0 oy
345 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Varmi

11 Cevaplar

+3 oy
(692 puan) tarafından
Kaynanamda var onlara gidince ev supurmekten nefret ediyorum resmen hiç çekmiyor ağır ben çekiyorum o devriliyor yerlerde yuvarlaniyor mübarek sjsjjs
(6,681 puan) tarafından
Hahaha beni anlatmişsin yaa benimde annemde var benden ağir anneme ne istersen soyle yapayim yeterli supurge işini sen yap derim
(6,681 puan) tarafından
Bide içini her gun yika temizle çok zor
(692 puan) tarafından
Kesinlikle öyle baci elime alasim gelmiyor valla sjsjsj
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kuzum belki paran yoktun anlıyorum ama teknoloji gelişiyor neden hala bu koskoca hiç biryere sıgmayan supurgeden almak istiyorsunki 

Biraz daha para biriktirip düzgün bişi alabilirsin.

Kütük gibi çeksen gelmez gitsen gitmez. 
0 oy
(7,993 puan) tarafından
Ben bu tip süpürgeleri beğenmiyorum canım yinede sen bilirsin bunlar eski model değilmi
0 oy
(5,412 puan) tarafından
Aynısının arçelik markasını kulanıyorum çok memnunum çok iyi çekiyor. Kâğıt torba takıyorum sürekli degistiriyorum. 

Ama bu markayı bilemiyorum
0 oy
(1,943 puan) tarafından
Markayı bilmiyorum ama bu modeller fare olanlardan on kat daha iyi. Sadece temizlemesi zorluyor her taraf batıyor 
tarafından
Fare ne
(1,753 puan) tarafından
Kaplumbağa değil miydi o
(1,943 puan) tarafından
Bilgisayar faresine benziyor diye öyle diyorum bn iki de düğmesi var onun gibi ndjsjs adini bilmiyorum valla ama anladiniz işte
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Fantom markası iyidir güzel çeker. Dee işte hem yer kaplıyor hem ağır hemde temizliği zordur ya 
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Islak kuru yazıyor, sulu bu süpürge aman canım uzak dur. Bende bu marka değil bu tip vardı ilk evlendiğimde ama acayip koku yaptı. Bebekliysen falan tam süpürürken bebeğin ağlar makine suyla bekler hemen temizleyemezsin sonra o koku hiç gitmiyor da. Ya da ben beceremedim ama bilmiyorum hiç sevmiyorum bu tipleri
tarafından
Almiyim ozmn
(11,086 puan) tarafından
Dik süpürgelerin ucuzları var. En ucuzunu değil de bi tık üstü olanlara bak. Plastiği çok sağlam olmuyor ama iş görüyor. Benim oğlan kırdı dik süpürgemi çok memnundum yoksa.
tarafından
Bence de dik süpürge baksan daha iyi Fakir rocky sb5156 tavsiye ederm fiyatı uygun
0 oy
tarafından
Bu tip arjina kulaniyorm çok güzel çekiyor 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım çok koku yapıyor bu süpürgeler. Annemde de sulu bir tane var az birşey beklesin hemen koku yapıyor o konuda çok zor gidiyor ve gerçekten çok pis kokuyor üstüne biraz daha para biriktirip daha güzel bir şey bak yada hani dik supurgelerden bak onlar daha iyi buna göre 
0 oy
tarafından
Fantom dc2800 alabilirsin 
0 oy
(7,778 puan) tarafından
Ablam bu eski modelden aldı ama onunki arzum yada Arçelik tam hatırlamıyorum çok memnun eskiler daha güzel çekiyor ama bu markayı bilemem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 198 göst.
23 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Erenimm.05 (427 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 473 göst.
1 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 445 göst.
0 oy
11 cevap 366 göst.
6 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,601 soru

11,423,857 cevap

34,981 kullanıcı

...