0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (113 puan) tarafından
Kızlar eşim yurt dışında calisiyor yeni bebeğimiz oldu 26 günlük eşim beni aramıyor ailesini arıyor hep beraber yaşıyoruz bu arada bende bugün suratına söyledim direk sen aileni ara kapat diye yarında bebeğimi alıp gidicem ailemin yanında kalıcam dedim yeter aileni çekmek zorunda mıyım ben dedim oda işte senin derdin gezmek bebeğimizin olduğunun farkında bile değilsin dedi sinir ediyor ya psikolojik olarak çöktüm kızlar bebeğim geceleri uyutmuyor hiç zaten yoruldum ya

5 Cevaplar

0 oy
(154 puan) tarafından
Ayyyy eşimin huyu gerçekten insan pisikolojikmen çüküyor 
(113 puan) tarafından
Ankara'ya gitsem sanki el kadar bebek ayazı ayaz nasıl gezicem hasta olur el kadar bebek bunu akıl edemiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ala ala niye böyle yapıyor kimse kimsenin ağız kokusunu çekmeye mecbur değil eşin nerdeyse sende olurda olmalısın ve eşin çok saçma bir şey yapıyor seni aramayıp üstüne atarlaniyr
(113 puan) tarafından
Bugün dikkatimi çekti her gün onları arıyor madem öyle daha ben ne diye durayım burda ailemin yanına giderim orasida buz gibi el kadar bebe hasta olur gezmeye diye gidiyormuşum akla baksana
tarafından
Gezmek tozmak gibi bir niyetim olsaydı bebek istemezdim de eşin bu konuda baya geri kalmış ve sen çok geri plandasın
(113 puan) tarafından
Tavrını koydum canım bugün söyledim eşimi seneyede dedim annengil getirt dedim ben gelmiyorum dedim annem babam emekli canım evleri de var sahipler bebeğimi bırakırım anneme girerim calisirim o ondan istemiyor bence bilemiyorum kafam karıştı kaldı niye böyle ediyor
tarafından
Diyeceğim tek şey Allah yardımcın olsun inşallah
(113 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
(914 puan) tarafından
Heh bebeğinin olduğu onun umrunda değil daha lohusalığın çıkmamış ne bileyim benim eşim senelik iznini doğumda kullanmıştı , yurt dışında evli insanin canlismasini uygun görmüyorum bebeği ile ne kadar bağ kurabilecek ki kaldi ki karosiyla bile bir bağı yok yani 5para alacağıma 3para alir her akşam sicak evime karıma çocuğuma gelirim
(113 puan) tarafından
Kızını seviyor canım ama sıkıntı benle ilgili
0 oy
(13,169 puan) tarafından
Aramama sebebi neymiş peki ne saçma sapan bir üste çıkış o evet gezeceğim en azından bir nasılsın diyenim olur de 
(113 puan) tarafından
Aradı tekrar öyle söyledim gezicem deim bu ne burda tıkanıp kaldım eve annengil odasibdab kafasını çıkartmıyor hiç dedim
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ne eşim gidebilir nede ailesiyle kalırım neden kabul ediyorsunuz ki canım bu ne böyle 26 günlük bebekle kaynananla babasız büyüyor en azından yanında olsa destek olur yada git ailene otur bence benim kayınpederim de eşime iş buldu ki 6 ayda hem ev hem araba sahibi olursunuz dedi bende tamam boşanalım gitsin dedim karnımda bebeğimle babasız bebek mi büyüteceğim dedim ee biz varız diyo ben senden bez mama kendim için ne isteyebilirim diye baya büyük kavga ettim gitmedi 
(113 puan) tarafından
Eşim mecbur gidiyor canım ama kaynanayi tutup getirtti bu sene Haziran'da köye donucek geri getirrse bende boşanma davası acicam söyledim esimede bunu

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 284 göst.
22 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
8 cevap 384 göst.
27 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Panikanne (411 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 285 göst.
11 Ocak 2023 Aile kategorisinde Eliffff05 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 459 göst.