0 oy
128 göst.
Diğer kategorisinde (226 puan) tarafından
Evet hanımlar havalar da soğudu her gün dışarı çıkmıyorum evde etkinlik aktivite ne yapıyorsunuz oğlum aşırı hareketli hemen sıkılıyor bir şey yapınca. Sürekli aklıma oyun etkinlik de gelmiyor. Boya kalem kitap da pek eline veremiyorum hemen ağzına atıyor her seyi

4 Cevaplar

0 oy
(5,955 puan) tarafından
17 aylik oglum guzel geçiyor netten araştırma yapiyorum yaninda otururum ciziyo karaliyor oglumda agzina sokuyor olmaz pis o zararli diyom baya oyalaniyo sikilinca saklancam bul anneyi diyorum  müzik açıyorum oynayalim diyorum oynuyor  geciyor zaman su gibi 
(226 puan) tarafından
Benim oğlum 12 aylik bı kaç kere boya kalemi verdim hemen yemek istedi onu bikac ay sonraya erteledim. Daha eğitici aktiviteler arıyorum aslında ama bulamadım.
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Baba gelene kadar oyun oynuyoruz baba gelince mesaiyi devralıyor yemek temzilik yapıyorum.

Ama sadece oyun ilgi sadece onda 
(226 puan) tarafından
Kız oyna oyna aklına oyun gelmiyor artık. Eğitici aktiviteler arıyorum
(9,247 puan) tarafından
En son korıdorda legende kayıyordul o olurmu:)
0 oy
(1,022 puan) tarafından
Varsa yoksa etraf karistirmak makyaj malzemeleri olsun kasik catal olsun :) surekli elinden tutup gezdirmemi istiyo is yaparken falan tutturuyorum sandalye veya sehpaya o ayakta durmaktan zevk aliyo oyuncaklarin yuzune pek bakmiyo bu aralar kesfetme duygusu hat safhada :) bence gezip kesfetmek en buyuk etkinlik onlar icin 
0 oy
(7,706 puan) tarafından
Hiç etkinlik yapmıyoruz oğlum sağ olsun tencerelerle legenlerle oynamayı çok seviyor

Benimki de 16 aylık 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 188 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Gamzeli_1 (277 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 88 göst.
28 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 709 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu
0 oy