0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (2,379 puan) tarafından
kızlar bu koltukta ki izleri nasl gecircem bi tavsiye verin kızlarım uyuynca gece silcem cok rahatsz oluyorum böyle leke leke su lekesi gbi yemek lekesi gbi iz yapmış orda gecmiyor ne kullandysam bide dolma kalem ile yatak odası mobilyası boyadı kızım hemencecik cıkarqcal ne tavsiye edersiniz CIF ozon aspirin cok ugrastm parmaklarm acıdı nerdeyse 

6 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Benim ilacı öneririm google türkdew yaz çıkıyor direk hwryerde kullanıyorum bwn evimin canım tavsiye ederim yada özelden yaz bana gönderetim sana
(2,379 puan) tarafından
yazayım cnm
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Makine ile çekilmeden çıkmıyor o lekeler ya çğnşü süngerinden geri çıkıyor. Yıkamacı çağırıp yıkatman daha iyi olur yoksa sen sildikçe geri ortaya çıkabilir 
(2,379 puan) tarafından
evet öyle oluyo gecmii gibi duruyor bi taraf kara kara gbi ya öyle mi dersn of
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Sicak suya fairy bulasik tableti koy asperox sık ve kalıp sabun koyup içine o şekilde silebilirsin mis gibi oluyor 
(2,379 puan) tarafından
krem rengi mobılyadaki dolma lekelerde iyi mi
(4,853 puan) tarafından
Onu bilemem canm deneyebilirsin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Farmasi sihirli sünger
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kanepe için arap sabunu. Kalip sabun farklı deterjanlar falan hepsini denedim hiç birinden böyle memnun kalmadım. Bir de vim diye bir marka sprey şeklinde çıkarmış arap sabunu eşim bilememiş ondan almış bende değiştirmedim onunla sildim hem çok pratik du hem de inanamadım öyle bir çıkardı ki kirleri lekeleri. Devamlı sildigim halde bununla sildiğimde su simsiyah oldu. 

Kalem lekesine de asprin diye bir temizleyici var o hemen çıkarıyor.  Ben lisedeyken falan da kıyafetimdeki mürekkebi falan hemen onunla yıkardım çabucak çıkıyor 
0 oy
tarafından
Canim ben kalem lekelerini kolonya ile cikariyorum
(2,379 puan) tarafından
mobilya dan cıkar mı ?
tarafından
Kumaş kısmından çıkıyor canim diğer kısımları çifle deneyebilirsin

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 306 göst.
0 oy
4 cevap 178 göst.