+1 oy
242 göst.
Diğer kategorisinde (302 puan) tarafından

Hangi renkler sizin tercihiniz oluyo ? 

Ben ahşap rengini çok seviyorum varmı benim gibi olan ? 
Veya ahşap renkli mobilya hakkında düşünceniz nelerdir sizce güzelmi ?

16 Cevaplar

+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Yatak odam ve çocuk odası ahşap rengi kahverengi ve boğuyor beni ben beyazı severim . Koltukta kesinlikle vişne çürüğü en en güzel renk asil duruyor . Yeni gelin gibi olsun dersen açık pembe ama ben çok sevmiyorum . Koyu mor da harika duruyor .ama vişne çürüğü başka . Halı pembe krem alsan uyar . Siyah bordo alsan uyar her renk yakışır ❤️

Yatak odası beyaz inşallah vuyuk evim olursa alırım bembeyaz bir oda 
-Reklam-
0 oy
(982 puan) tarafından
Misafir odam kahve tonu canım içimi boğuyor ilerde deyisirsek gri tonları açık mavi renkleri düşünüyorum 
0 oy
(13,825 puan) tarafından

image

bu iki rengi seviyorum☺️☺️biraz cırtlak çıkmış resimde mobilya da beyaz severim
0 oy
(17,811 puan) tarafından
Ahşap rengi değilde gri alcam 
0 oy
(181 puan) tarafından
Ben beyaz seviyorum beyaz herşeyle uyumlu olur diye düşünüyorum koltuk takımı alicam ilerde gri ve haki yeşili alicam yatak odamı da beyaz alicam çocuk odamda beyaz 
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Krem yada beyaz  yatak odası krem kızlarımın odasida krem ağırlıklı koltukların yeşil sütlü kahve bana daha ferah geliyor açık renkler ahşap rengi bilemedim ama içine ne siniyorsa onu al onu yaptır içinde oturacak olan sensinn 
0 oy
(399 puan) tarafından
Yatak odam çok güzel bi krem rengi  sadece yatak başlığım ve fon perdem antrasit 

Oturma odam gri ve tonları herkez çok beğenir 

Misafir odam lacivert ve krem rengi fon perde ve halimda o tonlarda 

Ahşap rengini de severim ama her tonunu  değil bazı hanımlar çok güzel yerlerde çok güzel tonlar kullanıyor 

Tonu güzel olunca bence ahşap rengi de güzel 
0 oy
tarafından
Mobilyada beyaz, tum mobilyalarim ayakkabilik dahil beyazdir.

Koltukta antrasit&turuncu kullaniyorum cok guzel duruyor.
0 oy
(1,486 puan) tarafından

image

Bende bu renk seviyorum büyüklerde gri yakıştırıyorum şahsen 
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Bende sadelikten yanayım avangart filan nefret ederim ahşap çok severim

Oturma odası koltuklarım koyu yeşil 4 buçuk senedir kullanıyorum 3 çocukla çok iyi
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Benim tüm mobilyam takım. Sütlü kahve yoğunlukta. Fon perde, kırlent vs gül kurusu. Ahşaplar da kırık beyaz ve dore. Ben çok memnunum renklerinden 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kırık beyaz,açık gri çok kullanışlı oluyor canım tozu da belli etmiyor eve de ferahlık veriyor
0 oy
(5,877 puan) tarafından
Ben soft renkleri severim gri krem sütlü kahve kirli beyaz.. Evimdeki herşey öyle yatak odam sütlü kahve.. Ve okadar güzel ki hiç göz yormuyor :) 
0 oy
(165 puan) tarafından
Salonun koyu yeşil ve kremin koyu bir tonu çocuklu olunca çok iyi oluyor kir belli etmiyor ama içimi kararttigini fark ettim bir daha salon mobilyası alırsam kesinlikle açık gri tonlarında alacağım. Bence soft renkler çok iyi oluyor ferah duruyor
0 oy
(163 puan) tarafından
Bende ahşap severim, hele biraz eskitme tarzı olursa. Hiç bi mobilyam istediğim gibi olamadı en hızlı teslim olanı sipariş vermek durumunda kaldık. Bi gün yenilersem kesinlikle eskitme ahşap rengi
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Ben renkli canli severim renkleri uyumlu olduğu sürece 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 131 göst.
6 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Mizgn_01 (129 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 78 göst.
15 Ağustos 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Suskun50 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 182 göst.
21 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Begonya (7,618 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...