0 oy
492 göst.
Diğer kategorisinde (682 puan) tarafından
Dün eşimle baya bir tartıştık konu çok can sıkıcı bir şeyden ibaret. Bugünde gönlümü almak için işten gelince hazırlan dışarı çıkalım dedi. Bnde tmm dedim. Siz olsanız gidermiydinz yoksa keyfim yok deyip redmi ederdiniz?

30 Cevaplar

0 oy
(17 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
En kötü huyum ben küstüğümü çok çabuk unutuyorum bu yüzden kimseyle küs kalamıyorum. Enn fazla 1 gün o da gün içerisinde gormediysem:)) eşimle sevgililik dahil toplam 5 senedir beraberiz 2 bucuk yıldır da evliyiz sevgiliyken gorusemedigimiz uzak kaldığımız zamanlar küsüyorduk o da yine mesajlasiyoduk ama soğuk davraniyodum:)) evliyken zaten küs kalma rekorum 6 saat malesef:) bu huyumdan bazen gerçekten nefret ediyorum çünkü gerçekten onun haksız olduğu suçlu olduğu bi konu oluyor ama yüzüne bakınca kızamıyorum hemen gülesim geliyor bu da ciddiyetimi bozuyor. Artık ne kadar sinirlensem de ona ne söylesem de ciddiye almıyor susuyor dinliyor sadece çünkü biliyor birazdan geçecek hepsi 
(682 puan) tarafından
Güzel birsey aslında ya :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ben tartışmayı uzatma taraftarı değilim ,çok şükür hiç tartismadik ama tartışsak da uzatmam huy meselesi 
(682 puan) tarafından
Bnde öyleydim de şimdi dışarı çıkıp suratsız olmakta kötü birşey ne yapsam yüz ifadem düzelmiyordu
+1 oy
(7,121 puan) tarafından
Giderdim nereye kadar trip . Yapmasa bir gönlümü almaya bile çalışmadı denir . Yapsa gitsemmi gitmesemmi .uzatmaya gerek yok konuşun gezerken halledin boşver 3 günlük dünya 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Uuuuuu ne nazlar yapardım
(682 puan) tarafından
Bnde naz yaptım da ama dışarıda hiç yüzüne bakmadım trip falan. Ama öyle dur trip atayım derinde değildim. İçimden gelmiyordu.
0 oy
tarafından
Cok reddettim ama bosa yapmisim anladim. Bence tmm dedigin iyi olmus eninde sonunda barisicaksiniz cunku.
0 oy
(58 puan) tarafından
Herkesin yaşantısı farklı herkes aynı tepkiyi vermez
0 oy
(12,668 puan) tarafından
Hiç uzatmam küslük olan yere soğukluk girer
0 oy
(119,346 puan) tarafından
bu zamanda kirildigin yerden kircaksin 
0 oy
(982 puan) tarafından
Eşim kalbimi hiç kırmadı 2 yıllık evliyiz cnm ama kırmış olsa telafi eder biliyorum kıyamaz asla bana ama öğle birşey olsa giderdim dışarı çıkalım dese çünkü o benim yol arkadaşım en iyisini yapmışsın giderek siz eş yoldassiniz uzun sürdürmemek ile en güzelini yapmışsın maşallah cnm benim
0 oy
tarafından
Bı daha bulamayabilirsin git gönlünü alsin :)
0 oy
(867 puan) tarafından
Giderdim. Aman bir de tartışmanın içeriğine bağlı. Ama bir de şey var tabii bu benim için geçerli aldatma olmadığı sürece bence sorunu uzatmamak gerek giderim dışarı eşimle hheheeheh
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Tabi giderim hiçbir kuslugu uzatmam hele ki kustugumuz halde beni düşünüp bişey yaparsa hemen yelkenleri suya indiriyorum dkeksksk
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Öküz olunca değer bilmiyince kalkıp kahvaltı hazırlayıp çocuğunla oturur yiyoruz 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Trio yaparım konuşmam Bi zahmet çabalasin gönlümü almak için zatn en ufak şeyde yelkenleri suya düşünürüm yani uzatmamak gerekli bence 
0 oy
tarafından
Uzatmanın bir anlamı yok yani en iyisini yapmışsın canım 
0 oy
(915 puan) tarafından

Cook ciddi bir konu olmadığı sürece asla uzatmam giderimm huzursuzluk sevmiyorum evde morelim yerlebir oluyor sonra boşuna dert edinen :)

0 oy
(13,887 puan) tarafından
Akıl Edip gönlümü alıyorsa hiç uzatmam
0 oy
(11,077 puan) tarafından

Hiç bi kavgadan sonra dışarı çıkalım demedi ki keşke dese. En fazla çikolata falan alır gelir odur yani :)  uzatmamak en iyisi, adam bi adım atmış sen de gitmişsin en iyisi bu işte. Ben olsam koşa koşa giderdim asdfssdfsd :D

0 oy
(878 puan) tarafından
En azından gönlünü almaya çalışıyor bizde o da yok gönlümü almaya calissaydi sanırım bende giderdim senin gibi
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ben uzatmam tamam derim canım evliliği yoran işte bu uzatmalar oluyor sırt dönüp yatmak yada yatak ayırmak falan sen doğru olanı yapmışsın eşinde öyle

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 274 göst.
15 Ekim 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 546 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 567 göst.
6 Eylül 2020 Aile kategorisinde Dedikoducu (180 puan) tarafından soruldu
+1 oy
6 cevap 364 göst.
12 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Emineninanesii (3,401 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...