0 oy
120 göst.
Aile kategorisinde (16 puan) tarafından
Gecen yil bu zamanlar ehliyet aldim fakat ozamandan beri hic arabamiz olmadigi icin bugun esim bi araba almis ve bugun 1 senedir ilk  surdum ama surerken direksiyin cok ceviriyorum istemsiz vitesi gec atiyorum yokusta zor kalkiyorum bu durum zamanla duzelirmi yoksa ben hep boylemi kullancam egitim alirken son 5 gunumde cok guzel suruyordum sinavi dahi sifir hatayla gectim ama bir sene sonra alinca iste zamanla duzgun surermiyiym ki sizlerde durum nasil nasildi

3 Cevaplar

0 oy
(11,268 puan) tarafından
Pratik yaparak alışırsın canım 
(11,268 puan) tarafından
Eşini dinleme stres yapma tabiki sakinlik en etkili olanı kendine güven ve morelini yüksek tut bende acemiyim şuan kullanmiyorum ama şuan çıkmak istesem çıkarım kendime güvenim var tek sorunum park olur oda araç önünü göremiyorum biraz  :)
(16 puan) tarafından
Parklari guzek yapiyorum park etmede hic sorunum yok 1 senedir hic trafikte kullanmadkm ama evin onunde cok park yaptim kaynjmin arabasini eltim park edemiyordu bn ediyiyorum o konuda sikintm yok
(11,268 puan) tarafından
Park yapıyorsan diğerine daha rahat alışırsın canım bol bol pratik yap stres yapma sakın ol
(16 puan) tarafından
Ay hadi insallah sevindim iste biraz rahatladim
(11,268 puan) tarafından
Her şeyin başı kendine güvenmekten geçiyor gerekirse eşini alma yanına  :)
-Reklam-
0 oy
(732 puan) tarafından

Bu tür sorular sadece bana komik gelmiyordur inşallah :Dherkesin öğrenme, çaba kabiliyeti farklı nereden bilelim sizin nasıl sürebileceğinizi. Öncelikle hayırlı olsun arabanız, mesela bende aynı ehliyet aldm ve 5 yıldır kullanmıyrm ama sürebilirmiyim sürerim güveniyorum kendime 

(16 puan) tarafından
:)) :)) tesekurler bnde guveniyorum ben kendimce yolda guzel kullaniyorum sadece ufak ufak direksiyon istemsiz donduruyorum bide gec vites atiyorum  esimde bunlari gorunce benle hareretlj konusrak heycanlandiriyi :))
(732 puan) tarafından
Aman boşver canm öğrenirsin eşin bilerek yapıyor benimkide öyleydi
(16 puan) tarafından
Umarim yaa cunku ben egiitim gorursen 3 hafta gordum ama tamamiylr sinava 5 gun kala.cok guzel hatasiz sorunsuz suruyordum  simdi bugun aldim cok heyacanlandim ama esimin yuzune bnden daha cok panikliyo benide panikletiyo
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Zamanla yaptıkça duzelecek
(16 puan) tarafından
Yaa umarim cok sevindim bu yorum beni rahatlatti

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 194 göst.
3 Mart 2024 Aile kategorisinde hanimeli (480 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 147 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu