0 oy
418 göst.
Aile kategorisinde (320 puan) tarafından
5 aylık evliyiz eşim asker doğuda görev yapıyor ve malesef küçük bir şehir çıkıp gezilecek bir yeri bile yok.

Eşim göreve gidiyor ara ara ama ilk defa 10 günlük göreve gitti 6 gün oldu ve bugün okadar bunalmış hissettim ki kolumu kaldıracak halim yoktu resmen sıkılıyorum evin içinde dışarı çıkıyorum hava almaya ama o bile tat vermiyor hamile olmasam yemek yemek bile istemicem herkes geçici bir durum alışacaksın diyor ama zorlanıyorum aynı durumu yaşayanlar vardır illaki sizler napıyorsunuz nasıl vakit geçiriyorsunuz özellik bebeği olmayanlar neler yapıyorsunuz evde

18 Cevaplar

0 oy
(9,924 puan) tarafından
Valla benim esimde gemici her gidiste 4 5 6 ay olmuyor. Ama ben ailelere falan yakinim istanbuldayim falan zaman cok hizli geciyor
(320 puan) tarafından
Ailem yanımda olsa keşke benimde gurbete gitmek gerçekten zormuş :(
(9,924 puan) tarafından
Kiz ben arka sokaga gitcem diye odum koptu :D

Cano valla basta zordu ama alisiyo insan ya neyi yasarsan ona alisiyosun mesela yaninda olunca ona alisiyosun uzakta olunca ona :) ama ask karin doyurmuyo valla hep mantiktan yana olmusumdur. Adam kazaniyo biz yiyoruz :D
(13,824 puan) tarafından
Hiç yapımda yok ya bı gece gitse tuhaf oluyorum bastan da zaten düşünmüştüm bunu yani oncesinde☺️aynen Allah kolaylığını verir
(9,924 puan) tarafından
Iste hep yaninda diye oyle oluyo :) bizimkide birakicak insallah bi gun :D heveslerinden vazgecerse
(13,824 puan) tarafından
Ya aslinda evlenmeden önce de boyleydim ben hep derdim bunu yapamam diye ki eşim sonradan oldu işi.buna da şükür☺️
-Reklam-
0 oy
(13,891 puan) tarafından
El işi yapabilirisn YouTube de videoları var patik yapabilirsin bebeğine de yapmış olursun 
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Esım normalde gececı 1 hafta gece calışır bır hafta evde tatıl yapar yanı ayda 2 hafta calısır onlarda bıle cok özluoz. Sumdıde 3 aylık şehir dısında ihtiyac varmış 1 hafta oraya gıdıp bır hafta evde kalıcak bakalım o zmn ne kdr özlicez :/ Ben bıde yurt dışındayım hiç kimsem yok:)

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Kuran falan öku.vallaha alkdam.nadil.oluyir anlamıyorum yarına ne yemek yapacağım çocuğa ne yapacağım eşime ne yapacağım 

Evin işi koltuklar halılar cam perde silinecek gönül dağı büyüklüğünde çamaşır birikti beni bekliyor katlanacak yıkanacak oy anacim ben ne diyorum böyle kız pardon 

Ha mutfak dip.kose temizlenecek oyy 
0 oy
(7,121 puan) tarafından
Ay mesaiye kalsın diye dua ediyorum :) 
0 oy
tarafından
Yeni bir diziye başlamalısın hic izlemediğin ama final yapmış bir dizi olsun ki bağımlılık jzle 
(320 puan) tarafından
Bekarken izleyebilecegim tüm dizileri izledim sanırım artık sarmiyor hiçbirşey
tarafından
Doğuda cok guzel termal oteller var  tam nerdesin bilemiyorum ama o zaman bi kac gun git esinde yokmus yüzmek bebege de iyi geliyor  hamilelikte
0 oy
(829 puan) tarafından
Kaynnamlarla aramız açık 10 gündür annmler ilçede oturuyor sürekli gelemiyorlar kızım küçük eşim işten grlince de çok birşey değişmiyor yemek yiyor kafası telefonda 3 yıldır aynı şekilde alıştım yani kizm yokken kitap okurdum her gün bir yeri silerdim TV izlerdim oyle 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Benimkide asker bu gece de nöbetçi.daha önce de görevlere gitti hayatımı ona endekslemedim yoklugundsds ben bir bireyim vakit geçirmek için illa biri gerekmiyor. Kitap okurum cocukla uğrasırım ev işi yaparım bende küçük bir şehşrdetşm sadece bir yürüyüş yapmak bile nefes aldırır insana
(320 puan) tarafından
Tabiki eşim yokken vakit geçiriyorum ama 10 gün uzun bir süre heleki evde teksen
(9,247 puan) tarafından
Hiçte uzun bir süre değil belliki hiç yanlız kalmmaıssım en az 2 aydan baslıyor bizim ayrılıklar bende tek kalıyorum.valla her gün bir yeri dök temizle film başla dantel yap
0 oy
(34 puan) tarafından
Canım kurslar varsa etrafında onlara katil. Kur'an kursu olur dikis kursu olur. Temizlik yap canın sıkıldıkça bir odayı temizle mesela. Komşuların varsa sosyallesmeye çalış bı kek yap komşunu çağır 
(320 puan) tarafından
Kur'an eğitimim var hatta buraya gelmeden kendim kurs açmak istiyordum ama malesef halk eğitim bile yok sanırım.
(34 puan) tarafından
Ya ne güzel böyle iki üç çocuğa Kur'an eğitimi verebilirsiniz aslında
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Valla kuzum bende öyleydim ağlıyordum başıma ağrı giriyordu bende bdizi açıyordum eskilerden izlemedigim dizileri bir başlıyorum bütün sezonu bı kaç günde bitiriyordum kafam dağıtıyordum sende öyle yap 
0 oy
(12,833 puan) tarafından

Ben yeni evliyken 7 gün yalnız kalmıştım sıkıntıdan patlamıştım ama çocuk yoktu şimdi 2 çocuğum var sıkılmaya vaktim yok :)

0 oy
(7,900 puan) tarafından
Gerçekten insanın eşi yanında olmayınca çok zor benim eşim 6 ay askerlik yapti çok zorlandım şimdide vardiyalı çalışıyor 2 çocukla sıkılmaya vakit kalmıyor 

Doğunun hangi ilindesin  mrk ettim 
(320 puan) tarafından
Şırnak
(7,900 puan) tarafından
Aa bende Silopi'de yanına geleyim:))
0 oy
(1,828 puan) tarafından
Bebek olmasan önce annemlere gidiyordum simdi evde işimi gücümü bitiriyorum çocukla oyna uğraş telefon tv falan derken vakit bile kalmıyor 
0 oy
(48,449 puan) tarafından
şuan o evde yokken daha rahatiz o olunca sinir basiyo bana. kızım dogmadan once de ilk evlendigimde calisiyodum isi bıraktım kurslara gittim geciyodu zaman
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm evin içinde eşim gece göreve gidiyor sabah geliyor televizyon izliyorum en iyi arkadaşım oğlum onunla ilgileniyorum uyanık ise anne uygulamasında geziyorum ailemi görüntülü arıyorum yemek yapıyoruz can sıkıntısı işte hey aynı şey
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Bebekten önce çekirdek cerez arkadaşlar oyle yiyip içip vakit geçiriyordum ama bebekten sonra zaten onlar hayal oldu bende 
0 oy
(4,217 puan) tarafından
Eşim geceleri evde ama gündüz vardiyası hep dönüyor ben iki bebeyle pek boş vakit bulamıyorum ama vaktim olursa evde hobi tarzi elişi falan yapıyorum sende kendine bir uğraş bul sikilmazsin zaten bebek olunca kafayi kasımaya firsat bulamazsın
0 oy
(948 puan) tarafından
Temizlik,patik, herşey yaparım yeterki can sıkıntısı geçsin herşey yutupta biter benim can sıkıntım 

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 708 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 188 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,678 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 127 göst.