0 oy
214 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (18 puan) tarafından

Kızlar sizce ne yapmalıyım minder yaptım sonradan hoşuma gitmedi yapan kişiye dedim sat tm dedi sizce istediğim renk mi yaptırim yoksa parayı mı istiyim ayıp oluyor sanki diyorum ki ya farklı renk yapım yada onun yerine başka bir şey alim resminin atıyorum akıl verin nolur 

image

7 Cevaplar

+4 oy
(7,121 puan) tarafından
Ya böyle yapıyorsunuz bak bende satıcılık yaptım isme özel havlu yaptım . Sipariş verip iptal ediyorsunuz ya biz hakkımızı helal etmiyoruz . Bırak parayı hem zamanımızı hem emeğimizi hemde umut ediyoruz onu yapicaz parasıni alicaz şunu yapacağız diye . Böyle durumlarda tek dediğimiz şey hakkım haram olsun . Çünkü umitlendiriyorsunuz bizleri . İyice düşünün kesin kararla yaptırın 
(692 puan) tarafından
Kızdırmayın askomu sjsj
(7,121 puan) tarafından
Yaaaaa balimmmm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Neden hoşuna gitmedi ki canım olmazsa baska renk al
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ne olmuş ben anlamadım 
(18 puan) tarafından
:))) bak şimdi bunları yaptırdım bı hevesle ama gözüme hoş gelmiyor tm dedim abi sat başka renk ve ikili yapım bu 3 lü ağır geliyor gözüme diyorum acaba tekrardan yapsam mı yoksa başka birşey mi alim yerine adam bugün msj attım sattım sayılır dedi
(5,406 puan) tarafından
Sattım sayılır neyyy=)) satilmadiysa bence geri al güzel görünüyor, ya d yeniden yaptır tabi ihtiyacın yerin varda. Yoksa da bosver ben hiç sevmiyorum minder falan
(18 puan) tarafından
Yerim yok kiradayiz eşim diyo ev alsak koltuk alacam diyorum 2 takım koltuk oluyo diyo olsun bilmiyorum artık
0 oy
(1,892 puan) tarafından
Renk de model de güzel canım neyini beğenmedin
(18 puan) tarafından
Modeli çok güzel renki krem içinde küçük küçük kahve tonu var ve 3lü gözüme ağır geliyor ikili olsun diyorum ama bakalım
(1,892 puan) tarafından
Ben beğendim canım hoş duruyor hatta benim koltuğun rengi model de yakın gayet modern ve yeni tarz bence hiç bozma böyle kullan derim
(18 puan) tarafından
Cnm buna yakın renk ve aynı model yapacam ama iki tane tek iki minder 4 yastık bu 3 minder 6 yastık ağır geliyor bana
(1,892 puan) tarafından
Hmm anladım renk model güzel canım evine göre ayarlarsın o zaman güle güle kullan
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun cnm
0 oy
(4,634 puan) tarafından
ben sevdim .d burda herkeste var koltuklarim olmasa bende heves yaptım aslinda.d
(18 puan) tarafından
Valla bizimkiler de de. Var ama 3 lü ağır geliyor ikili olsun diyorum
(4,634 puan) tarafından
3lu dedigin ne ben bi ark evine gittim onlarin arasinda bisey daha vardi.d
(18 puan) tarafından
Arasında bişey yok kız 3 minder 6 yastık yani bn 2 minder 4 yastık istiyorum
0 oy
(8,876 puan) tarafından
Modeli rengi filan çok hoşuma gitti benim aslında :) ihtiyacın varsa yeniden yaptır istediğin gibi madem. Yoksa da paranı isticen mecbur. Adam da satar inşallah bunları.

Bi de ayıptır sorması ne kadara yaptırdın
(18 puan) tarafından
3 800 cnm çok güzel ama ben 2 tane minder 4 yastık olsun diyorum bu fazla
(8,876 puan) tarafından
Pahalıymış ya.
(18 puan) tarafından
Daha uyguna yaptı bide 4.200 diyodu
0 oy
(779 puan) tarafından
Bence kiradaysan eşin koltuk alacaksa başka birşey al 
(18 puan) tarafından
Bende öyle düşünüyorm şuanki koltuk takımı idareten aldık ev boş diye ama çok güzel yine yeni model ama eşim chester koltuk takımı da alacam diyo o yüzden yük gibi geliyo bana minder

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 160 göst.
0 oy
32 cevap 423 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde pinar-08. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 287 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 168 göst.
26 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu

379,361 soru

11,355,345 cevap

34,830 kullanıcı

...