0 oy
129 göst.
Diğer kategorisinde (1,313 puan) tarafından
Kizlar ben 5 ay önce kürtaj oldum 17 haftalık bebeğimi kaybettim hemen ardından sprial taktım ama herkes bana kızıyor niye taktın niye korunuyorsun zaten düşükten sonra zor hamile kalınıyor bir daha hamile kalamasin diyorlar çok üzülüyorum eşim 3.cocugu istiyor bende istiyorum ama kızım daha küçük 14 aylık 3 yaşına gelince korunmayı birakacam ama bu söylenenler doğru mu kürtajdan sonra hamile kalmak mümkün değil mi 

9 Cevaplar

+1 oy
(693 puan) tarafından
Dusukten hemen sonra kalanda var benim gibi bekleyende canim❤

2021 19 Temmuzda kürtaj oldum 11 haftalık boş gebelikten ondan sonra olmadı maalesef daha bekliyorum ☺❤
-Reklam-
0 oy
(149 puan) tarafından
Ne alaka ya iyimi çevren ne alaka asıl düşük sonrası kürtaj sonrası hemen kaliniyo hormonlara bağlı spiral sonrası 3ay sonra kaliniyo biliyorum Allah bilir kalck olsak spirallede kalırsın kimseyi dinleme
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,163 puan) tarafından
Bende düşürdüm daha yeniydi 4,5 haftalık üç ay sonra hamile kaldım büyük oğluma 
(1,313 puan) tarafından
Benimki biraz büyük ve çok zorlu geçti
0 oy
(1,041 puan) tarafından

Çevren profesör mü

Millet iyice kafayı yemiş , tam tersi düşükten sonra hemen hamile kalınıyor 
Bunu doktoruna da sor 
Bebegin çok küçük bence az daha büyüsn sende iyice toparlanrsn yeni bi gebeliğe hazır olduğuna emin olunca spiral i çıkart 
(1,313 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
0 oy
(7,202 puan) tarafından
Ne alaka benim oğlum var 1 tane 4 tane düşüğüm oldu 1 tane kurtajım oldu oğlumdan önce
0 oy
(1,918 puan) tarafından
1 ay sonra hamile kaldim ben 
0 oy
(166 puan) tarafından
Kürtajla rahim içi temizlendigi için gebeliğe daha yatkın hale geliyor asıl...güzel sacmalamislar
0 oy
(113 puan) tarafından
Dusukden sonra hamile kalman daha kolay oluyor vücut bir kere kendini hamileliğe hazırladığı için ben düşük yaptığım aynı ay tekrar hamile kaldım doktorda öyle dedi zaten hemen ahamile kalırsın daha kolay diye tabi siz hamile kalmak istemediğiniz için korunmayı tercih etmişsiniz ama hamile kalınmaz diye de bir şey yok 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 172 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,463 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 112 göst.
11 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sweetlady (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 79 göst.
0 oy
8 cevap 157 göst.
28 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Fb (7 puan) tarafından soruldu

374,655 soru

11,206,331 cevap

34,508 kullanıcı

...