0 oy
251 göst.
Aile kategorisinde (275 puan) tarafından
Evt kızlar gecenin sorusu eşinden soguyupta yıllar gectı aylar gectı şöle uaptım böle ettim eskisi gibi ısındım ettim diyen varmı cevaplarnızı beklıyorum

7 Cevaplar

+2 oy
(12,477 puan) tarafından
Bi gidiyeah bi geliyeah
(5,406 puan) tarafından
Niyahyahyahh =)))
(275 puan) tarafından
O nasıl oluyo kız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mina canım benim .Senin bu sorunun aylardır var .Niye düzenli terapiye gitmiyorsun  ? 

Ya da eşinle beraber çift terapistine gidin .
tarafından
Severek mi evlendin ? Tiksindim mi ? Bı hareketi mi kötü geliyo gözüne ? Temizliğine dikkat etmiyor mu ? Düşün bakalım ne acaba ?
(3,971 puan) tarafından
Sey geldi aklima bazen esim atleti cikar ust tsortun altindan beyaz beyaz gozukur allahim derim bu kromagnoylami evliyim ben. Sonra kendi tipime bi bakarim. bende kontes gibi dolasmiyorum evde aman salla gitsin derim kendi kendime:)
tarafından
Jsjssjdhdj yaa sen çok şekersin kız caspercim :D ❤️☺️ çok seviyom bak cidden seni .Komiksin hshshs bizde de öyle :D bazen bakıyorum bı değişik geliyo gözüme
(275 puan) tarafından
Severek evlendim kızlar yanı bakıyorum sebep arıyorum neden böle oldum diye bulamıyorum sadece gözüme cok cirkin geliyo halbukı el yüzü gayet dğzgün bi insan eşim ama gözüme cirkin geliyo ya casperiya bacım aynen dedigin gibi esime bakıyom gözüme cırkin geliyoys hani sonra dönüp kendime bakıyom sen sanki cokmu güzelsin evde dizi cıkmış donla gezıyon diye kendime söyleniyom :(
(3,971 puan) tarafından
Ay muge anlidan korkmasam buyu falan mi yaptilar ufurukculer sana. Diycem muge aplaaa yakaliycak beni  kizacak inanmayin oyle seylere  diye    Bakara suresi ac evde sesli dinle . Vesveseleri falan uzaklastir
0 oy
tarafından
Maalesef,  yani iyi davranınca daha iyi hissediyor insan ama eski sevgi olmuyor 
(275 puan) tarafından
Çok üzücü deglmi özellikle eski güzel zamanları geliyo ya insanın aklına vicdanım sızlıyo :(
0 oy
(5,704 puan) tarafından
Birkaç postuna daha denk geldim sen kendini çok dinliyorsun ve yalnız bırakıyorsun.. Yani dışarıda bir hayat yaşanıyor ama sen orda değilsin küçük bi kutuya kapatmışsın kendini mutsuz ediyorsun.. Bence öncelikle kendin için bişeyler yap işe gir kursa yazıl düşünmeye vakit bırakma kendine bi süre düşünemeyecek kadar beynini yor. Sonra eşinlede düzelirsiniz.. 
(275 puan) tarafından
Evet bacım cok haklısın kendimi cok dinleyen bi insanım heleki teksem evdeysem ama bi işe bi kursa yazılmaya fırsatım yok küçük kızım var 3 yasında ama biyerle gıdınce felan bı tık unutuyorum aklımdan gidiyo danki hersey ama eve gelimce kara bulutlar çöküyo üstüme :(
(5,704 puan) tarafından
Kızını kreşe yazdır ve sende bi kursa yazıl çevre edin düşünme artık sürekli düşünmekten delirtiyorsun kendini gerçekten bunu ciddiyetle söylüyorum
(275 puan) tarafından
Çok haklısın cok teşekkür ederim yorumun için bacım duanızı eksık etmezseniz cok sevnorım
0 oy
(7,123 puan) tarafından
İlk olarak esindeki  ve sendeki problemleri bir kağıda yaz sırala . Herşeyi yaz . Ne kadar olumsuz ozellik varsa eşinde gördüğün ... Esinede şöyle sende ki olumsuz ozellikleri yazsın ve kendindeki . Aslında ikiniz hem karşıdakinin olumsuz ozellikleini hem kendinizin olumsuz özelliklerini yazsın ...... İsim yazın ama ........  Sonra katlayıp kaldırın bu kağıtları ..... Olumlu özellikleri kocanin yani ve kendi olumlu ozelliklerini sırala aklına hgelen herşeyi yaptığını düşündüğün gerseyi yaz m o da yazsın ve yine isim yazarak katlayın bunları .  Sonra o an vaktiniz yvarsa . Yoksa vaktiniz olunca kocaninkini sen senin kini kocan okusun sesli bir şekilde . Olumlu özellikleride hemen yanında okuyun . Sonra karşılaştırın ve konuşun hangisi değişebilir . Hangisi kalabilir . ....

Bununda kimse yapmaz çift terapistine giden birine psikoloğu verdiği odev gibi birşey 
(3,971 puan) tarafından
Cok mantikli.allah esirgesinde birgun sorunum olursa yazdim bu taktigi kafama:)
(3,971 puan) tarafından
Kiz acaba farkinda olmadan birini mi begendin  sagda dolda falan karslastgin biri. Aldatmaktan bahsetmiyoruda farkinda olmadan birini begenip aklina dusurmus olabilirmisin acaba bilincalti gibi bise.
(7,123 puan) tarafından
Huy sevdirir derler . Evi sirkeli suyla sildin mı
(7,123 puan) tarafından
Yada rüyada gördüğün bilinç altında oluşturduğumuz profilin rüyamızda yakışıklı bir erkek olarak çıkıp bize bakmasi ve bizi heycanlandirmasi seni etkilemiş olabilir mi
(373 puan) tarafından
Bana da oyle geldi Nehir olabilir insaniz sonuçta birinden etkilenmis olabilirsin mina
0 oy
(914 puan) tarafından
Ya Vedüd zikrini çek sürekli Allahümme yâ Vedüd 
0 oy
(8,946 puan) tarafından
Ne için soğuduğunda onemli

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 796 göst.
2 Eylül 2022 Aile kategorisinde Mina&19 (275 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 591 göst.