0 oy
321 göst.
Diğer kategorisinde (1,506 puan) tarafından
Çok yakın bı tandiigimiz benim kızım adına kıyafet vermiş kaynanama 1 tanesini gördüm ben denedik hatta çok büyük oldu.digerlerini çatıya kaldırmış kaynanam büyük diye.bana niye vermiyor anlamadım.denedigimiz elbiseyi al götür eve dedi yok dedim olmuyorsa ne diye eve goturecem diğerlerinin ya ona koy dedim 

8 Cevaplar

0 oy
(2,194 puan) tarafından
Çeyizine kaldırmış vardır aklinda birşey aman ne yapacaksa boşver canım takılma verirse versin vermezse tenezzül bile etme bence 
(1,506 puan) tarafından
Yo asla etmem zamani gelse bile asla istemem zaten o verirse takildigim yer madem venim kziima verildi bana ver ben sakliyim sende niye duruyor
-Reklam-
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Açık açık iste sonuçta senin evladına hediye gelmiş acaba başkalarına hediye götürecek olabilir mi 
(1,506 puan) tarafından
Kızım 1 yaşında kıyafetler de en erken seneye olur anca tahmini görmedim zaten göstermesi bile.ben anlamadım.kendi kızlarının kızları var onlara mi denicek gösterecek bilmem
0 oy
tarafından
Sonucta sana gelmıs ve o cocuk buyuyecek kucuk olsa anlarım ama nıye almıyorsun getır bakayım hosuma gidenleri alırım ıcınden deseydın buyuyunce giyer sonucta 
(1,506 puan) tarafından
Kıyafetler kaynanamda veren kişi bı 15 gün olmuş vereli o zamandır kaynanamda. Önceki akşam gösterdi bana 1 tanesi o da dugunluk bı elbise 5 yaş yazıyor elbisede kızım 1 yaşında daha.olmayacagi belli ne diye onu giydir diyorsun madem
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Niye kaldırmış ki çok saçma buyukde büyüyünce giydirirdin çatıda curutmenin manası ne
(1,506 puan) tarafından
Yani inşallah bı şey olur çatı da o kıyafetlere de kimse giyemez
0 oy
tarafından
Bence kendi kizina verecek
(1,506 puan) tarafından
Valla emin olamadim ne dusunuyorsa
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Başka torun var mı o kıyafetleri giyebilecek. Ne düşünüyo ki
(1,506 puan) tarafından
Evet var 2 kızı var kızlarının da kizlari var
(9,007 puan) tarafından
Onlara mı verecek acaba. Saklayıp napacak ki cocuk kıyafetini. Turşusunu mu kuracak
0 oy
(13,361 puan) tarafından
Elleme kadını belki yeniden çocuk yapacak ona ayırıyor:) gerçekten her gün biraz daha hayret ediyorum bu planformda okuduğuklarıma pek normal görünmüyor kayınvaliden aile ilişkini bilmediğim için yorumda yapamıyorum eşine söylesen ne der ki 
(1,506 puan) tarafından
Eşime desem mudana etme der eminim.zaten büyükmüş eşyalar şimdi napacaksin onlari koyacak yer aricaksin bide der eminim.
0 oy
(9,002 puan) tarafından
Değişik büyükse bile sana versin sen sakla
(1,506 puan) tarafından
Yani bende onu anlamadım bana ver ben sakliyim ben sık sık kızımın kiyafetlerinde değişiklik yapıyorum büyüdükçe kuculenleri ayiririm veririm hemen birine büyükleri ortaya çıkartırım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 348 göst.
26 Kasım 2020 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 328 göst.
13 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 458 göst.
1 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 419 göst.