0 oy
335 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar kaynıma kız istenildi kayın babam bir cumhuriyet altını taktı söz gününde de çeyrek taktılar bende bişey takmamislardi  yapmadılar benim7altinim vardı eşim yedi yapmadı bu akşam da   elim olacak kızın kolunda ceyrekli bilekli yaptırmışlar hemde iki kolu çerçeveli altın kolye aldın küpesi yüzüğü düğünde 15,altın eşim le bu kaynım ortak bide bu nişanlısına yaptiyorda hesaba yazılıyor ve ben görünce çok zoruma. Giti boynumu bukum kıskandım i oldum ben 

8 Cevaplar

0 oy
(11,217 puan) tarafından
Sen altındız mı gıttın. Ve sen dumduzlakken buna bu kadar altın mı taktılar
tarafından
Ben evlendikten sonra eşim yedi binada böyle yaptılar benimkisi i kocam yemeseydi dururdu
(11,217 puan) tarafından
O zmn gıt eşine de:)
tarafından
Dedim gülüm ama diyor şimdi yapamam neysmis ailesi gelin kızı kisakndi oda istiyor denemesinler diye yapmıyor
-Reklam-
0 oy
(6,163 puan) tarafından
Benim eltime de çok yapılmış yani daha doğrusu ona yapıldığı kadar bana yapılmadı ama umrumda değil kul hakkına giriyolar versinler hesabını verebiliyosalar ben yine de hakkımı helal ettim ama Allah katında günahı büyük eşim elinden geleni yapiyo bu benim için yeter 
tarafından
Benim eşim yapiymiyor
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Seninkini esin yemiş bidaha almasıni söyle hatta kayinbabana söyle eşini ikna eder belki 

tarafından
Eşime dedim diyor ailem nişanlı kızı kıskandı
tarafından
Derler ailesi
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Benim kaynim yok ama olsaydi eltime takilani kendimle kiyaslamazdim asla o donem yokdu belki yada bu donem imkani var kiyaslama yapıp kiskanmazdim 
tarafından
Kaynın eşin ortak olsaydı istemezmiydin
(5,953 puan) tarafından
Ortak iside olamazdi istemezdim ben ortaklıklarına gelin olarak gelseydim  bana takilmasa ona takılsa giderden cikiyorsq kaynimin alacağından kestirirdim onu kazancindqn duserdim yani
0 oy
(8,965 puan) tarafından
Ama senin de varmış esin harcamış galiba..  ??

Ya kıskançlık değil ama netice de sen de gelinsin insan Bi imrenebilir normall
tarafından
Hiç bişey yok benim
0 oy
tarafından
Neden bu kadar kıskançsınız ya, hemen eltim olacak kişi demeye başlamışsın.  Zamanında sana yapılmış yada yapılmamış senin sıran bitti gitti.  Başkasına yapılan da olmasın gözün.  Eğer çok hevesin varsa çalış kazan al koluna tak, daha değerli olur.  Kimsede kolundan çıkarıp alamaz çalışıp kazandığın şeyi. 
tarafından
Eşim çalışmama izin vermiyor ki
tarafından
Eşin de olsa seni kısıtlayamaz. Ne demek izin vermemek, valla çok kızıyorum sessiz kalınmasına.
tarafından
İntgiram bile açmama istemiyor bu uygulamayı bilse hesaplim var kapatir
0 oy
(914 puan) tarafından
Ee sana da yapmışlar kocana vermişsin yemiş vermeseydin gülüm giden gitmiştir gittiği gün bitmiştir daha ne diye ah vah tüh yapiyon gidenin arkasından 
tarafından
Bana kayın babam hiç bişey yapmadı eşim yapti
(914 puan) tarafından
Kayin baban takmıştır ama kaynin yapmıştır
tarafından
Yok buna kayın babam yaptı kaynimin yatigi ayrı bide son oğlu ya
0 oy
(679 puan) tarafından
Canım şunu unutma herzaman bütün çileyi büyük gelinler çeker küçük gelinler keyif eder
tarafından
Aynen öyle canım benim

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 367 göst.
0 oy
4 cevap 128 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzeliii (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 86 göst.
19 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzeliii (4 puan) tarafından soruldu
0 oy