti. Bakalım cuma günü yağmur gösteriyor. Inşallah kar da yağar sizlere bize de yağmur yağar. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
İnşallah yağar canım bir an önce bizimde normalde geçen yıl bu zamanlar boyum kadar kar vardı ama bu yıl hiç bir şey yok güneşli bir bahar havası var 
(1,893 puan) tarafından
Kızz dün gece de her yerde gördüm seni anladım gececi tayfadansın sen demi ;D
tarafından
Yok canim 3 gündür oruç tutuyorum kalkıp bir şeyler yiyorum bu saatte yoksa asla bu saate kalmam ☺
(1,893 puan) tarafından
Allah kabul etsin canım ben de oğlana kalkıyorum o arada da bir gözatayım diyorum
tarafından
Amin canım Allah razı olsun benim bebe uyuyor sorun yok işte dediğim gibi bende bir şeyler yerken bakıyorum buraya yoksa asla bu saate kadar uyanık kalmam uyuyorum erkenden bu saatlerde uyanıyorum geri ☺
(1,893 puan) tarafından
Ben de lisede 4e 5 e kadar uyumaz sonra 8 de okula giderdim. Bünyeye bak şimdi hayatta kalamam o kadar. Bizden geçmiş :D afiyet olsun canım Allah kabul etsin inşallah ♥️
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Bugün hava resmen sıcaktı, terledik. Oğlum kar göremedi bu kış geçen sene bu zamanlar diz boyu kar vardı 
0 oy
(5,132 puan) tarafından

İnşallah soğur ya. Kış öyle olmalı yoksa tüm denge bozuluyor 

Bir kaç gündür Almanya'da çok soğuk var geçen haftalarda +20 dereceye çıktı çok sağlıksız ve hasta edici

Şuan -8 hissediliyor

image

0 oy
tarafından
Bnde çok üzülüyorum metrelrce kar olurdu burda daha hiç yagmdi 
0 oy
(315 puan) tarafından
İstanbul da bugün gündüz hava çok güzeldi şuan soğuk ama geçen sene bu zamanlar kar yağıyordu çok dengesiz bir hava var :(
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Geçen sene bu zamanlar burda da kar yağmur vardı. Bu sene hiç yok. Dün hele yaz günü gibiydi bi de hava. Soğuk da yoktu. Arada kapanıyor hava aha yağacak diyorum. Ama yok. Çiselemiyo bile. 
0 oy
tarafından
Bizde gecensene bu zamanlrda duzceye ailemn yanna gderken heryer kardı zor gittydik 

Busene gdicz esim.dyo bahar havasi gbi sizin oryaya coktan yagmasi gerekyodu diyo adam.hakli :) 
0 oy
(771 puan) tarafından
Karı geçtim yağmur bile yağmıyor bu sene ya Allah sonumuzu hayır etsin
0 oy
(626 puan) tarafından
Burasi da ayni sadece sabah ve gece ruzgar oldugu icin soguk oluyo yoksa gun icinde sicak hic ocak ayinda gibi degiliz 
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Hiç sorma canım Hatay Dörtyol da 17 derece gösteriyor bugün. Allah yardımcımız olsun çok üzücü 
0 oy
(16,054 puan) tarafından
Bizde de durum aynı malesef. Ne kar ne yağmur onu geçtim soğuk hava bile yok günlük güneşlik her yer 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Adanadayim valla fena bgn hava 21 derece bildiğin bahar havasi normalde buranin sogugu tamam fazla yok ama bu kdrda olmuyordu ocak ayinda sogurdu baya buralar
0 oy
tarafından
18 derece istanbul. Gunluk guneslik. Ne bicim iş anlamadim.

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 323 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde tugce1910 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 127 göst.
30 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,623 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 87 göst.
17 Mayıs 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Casperiye (4,240 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 499 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Nehirr1562 (7,121 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...