0 oy
105 göst.
Aile kategorisinde tarafından
35 gunluk bebek ve 2bucuk yasinda oglum.var geceleri kucuk uyumuyor gunduzde buyuk valla dalgin dalgin dolaniyorum etrafta kendimi uyandrmak icin cay iciyorum hep yoksa gozlerim gidiyo eşimde geç gelir genelde faydasi olmaz pek sizde durumlar ne

5 Cevaplar

0 oy
(14,045 puan) tarafından

Ekim'de üç yaşına girdi bir oğlum diğer oğlum yaşına girdi az daha büyüsün uykularini beraber yap mesela öğlen uykusuna genel de birlikte yatarlar dinlenirim :)gece de büyüğüm zaten babasıyla ytyor uyandırma gibi bir durum olmuyor 

(14,045 puan) tarafından
Anladım akşam geç mi yatıyor ikisi aynı anda uyuyunca dinleniyor insan o sessizlikte vallahi yoksa zor tbi
tarafından
evet uyursa gece bâya gec yatyor bende kestim öglen uykusunu valla kafam agriyor şuan kucuk uyuyo buyugun başindayim yattigim an dk başi anne anne surekli biseyler istyor uyutmuyor
(14,045 puan) tarafından
İşte o da uyusa dinlenirdin ikincinin gazı falanvarmi sorunu.mesela ikincim de zorlanmadım pek ben şükür yedi ay çok sakindi hep uyudu ilk zamanlar biraz ikinirdi ama rahatsız etmedi onu ilkim kolikti mesela o çok zor buydu
tarafından
gaz damlasi kullanyorum
(14,045 puan) tarafından
Anladım cnm
-Reklam-
0 oy
(1,125 puan) tarafından

Çay fazla içme bebeğe gaz yapar canım bende aynıyım 5 aylık oldu ama uyumuyor geceleri sarhoş gibiyim valla baş ağrısından ölüyorum artık uyksuzluktan gözlerim morardı gerçekten annelerin hakkı ödenmez :(

0 oy
(626 puan) tarafından
Benim oglan buyuk 6byasinda kizim 8 aylik oda cok gec yatiyo cok eziyet ediyo bu aralar artik sinirlerim yıprandı yardim eden yok çıldırdığım an odayi terk ediyorum gece en erken 12 1 de yatiyoruz saat 10ndan 12ye kadar bagiriyo sabah da 6 da ayaga geliyorum maf oluyorum inan
0 oy
(2,364 puan) tarafından
Şuanda uyumaya çalışıyorum ama uykum kaçtı ama çok uykusuzum. 
0 oy
(540 puan) tarafından
Ben artık saldım vazgeçtim uyumuyor gündüz uykusu bitti gece 12 1 de uyuyor 3 4 defa uyanıyor artık mal gibiym :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 384 göst.
7 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 69 göst.
3 Kasım 2022 Aile kategorisinde neslihan yilmaz (160 puan) tarafından soruldu
+2 oy
62 cevap 1,260 göst.
15 Temmuz 2022 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 311 göst.