0 oy
399 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Hanımlar bugün tansiyonum için. Kardiyoloji ye gittim bana başka ilaçlar da başladı. Recetelerini okudum. Gebelikte bebekte kalp hızı düşüklüğüne neden olur diyor. Bende korktum ama icmezsem kalp pıhtı atarsa felç kalırsın dendi. 

Damarlarda tıkanma göründü. Kalbin bı kısmında. İşlev kaybı dendi ama kendim için bebeğime zarar vermek istemiyorum da uzun süredir kalbimden acile gidiyordum. Ama önemsemiyordum eskmide dinlemedim zamanında. Anjiyo olmam gerekiyor ama gebelik var diye doktor gidebildimız kadar gidelim.  Ani gelişen bir şey olursa ona göre hareket edecek 2 günde bir. Eko çekilecek. Takip edilecek.    

Hayatin film diye dalga geçecek olan yazmasın nolur kafam yerinde değil hastaligida sagligida veren rabbim ben seçmedim. 

İlaç bu varmı kullanan 

image

8 Cevaplar

0 oy
(3,529 puan) tarafından
Canım bende kalp hastasiyim bende Saneloc olanı kullanıyorum çok geçmiş olsun
tarafından
Gebelikte kullandinmi cnm
-Reklam-
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Babam kullanıyor canım stent takılı tikanmisti damarları kalp krizi geçirme riski vardı
tarafından
Benimde var cnm ondan verdi ama gebelikte bebekte kalp hızı düşüklüğüne neden olur diyor
(5,721 puan) tarafından
Kuzum hamile olduğunu bilerek ten vermistir onuda. kendi kadın dogumcunuza sordunmu
tarafından
Yazdim heber bekliyorum cnm
(5,721 puan) tarafından
Tamam cnm insallah hayırlı haber verir
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Ritmi bozukluğu olduğu için kullandım bir dönem
tarafından
Gebelikte kullandinmi
(1,428 puan) tarafından
Hayır bekarken
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah. Gebelikten önce bu sıkıntını ve anjiyo olman gerektiğini biliyor muydun ?
tarafından
Hayır. Bugün sürpriz oldu
(1,284 puan) tarafından
InsAllahh sağlıkla doğurursun cnm
0 oy
(415 puan) tarafından
Bn dogustan kalp hastasıyım ıkı operasyon gecrdm bnada dogumdan sonra verldı br donem kullandm ameliyattan snrada kullandm
tarafından
Anladım cnm çok geçmiş olsun
0 oy
tarafından
Canım doktor verdiyse kullan Allah korusun hiçbir şey senin canından değerli değil eminim ki o ihtimal çok çok düşüktür her ilacın böyle düşük ihtimalleri var ilaçlarını aksatma
tarafından
Kızımı da tansiyondan kaybettim.  Bunuda kaybetmek istemiyorum
tarafından
Allah sana bir sürü çocuklar bağışlasın umarım yaşadığın bütün acıları unutursun her zaman olumlu düşün her zaman her şeyin en iyisini düşün
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Kuzum sen kaç haftaliksin 
tarafından
20.2 haftalık olduk cnm
(7,441 puan) tarafından
İlk trimester da kullanmak sakıncalı sonrasında kontrollü olarak veriliyor sen ikinci trimester dasin
0 oy
tarafından
Bende tansiyon için kardiyoloji ye gidicem korkutma beni
tarafından
Gebelik tansiyonumu var cnm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 196 göst.
0 oy
10 cevap 347 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,256 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 264 göst.
15 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde bayan.anonim (41 puan) tarafından soruldu

378,370 soru

11,325,660 cevap

34,778 kullanıcı

...