0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (250 puan) tarafından
Kızlar merhaba biraz uzun olabilir ama lütfen okumadan geçmeyin.

Belki bilen bilir bı çok kez buraya yazmıştım benim düğünüm vs hicbi şeyim olmadı herneyse özet geçeyim benim düğünüm eltim yüzünden olmadı kavga çıktı benim ailem beni aldı bana herşey sahte demişlerdi ama eltime herşey almışlardı elbisesinden ayakkabısına kadar çocuklarına aynı şekilde neyse ben bunu hazmedemedim kavga çıkartmkstim herkes benim üzerime gelmişti eşim dahi herneyse annemleri aramıştım gelip almışlardı beni hamileydim ben barışmak durumunda kaldım ve bugün eşimin ailesini tanıyan bı arkadaşım var o çağırdı kahve içmeye neyse ona gittin konu konuyu açtı bilezik muhabbetini konuştuk ve kız sana söylicem ama üzüleceksin diye söyleyemiyorum dedi söyle dedim kimseye bişey deme ama dedi bana üç tane bilezik yapmışlar kaynanamlar o zaman ve kavga çıktı diye hepsini eltime vermişler eşim de bunu büyük ihtimal biliyo ve benden herkes sakliyo ben bunu daha bugün öğrendim söylesem kızın başı ağrır söylemesem içime dert ne yapayım lütfen birşeyler söyleyin 

4 Cevaplar

0 oy
(2,972 puan) tarafından
Olan olsun boş ver hak yiyenin ne bu dünyada ne öbür dünyada yer var illa ki bir yerden çıkar
(250 puan) tarafından
Zoruna gidiyo ama düğün parası vereceklerdi bize olmadığı için onu da iptal ettiler ***** yerine konmaktan bıktım artik
-Reklam-
0 oy
(161 puan) tarafından

Onlarla görüşme kaynananafa şöyle hakkımı helal etmiyorum bana hiç birşey yapmadınız de iş işten geçmişe benziyor ama başka ne yapılabilir bilmiyorum 

Ya da kaynana söyle ben böyle birşey duydum yaptığınız ne kadar ayıp o gelinde bende gelinim kul hakkina girerseniz böyle bir şey varsa falan de
(250 puan) tarafından
Aslında çok söylemek istiyorum ama bana söyleyen kişinin başı agrirsa diye çekiniyorum
(161 puan) tarafından
O kesin söylemiştir diyen olur mu
(250 puan) tarafından
Onların taraftan çok samimi olduğun o var bı anlarlar yani
(161 puan) tarafından
Anladım o zaman boşver kuzu kızda sana güvenmis söylemiş
0 oy
(618 puan) tarafından
Benim anlamadığım madem yapmışlar o kavgadan sonra alıp yüzüne atsalardi sabret aldık deseydin bence sus olan olmuş esinde sorun yapıyoruz desydi 
(250 puan) tarafından
Neymiş düğünde takilacakms ben zaten sahte dediklerinde kabul etmiştim üzülmesinler hadi diye takisinda değilim ama diğeri gelin de ben neyim
(618 puan) tarafından
Bazen öyle oluyor bende tm getirmediker ama eltime herşeyi yaptılar neymiş benim ailemin parası çok verirmiş
(250 puan) tarafından
Mantığa bak ya hepsi mi aynı olur
(618 puan) tarafından
Gerçekten mi var yoksa bizemi denk geliyor bilmiyorum
0 oy
tarafından
Dünya malı dünyada kalır canım hiç huzurunu bozma bunun için 
(250 puan) tarafından
Huzurum olsa eşim anacı ailesine toz kondurmsz beni hiç savunmaz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 497 göst.