0 oy
167 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (564 puan) tarafından
Kızlar sepet beşik çok istiyorum ama sizkullanışsız dediniz o yüzden soğudum ondan..şimdi bana en az bebeğin altı aya kadar yatacağı gündüz oturma odama gece yatak odama taşıyabileceğim sizin de kullanıp memnun kaldığı ya da duyduğunuz beşik önerisi varmı lütfen yardımcı olun :) 

15 Cevaplar

0 oy
(60 puan) tarafından
Bende sepet beşik çok istiyorum çok güzel görünüşü duruşu kullanışı Bi tanıdığım verecek bana sepet beşiği ben şahsen para verecek olsaydım sepet beşik almazdım çünkü ayaklanmaya başlayınca kullanılmıyor

Burda okuduklarıma ve çevremde gördüklerime göre en çok park yatak tercih ediliyor 
(564 puan) tarafından
Park yatak var canım kızımın ama yenidoğan bebeği ona yatıramıyorsun tecrübe olarak söylüyorum çok geniş olduğu için bebek üşüyor ve de rahat sallanmıyor. 6 aydan sonra park beşik kullanacam zaten kızım 2.5 yaşında halen kullanıyor
(60 puan) tarafından
Park yatak kademeli oluyor onu üste çıkartabiliyorsun
tarafından
Park yatağın kademesi var hem bebeğinizi üşümeyeceği şekilde giydirir üstünü örterseniz üşümez + sallanmanın zararlarını okudunuz mu hiç?
(564 puan) tarafından
Biliyorum ikinci kademesindeydi zaten. Daha önce çocuk büyüttünüz mü bilmiyorum ama bebeğim kolikti sallamadan uyuması imkansızdı. Anne olunca bazı şeyleri istemeden de yapmak zorunda kalıyorsun. İnşallah bebeğini sallamak zorunda kalmazsın
tarafından
2 oğlum var biri 4 aylık diğeri 8
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sepet besik pişmanlıktır biz sattık letgodan en güzeli park yatak daha kullanışlı 
(564 puan) tarafından
Park yatak var canım kızımın ama yenidoğan bebeği ona yatıramıyorsun tecrübe olarak söylüyorum çok geniş olduğu için bebek üşüyor ve de rahat sallanmıyor. 6 aydan sonra park beşik kullanacam zaten kızım 2.5 yaşında halen kullanıyor
0 oy
(671 puan) tarafından
Cnm yarasın juno yatakları var heryerde taşıyorsun. Kullananlar çok memnun . Ben ilkinde sepet beşik almıştım ama çok işe yaramıyor. 
0 oy
tarafından
Portatif besikler oluyo canim hem fazla yer kaplamiyo hem de kullanisli benim elim ayagim resmen
0 oy
(775 puan) tarafından
Bebefix var oraya bi bak bacım instagramın varsa modelleri daha rahat inceleye bilirsin bende ordan aldım memnunum 
0 oy
tarafından
Altı ay kullanacağın birşey istiyorsan sepet beşik alabilirsin cnm☺️ altı aydan sonra kullanamazsın ama oturmaya başlayınca sarkiyolar düşme ihtimali olur☹️
0 oy
tarafından
0 oy
(35 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

8 aydır ve halen sepet beşik kullanıyorum gezmeye gittiğimizde de yanıma alıyorum.. Ayaklandığında park beşiğe geçeceğim

image

image

(564 puan) tarafından
Sepet beşiğin nasıl canım senin nerden aldın
(35 puan) tarafından
Fotoğrafını paylaştım hepsiburada 150tl almıştım bence 1 yaşına kadar kullanılır. Bende ahşap beşikte var onda durmuyor kızım, bu beşiğe alıştı kullana bildiğim kadar kullanacağım
0 oy
(1,806 puan) tarafından
Anne yani olabilir canim bende bakiyorumda 
0 oy
tarafından
Park yatak der susarim brn 2 buvuk yasina kadar rahat kullaniliyo
0 oy
tarafından
Hamak beşik al canım çok memnun kalırsın 
0 oy
(743 puan) tarafından
Bende sepet beşik kullandım ama 8 aydan sonra kullanmadım ayaklandigi için , kullanışlı bulmuyorum en iyisi park beşik canım uzun vadeli kullanılır 
0 oy
tarafından
Oyunparki iyi güzel aslında kızım içinde yatmıyor tel sorun o kullanışlı bence sadece sallanma aparatları çıkıyor onuda kelepçeyle tutturduk daha cikmadi
0 oy
(667 puan) tarafından
Park beşikler daha iyi canım benimkide ahşap ama hiç güzel deil alırsan park beşik al bence
0 oy
(279 puan) tarafından

Cnm benim besigim sepet  ben gayet memnunum kademeli olduğu içinde sıkıntı olmuyor oğlum 14 aylık hala içinde uyuyor 2 kademeli baya genis ben 1 sene önce almıştım e bebek ten 450 ye 

image

(564 puan) tarafından
Ay canım geniş gibi duruyor seninki fiyatı da uygunmuş çok sevindim
(279 puan) tarafından
Baya genis bol rahat beşik ben çok seviyorum sende bı bak cnm fikrin belki değişir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 159 göst.
0 oy
7 cevap 214 göst.
18 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sekerpare (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 422 göst.
4 Ekim 2022 Diğer kategorisinde pinar-08. (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 284 göst.
23 Aralık 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,355 puan) tarafından soruldu

377,990 soru

11,313,915 cevap

34,753 kullanıcı

...