0 oy
121 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (41 puan) tarafından

Kizlar Mart'ta doğumum var bu takımı alsammi kararsız kaldım bir tane penye takım aldm

image

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence al canım guzel de duruyor hem de sıcak tutar seni 
(41 puan) tarafından
Teşekkür ederim benimde hoşuma gitti ama kararsız kalıyordum
-Reklam-
0 oy
tarafından
İçi düğmeli değil sanırım pek tavsiye etmem o yüzden emzirirken zorluk çekersin 
(41 puan) tarafından
Canım birtane aldm norlam penye içi düğmeli buda böyle olsun sıcak olur diye düşünüyorum
tarafından
Sıcak tutarda içi zorlar sadece onun dışında güzel içini farklı giyersin olmadı
(41 puan) tarafından
Evet olabilir canm teşekkür ederim
0 oy
(4,055 puan) tarafından
Zevkler tartisilir tabi de bu tarz hic amadim kndimi eski zaman anneleri gibi kadin kadin gibi hisederim lohusa takiimiyla. İlk dgumda inu dugmli pijama takimi. Ve gecelik aldim 6 sene ince. İkinci digumda da gomlek pihama tarzi varya yakali biyel***ik spor onlardan kulndim 
0 oy
(9,883 puan) tarafından

Ayy yanan ben hayatta giyemem bunu :woot:

(41 puan) tarafından
Şuan bende sıcağa gelemiyorum canım ama doğumdan sonra çok üşüyorsun diyorlar oyizden böyle de alım birtane dedim.yoksa penye olarak var
(9,883 puan) tarafından
Ay yok ben oglumu dogurdum dahada yandim valla kan ter icinde kaliyodum hemde aylarca devam etti hep atlet sortla gezdim evde. Simdi 2.ye hamileyim yine asiri yaniyorum
(41 puan) tarafından
Yazinmi dogum yaptn canım sen
(9,883 puan) tarafından
Agustos 28de dogum yaptim ama ocakta bile atletle gezdim canim
0 oy
tarafından
Bana çok saçma geliyor lohusa seti meti 

2 pijama takımı aldım aynı rahatlık değişik bir konfor vermiyor lohusa seti.

Lohusa takımı sadece fuzuli fazla para 
(41 puan) tarafından
Yani bunu normaldede giyebikirz evde
0 oy
(6,636 puan) tarafından
Bi tane yetmezki bacım ben 2 tane aldım biri böyle 3lu biri önden düğmeli 2li takım 
(41 puan) tarafından
Birtane penye üçlü takm aldm zaten birde böyle kadife olsun diyorum.soguk olur diye canm.marta doğumum
(6,636 puan) tarafından
Bacım bak şöyle bunlar sadece hastanede giyilmeyecek eve geleceksin gelen giden çok oluyo o dönemde de e pantolon eşofman giysem rahat edemezsin tayt giysem misafirin yanında hos olmaz böyle bi takım daha bulundur evinde biri kirlenince diğerini giyersin bi de lohusalıkta insan hem çok terliyo hem çok üşüyo terler korkarsın üşürsün al bulundur ben hastaneye dediğim gibi bi önden düğmeli takım bi böyle lohusa takımı koydum KESK bi tane de eve alsaymisim diyorum
(41 puan) tarafından
Anldm canm teşekkür ederim.hastane için iki tane katmak istiyorum biri bunu alirm birde penyesi var evde giymeye de var zaten canm pijama takimlarim
(6,636 puan) tarafından
Güle güle kullan canım
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Ben de almıştım oğlumda kırmızı renk,şimdi inşallah kızım olacak onda da giyeceğim. ☺

image

(41 puan) tarafından
Güzelmiş canm  benimde kizm olacak inşallah marta doğum
(5,406 puan) tarafından
Benimki mayısta inşallah, bu oğlum da çektiğim resim =) o da mayısta dogmustu
(41 puan) tarafından
Hm iyi sağ selim kucagimiza alırız inşallah canm
(5,406 puan) tarafından
İnşallah inşallah
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Bu kadifeden kolları dantelli ayaklarında ve lacivert aldım lohusa takımı olarak değil pijama olarak almıştım geçen sene 100 TL . Çok rahat tutuyor üstünde yok gibi 
(41 puan) tarafından
Bu sene herşey çok pahalı canm
0 oy
tarafından
Bir kere doğryz bnce al bn  marta doğum yaptım çıkışta Altan muane ediliyor kapıda bekliyorduk sıra ile en güzeli bndim o gün çok uzlmstum kadınlara 
(41 puan) tarafından
Yani özel bir günün sonuçta canm
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Al bence hem güzel rahat görünüyor. Ben alamamıştım hiç içimde kaldı valla. Ha gerekli mi illa yooo ama insan heves ediyor :)) 
(41 puan) tarafından
Aynen canım bende heves ettim aslında hoşuma gitti
(11,086 puan) tarafından
Al kız al boşveerrrr :)
(41 puan) tarafından
TM kız alım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
27 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yrdsn (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 49 göst.