0 oy
54 göst.
Diğer kategorisinde (802 puan) tarafından
Kizlar ben rüyamda aşure yaotigimi kazanı karistirdigimi gördüm ve karistirken bunu Ayaz'ın sadakasi diye yapıyorum diyordum yani oglima sadaka olsun diye aşure yapıyordum acaba oğlum adına sadakami vermem lazım merak ettim

4 Cevaplar

0 oy
(8,981 puan) tarafından
Olabilir .. sadaka her türlü hayırlı ve güzeldir... hayırlara ciksin
(802 puan) tarafından
Amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(663 puan) tarafından
Rüyaya gerek yok verin gitsin. Güzel rüya, bereket demek. 
(802 puan) tarafından
İlk firsatta vericem
0 oy
(124 puan) tarafından
Yani alim değilim ama bencede sadaka vermeniz gerekiyor hemde çocuğunuz için birşeye niyet ettinizde kBulmu oldu daha önce yada hani ne bileyim adak adadinizmi hiç yada lafı oraya getirdiniz mi farkında olmadan 
(802 puan) tarafından
Oğlum geçen sene covit olmuştu 1 ay hastanede yattı çok zor donemler geçirdim çünkü sonuçları kanları çok kötü çıkıyordu bende ozmn eğer oğlum sagsalim iglessin bir fakir aileye yardım edicem birde mevlüt okutucam dedim ama işte sonra doğum yaptım çocuk derkn yapamadım
(124 puan) tarafından
Ondan işte canjm onu yap sana işaret.
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm rüya yorumlamayi sevmiyorum fakat hayır yapmanı tavsiye ederim cnm bir yoksulun evine birşeyler al durumu olmayan şeker bulgur salça gibi gerekli ruyana bu girmis bende vefat etmiş abimi gördüm gül gösteriyordu kitap gösteriyordu her gün aynı rüya  komşuya abim açın dua ettirdim her gün aynı rüyayı görüyordum sarılıyorum fakat hiç konuşmuyordu dua etti Allah razı olsun komşum birdaha girmedi abim bu hayatta en çok gülü severdi kırmızı ama siyah resimli güldü bu kitap oluncada bu durum cnm anneme anlattım annemde bir fakir sevindirdi ve abim o gün bugündür rüyama girmiyor ben 8aylik hamile iken intar etmiş olmuş cnm o gün rüyamda görmüştüm anneme rüyamı anlattım kapattı yoğurt yiyordum doymuyorum rüyamda ben beyazdı annem o hafta bana süt getirdi yoğurt çaldı lokusaliktada abin sen o rüyayı gördün gün toprağa verdik diyemedim dedi sana o yüzden süt getirip yoğurt yaptım dedi abin rüyanda sana yoğurt aldı diye dedi 
(802 puan) tarafından
Çok etkilendim rabbim mekanini cennet eylesin
(982 puan) tarafından
Cnm durum bogle hatta ben SMA hastalarına yardımda bulunuyorum her ay düzenli benden sana tavsiye bogle bir yardımda bulun hasta bir insan ve gücü yok ilacı alicak ailesinin bu en makbulu şuan cnm çünkü bu devirde kimin ihtiyaci var bilemiyoruz şuan bilinen en ihtiyacı olan sağlık yönünde SMA tıp hastaları ben bu yandanim çünkü ilaçları alicak imkanları yok ve hergun 5dkk Şi bile onların çok zor bir an benim sana diyeceğim bukadar fikir bunu vere bilirim oğlumun adina bir hasta bebeğe yardımda bulunmak en doğrusu oda bir can için savaşıyor .

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 90 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Docentpapagan (487 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
18 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
1 Mart 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 99 göst.