0 oy
787 göst.
Diğer kategorisinde (7,419 puan) tarafından
Bana gereksiz geldi kemera almiş 700 tl ye ıstıyodum uzun zamandır dedi bişey demedim bende eve tak cekmiş izleye bilcekmişiz

19 Cevaplar

0 oy
(13,031 puan) tarafından
Bakıcı mı var evde 
(7,419 puan) tarafından
Yok saçma diyom ya
(13,031 puan) tarafından
Odasında tek başına duruyor mu
(7,419 puan) tarafından
Aynen oraya takarım dıyo sesini duyodum
-Reklam-
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Eşimde kızımizin odasına istiyor ama bana da gereksiz geliyor 
(7,419 puan) tarafından
Oda onu dıyo izlersin diye napcam ben onu ağladımı duyom
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Kamera bebek için çok iyi oluyo o odasında yatarken telefonundan izleyebilirsin biz telefon gibi olan yerine kamera aldık beşiğine taktık bebek uyurken uyanırsa falan ordan duyup görebiliyoruz 
(7,419 puan) tarafından
Ağladımı duyom onun biraz gereksız geldi
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Nasıl bişey almış bilmiyorum ama bizim uzun zamandır her odada var ben istemiştim ilk hamileliğimde tek olduğum için ulaşamaz vs ya da bişey olur bakar eşim diye ya da uzaktayken evi rahat kontrol etmek için iyi oluyor halada öyle herhangi bir sorun olmadı bebeğimizide izleyebiliyoruz o açıdan da iyi oluyor 
(268 puan) tarafından
Ay ben rahat edemem her evde kamera, bi yerimi kasirken fln ekran goruntusi alir gelir bana gosterir dalga gecer, o benle her firsatta eglenir ne gerek var o yuzden hic benlik degil, zaten evde uyurken bile agzim acik kalmis yorgunluktan benim kameraya cekmis sonrada guluyor)
(7,419 puan) tarafından
Evet bu sıkıntı işte
(7,447 puan) tarafından
Yani bu eşine bağlı ben hiç öyle olmadım dalga geçilcek bişey yok insanız sonuçta
(7,419 puan) tarafından
Öyle tabi hayırlısı bakam
(7,447 puan) tarafından
Güle güle kullanın canım
0 oy
(11,285 puan) tarafından

Kapının önüne kurun  :D

(7,419 puan) tarafından
En ıyı öyle yapan gereksız işleri var boşuna para hırsız geldimi artık çeker(^_^♪)
(11,285 puan) tarafından
Kapı dışına kurun geleni geçeni izlersiniz kim napiyor  ahaha
(7,419 puan) tarafından
Tm canım sağol kulancaz artık bir şekilde
0 oy
(2,790 puan) tarafından
Benim eşimde aldı kızımın odasında duruyo o uyurken biz balkonda oluyoz duymuyom telefondan açıyom bakıyom bazen uyurken komsuma yada çöp atmaya iniyom bakıyom yine telefondan yazın aileme geldim zaman ailem baska şehirde o zamanda açık duruyor evde 
(7,419 puan) tarafından
O şekilde kulanırım belki
0 oy
tarafından
Ne yazdığını anlamak için gereksiz vere vakit harcadıgmı anladım iyiki Bir şey demişsin 
0 oy
tarafından
Camera diye yazılıyor 
0 oy
tarafından
Niye gereksiz olsun,gayet mantıklı.

Ağladığını duyuyorum diyorsun ama uyanıp ses etmeyip beşikten inmeyede çalışabilir,düşünce anlarsın ancak.

Benim ki öyle yapıyor, bi bakiyirum ki beşiğin içinde oturuyor sonra aşağı sarkıyor, kamera olmasa düşünce farkedicem Allah korusun.cunku sesi çıkmıyor oynuyor uyaninca
(7,419 puan) tarafından
Oda sayısı az ondan dolayı dedim
tarafından
Ne olursa olsun, eşin çok güzel düşünmüş. Dediğim gibi bazen sessiz durup oynuyorlar ve sarkiyorlar
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Guzel dusunmus bnce
(7,419 puan) tarafından
Güzel bişey demıyom ama oda sayısı az hemen sesini duyom bebeğin ondan gereksiz dedim ben
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Çok gereksiz walla ya ih yapıyor zaten duyuyorsun bence telsiz o çok gereksiz sonuçta 10 odalı ewde yaşamıyoruz 
(7,419 puan) tarafından
Aynen bende bunu demeye calıştım oda sayısı az sesini duyom
(1,629 puan) tarafından
Aynen ben telsizede karşıyım bacım bence çok para hadi desem bahçeli ewiniz var dışarı çıktın oradan baktın yok aman ne gerek bide zaten bebek bi ağlıyor apartman duyuyor bizim
0 oy
(130 puan) tarafından
Benim eşimde aldi her oda da var. Biz evden cikarken aktife aliyoruz evde biz yokken biri girse hareket algilarsa telefona anında bildirim geliyor. Ayrıca bebek icin de kullanilabilir tabi.
0 oy
(8,936 puan) tarafından
Emin ol çok gerekli kamera bende şuan hamileyim ve 3 gün önce aldık hem sesli hem görüntülü şekilde sen uyuyakaldiginda yada çocuk odasında yatarken sen odaya girmeden çocuğu takip edebileceksin
0 oy
(682 puan) tarafından
Yani onun yerine keşke telsiz alsaymis en azindn çocuk ağlayınca hemn giderdin kamera saçma 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Bence güzel  bişey diyelim çöp atmaya gittin çocuğun uyanıp uyanmadigini görürsün
0 oy
(474 puan) tarafından
Açıkcası ben kamera gibi şeylerden biraz ürküyorum öyle şeyler okuyoruz ki , telefon PC kamerasına girenler buna da giriyordur Allah korusun . Kapı önü için evet olabilir ama ben evimin içine koymazdım , telefonumu bile tuvalette yatak odasında koymamaya çalışıyorum 
0 oy
tarafından
Bnce çok gzl bişey canm bizdede var telsiz kamera ekrandan bakıyorm kıpırdadığınu ağladığını duyuyorm uyandığını görüyorm . 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Eşime oğlumuzun odasına alalımmı dediğimde sürekli onu gözetlememiz ona iyi hissettirmez demişti. 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Sen sürekli evde ve basinda isen  bencede gereksiz

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 618 göst.
12 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
74 cevap 1,519 göst.
0 oy
22 cevap 1,177 göst.
2 gün önce Diğer kategorisinde Onlygirl (185 puan) tarafından soruldu