0 oy
89 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
11 gün önce doğum yaptım normal doğum ama bir kolunu kaldıramıyor elini oynatıyor ama kol kalkmıyor doğumdamı oldu neyden oldu inanın 11 gündür 6.7 kez gittik bakmıyorlar ilgi yok fizik tedavide 2,3 hareket gösterdiler sadece başına gelen yada yakının başına gelen varmı sonradan geçtimi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benim gelmedi ama eğer maddi imkanın varsa ya özele git yada üniversitelerin profesörleri var çocuk bölümündeki profesöre randevu al en azından tahlillere para ödemezsin, muayene parası ödersin. Geç kalma ciddi bir şey olabilir. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanlış anlama özür dilerek soruyorum sma testin sonucu çıkmış mı?
0 oy
tarafından
Hamıleyken tarama testlerını yaptırmıs mıydın? Bırsey demıslermıydı
0 oy
(360 puan) tarafından
Esimin kuzeninin 2 cocugu oyle normal dogumda omuzlari takilmis ve kolunu oynatamiyor biri 15 aylik digeri 15 günlük cok zorlamislar o yuzden oldu diyo büyük kizi fizikle biraz düzeldi ama disardan bakilinca baya belli oluyor duruşundan 
0 oy
(41 puan) tarafından
Canm benim ikinci oglumdaa da öyle oldu bir konu oynatıyor diğerini oynatmiyordu.doktora götürdüm doğum sırasında bebeğin kolu yerinden çıkmış dedi ama kaynamaya başlamış bişey yapmaya gerek yok demişti.ve öyle de oldu şuan oglum 15 yaşında çok şükür hiç bi sıkıntımiz yok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 560 göst.
22 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eslem123 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 446 göst.
13 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 242 göst.
19 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selma&furkan (948 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 192 göst.

377,745 soru

11,305,834 cevap

34,732 kullanıcı

...