0 oy
121 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Hanımlar merhaba, bugün detaylı ultrasonumuz var, o kelimeyi kullanmak istemiyorum ama inşallah her şey yolundadır, bazıları üzücü haber alıyır ya, bazen de iyileşiyormuş çocuk ama onun korkusunu yaşamak bile çok kötü. Şimdiye kadar hamilelikte her şey yolunda gitti. Hamileyken her şey yolunda giderken detaylıda kötü çıkma ihtimali var mı ki, ne dersiniz? Umarım bütün anneler iyi haberler alır...

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Korkma canım kötü düşünme Allahin izniyle sende güzel haberler alırsın inşallah 
(287 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim:))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende çok korka korka girdim hep kanamalı geçiyor hamileliğim bebeğimin beyninde kist vardı doktor kaybolur dedi ama anne yüreği takiyosun her şey yolundaydi çok şükür seninde öyle olur merak etme 
(287 puan) tarafından
Sonra ne olduğunu söyler misin aynı durumdayım
(287 puan) tarafından
Pardon okuduğumu anlamıyorum.... Düzeldi demişsin... 16. Haftada kisti normal ultrasonda mı gördü Dr?
tarafından
Evet canım normal muayene de göründü detaylida kaybolmuş dedi doktor
(287 puan) tarafından
Allah Allah, ben her ay kontrole giderim acaba benim doktorum gördü de bana mı bişe demedi yoksa yeni mi peydah oldu ki bu... Benimki ne zaman geçer acaba, Allah'ım nolur geçsin kızım sağlıklı olsun...
tarafından
Senin kim gördü canım bebeğinde kisti
0 oy
(2,089 puan) tarafından
Detaylı iyi çıkıp bile son ayda kötu şeyler bile dönebiliyor 

İçini rahat tut herşey Allah'tan 
(287 puan) tarafından
Öyle diyorsunuz değil mi... Dillendirmek istemiyorum biraz üzücü bir haber aldım ama çoğunlukla geçiciymiş, yüksek ihtimal olana odaklanmak istiyorum... Yoksa her şey imtihan ki haksız mıyım...
0 oy
(7,891 puan) tarafından
Bende hep öyle düşünerek girmiştim şükür bişey çıkmamisti kalbini ferah tut bişey yoktur inşallah 
0 oy
(1,369 puan) tarafından
Bu kadar kuruntu yapma stres de iyi değil çocuk için. Allah'a emanet et. Ben bu gebeligimde doğru dürüst kontrollere bile gitmedim toplasan 3 kez gitmiştim. Detaylı ya gittiğimde endişem vardı tabi çocuğu çok görmedim bilmiyorum diye. Ama turp gibiydi. Kızımda bir ihtimal dedikleri kalpte parlaklığı bile gormediler. Ki kızım için öyle dediklerinde doktorum doğumda bile kapanabilir demişti ve ona güvenip hiiic kafaya takmamistim. Allah'ın izniyle.hicbirsey yoktur.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 183 göst.
0 oy
4 cevap 169 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gelsenee (42 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
0 oy
3 cevap 104 göst.

378,464 soru

11,328,355 cevap