0 oy
447 göst.
Aile kategorisinde (100 puan) tarafından
Bilenler bilir benim ne çektigimi bobreklerim virüsten dolayi iflas edip nakil oldugumu ve dr ümidi kesilen biriydim ve bu sürecte kaynanamın yaptıkları yemek yapmaz diyalize giderim evde tek bırakir  ve daha neler gecen eşimin telini alıp mesajlari kurcaladıgını anlatmıstım    eşimle tartısmıslardi eşimden evi arabayi istemişler yada boşancan bunu yapan annesi ve kız kardesi  eşim  dün cocukları getirmişti ailesine rest cekmisti sizin amacinız ev arabaylami beni satın aldiniz bugün yengesi aradı buzamana kadar kaynanam ne yaptıysa anlattım yengesi arayip konuşmuslar  babamin evinde kaliyorum zaten  buraya geldiler ben böyle oldugunu bilmiodum işte basit ameliyat gecirdi  ailemde  okızın cektigi acıya kim dayabilirdi  bu kiz bu haldeyken sen bunu yapion stres verion kaybetsin tekrar böbregini ve bidaha kalkamaz diyo doktorlar bunun ciddiyetini nie anlamionuz dedi ailem hala kaynanam kendini hakli cıkarmaya calıssada kayınpederim sus yeter artık bu insanlara yaptigin dedi  anladı oglunu torunlarını bi daha göremiceni yaptıgi yanlislari farketselerde annesi benim icin hep uzak durmam insan olarak kalcak 

4 Cevaplar

0 oy
(1,431 puan) tarafından
Senin postlaronı çok görüyorum sıkıntılarını da ama sen hastalık sürecine odaklan tabi ki moral önemli hem de en önemli şeydir kaynananı takma diyemem insanın zoruna gidiyor fakat senin yolun uzun bacım ayaklarına çorap değil ayakkabı lazım çoraplar ayağını kokutıyor at gitsin Rabbim bu imtihan da sabrına sabır versin şafi ismi hürmetine şifa versin selametle 
(100 puan) tarafından
Ya gercekten bana buzamanda yapması zoruma gidio
-Reklam-
0 oy
(7,074 puan) tarafından
Bacım kurban olayım canından kıymetli mi aman zaten caninla ugrasiyodun bi de kaynananın yaptıklarına canını sikiyosun gerçekten bu kadar değer veriyo musun kaynanana bu kadar önemli mi seni içinde yaptığı şeylere böyle canını sikiyosun kız boşver annem sen kendine bak keyfine bak çocuğuna kocana bak güzel vakit geçir bırak ne hali varsa görsün ben senin biliyorum okudum postlarini ciddi söylüyorum bak valla boşver 
(100 puan) tarafından
Bosverdim zaten ben degil onlar düşunsün
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ay seni hep görüyordum canım eşin arkanda durmuş ne güzel 
0 oy
(244 puan) tarafından
Bacım naparsin yap hep o haklı sen hastaymisin kimin umurunda onun kanından değilsin ki sana üzülsün benimde başımda var bir tane Allaha havale ettim artık sen kendini düşün iyileş kocanla cocuklarinla mutlu mesut yasa rabim sağlıklı sıhhatli uzun ömür versin hep mutlu ol oda kıskançlığından çatlasın inşallah fitne fesat insanlara yaranamazsın 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 413 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 341 göst.
6 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (293 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 217 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,475 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 579 göst.