0 oy
801 göst.
Aile kategorisinde (283 puan) tarafından
Kızlar eşine karsı duyguları bıtip daha sonra tekrar canlanan varmı cok merak edıyorum yani soğuyupta tekrar ısınabılen varmı lütfen filrinizi belirtin sıkıntılıyım ve kendıme bı çıkış yolu arıyorum yazcagınız her kelıme benım için önemli Allah razı olsun simdiden

29 Cevaplar

0 oy
(1,792 puan) tarafından
Mina sizinle yazıstik özelden hatta şuan özel msj kutusuna bakıyordum sizi geçiriyordum aklımdan sıkıntınız geçmedi mi daha 
(283 puan) tarafından
Yok malesef hala aynıyım gecmedı sıkıntım gecmek blmıypda :(
(1,792 puan) tarafından
Allah herkesin yar ve yardımcımız olsun
-Reklam-
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Valla isinsamda tartışma anında soyledikleri hep aklıma geliyor durduk yerde. Ya da yaptığı hatalar. Mesela 28 Haziran'da çılgın dondurmacıdaki dans eden kadını izlemiş üzerinden 2 ay geçti benim bugün yine aklıma geldi. Eve gelince tekrar konuyu acip tartiscam büyük ihtimalle. Ben isinsamda unutamıyorum maalesef
(283 puan) tarafından
Kimse kimsenin derini hayata bakış acısını bilemez kızlar size göre normal bişeydir bu arkdasımız için olmaması gerekn onu gerckten kıran üzen bişeydir oyuzden böle tepkıler verıp ıyıce ızmeyelım bırbımızı
(788 puan) tarafından
Canım şöyle bir laf vardır ya bu deveyi guducen yada bu elden gidecen.yani ısıtıp ısıtıp yemenin bir manası yok. kendinize Zarar verirsiniz.
(788 puan) tarafından
Canım şöyle bir laf vardır ya bu d.e.v.e.y.i guducen yada bu elden gidecen.yani ısıtıp ısıtıp yemenin bir manası yok. kendinize Zarar verirsiniz
(4,175 puan) tarafından
Bencede kapatılan konular tkrr acılıp huzursuzluk cıkarılmamalı. Sonunda yine uzulen mutsuz olan ıkı taraf oluyır
(7,253 puan) tarafından
Alya evet cnm bende bunu demek istedim
0 oy
tarafından
22 ay oldu soğuyali asla eskisi gibi olamıyorum bu saatten sonra da eskisi gibi olamam zaten kendi eliyle yaptı 
tarafından
Ayy çok değişik canjm büyü falan mi acaba yani aklıma başka bisey gelmedi ben yaşadıklarımdan dolayı böyle soğudum ama senin bisey yaşamadan soguman çok değişik
(6,367 puan) tarafından
Kesinlikle büyü var evini iyi araştır muska çıkabilir.
(283 puan) tarafından
Hiç aklıma getırmek istemıyorum böle bişeyı ama bı hocaya danıştık sogutma buyusu yapılmış sana dedı nekadar dogru nekadar yanlış bılmıyorum kızlar
tarafından
Suphelendigjn birisi var mi peki
(283 puan) tarafından
Kimsenin günahını alamam kımsedende böle bişey beklemiyorum ama malesef esimin ailesine daha önce yapılmış cok kötü bi büyü bilemiyorum ya kafam cok karışık canım kim neden yapsın dıye düşünüyorum :((
0 oy
(10,523 puan) tarafından
Asla ne yaptıysa günler aylar gecsede yüzüne vuruyorum 
(283 puan) tarafından
Mesela dokunması konusması felan batıyomu size yoksa aklınıza geldıgı ıcın olan o ankı kızgınlık soguklukmı sizinki
(10,523 puan) tarafından
İkiside cnm çok canımı yaktı çünkü
0 oy
tarafından

Herkes bir değil tabi ama insan bir soguyunca tekrardan isinamiyor. Bu bir kuslukse az bir sogukluksa tabiki isinilabilir. Ama nefret ediyorsan isinmak mümkün olmuyor. Ben sevmeye calissamda sevemiyorum. 

(283 puan) tarafından
Degıl bacım vallahı degıl ya tuhaf gelıyo ama bıanda duygularım tam tersı oldu benım :( cok uzuldum sanada pekı nasıl yasıyosun yanı batmıyomu herseyı sana
tarafından
Hayatım demesi bile batıyor bana . 5 yıllık evliyim. Ne deliliğim kaldı ne cinliligim. Demedigi şey kalmadı. Arkamdan dedikodumu yaptı. Erkek arkadaşlarına bile kadınlık yapmıyor demiş yeni evliyken. Vajinismus tanısı konulmuştu bana. İnsan özelini anlatır mı erkek arkadaşlarına ? Rezil etti herkese. Sen neler yaşadın bilmiyorum canım. Eğer ki ağır bir psikolojik baski yasattiysa sana eşin sevmen zor tekrardan. Ama günlük normal sorunlarsa sevebilirsin zaman herşeyin ilacı derler ❤️
(283 puan) tarafından
Oyy cok üzüldüm ya içim acıdı sana bacımm rabbım yar ve yardımcın olsun :(( bu lanet duyguya kapıldgımda esımle aramızda hıc bı skıntı yoktu hatta cok sevıyodum ben oyuzden aylardır burda care arıyorum :(
tarafından
Sebepsiz yere mi sogudun canım ? Eşin iyi olmasına rağmen mi?
(283 puan) tarafından
Evet evet anlatmak istedigim bu  kendımı parcaladıgım sebep bu zaten eşim şyiyken bı sıkıntı sorun yokken böyle olmam canım :((
0 oy
(13,702 puan) tarafından
Isınmak değil de ısınmış gibi inanmak
(283 puan) tarafından
O nasıl oluyo Allahına bacım hele banada bı analt yoksa kafayı yıcem :(
(13,702 puan) tarafından
Akışına bırakarak :/
(283 puan) tarafından
Batmıyomu herseyı dokunması konusması ben kafayı yıcem cnku :(
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım sadece ısınmış gibi olursun ama isinamassin durup dururken ikide bir yaptıkları aklına gelir yada dedikleri falan ondan eskisi gibi olmaz 
(283 puan) tarafından
Ama eşinin bi sucu yoksa bıanda soguduysan nasıl olcak pekı :(
(7,376 puan) tarafından
Canım niye soğukluk hissettiğinde bağlı bu mesela çocuğuna mi çok veriyorsun sevgini sıcaklığını
(283 puan) tarafından
Yok canım öle bişey degıl bianda eşimle ilgili aklıma gelen olmauz seylerden sonra böyle oldum yanı 1 saat ıcın yemın ederım
0 oy
(225 puan) tarafından
Canım once eşim bende soğumuş aylarca sabrettim dayanamadim sordum sebebi cok sacmaydi.. 

Boyle olunca bu sefer ben soğudum ama o bana ısınsın dye hic adim atmadim bana nasil hissettirdiyse ayni sekilde hissettirmeye çalıştım 

Fark etti ki gereksiz yere uzak kalmis benden çok caba gosterdi benim tekrar isinmam zaman aldi simdi yine eskisi gibiyiz hatta daha iyiyiz hamd olsun cunku oturup konustum aklini yoracagina bana sor benimle paylas diye Allahim huzurumuzun bozulmasina izin vermesin hic birimizin ❤️
(283 puan) tarafından
Rabbim mutlulugnuzı daim etsın ❤️ Iste benım soguma sebebım yok sebeb yok yanı bacım :(
(225 puan) tarafından
Âmin cumlemizinkini ❤️ Bence mutlaka bir sey vardir
İlgisizlik ya da tutarsiz tavirlar ne bileyim bencillik vs
Eger oyleyse esler arasi muhabbet artırmak icin dua okuyabilirsiniz
(283 puan) tarafından
Yanı bu duyguya kapıldgım dönem esımle hıc bir sıkıntımız sorunumuz yoktu benım kendımce sıkıntılarım vardı sadece canım
Cok saoalsın Allah razı olsun
0 oy
(657 puan) tarafından
Eşinin sana karşı tutumu duzelirse ısinirsin. Beklentilerin karşılanması, duygusal ihtiyaçların anlaşılması gerek bunun için.
(283 puan) tarafından
Eşim zatwn iyi bana karşı ıyı baba iyi eş illaki eksık hatalı yonlerı var ama sorun bende bacım
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Beennnn:Dcanım sogumak şöyle şiddet saygısızlık vs varsa asla ama asla ısınmam 

Ama bızımkı yatakta uzaklaşmayla basladı boyle boyle sogudum cocuktan sonra düzen tutturamadık fılan kız öyleki nefes alısı bıle gözüme batıyordu sureklı bı kavga peşindeydim sımdı cok sukur duzelıyoruz sevıyorm malı:)))

(283 puan) tarafından
Ben bu duyguya kapıldgım dönem hıc bı sıkıntımız kavgamız yoktu canım benım pskolojık sıkıntılarım vardı ve benım eşimden soguma sebebım yok
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Ben biz 5 yıllık evliyiz ilk baslarda hicte öyle güzel gecmedi hep kavga hep gürültü aşık olup kaçarak evledigim adam bumu dedim bayağı sogumustum ozaman 2.5 yıllık evli falanim kafamda boşanma planlari yapıyordum oda hic umursamiyordu sonra bi gün bi yanlış anlasilmadan kavga ettik bavulumu topladim cikip gidiyordum tabi ciddiyetin farkına varınca duzeldi sevgililik zamaninda ki gibi olmaya başladı gerci hala kavgalar felan var ama sonuç olarak tekrar ısındım 
(283 puan) tarafından
Eşimde sorun yok gayet ıyı ılgılı sorun bende bacım keske kavga ılgısızlık yuzunden sogumus olsaydım enazından sebebı var derdım
(1,334 puan) tarafından
Ee niye sogudun ki canim
(283 puan) tarafından
Bianda esımle ilgili sacma dusunceler geldı aklıma ve 1 saat ocerısınde tam tersı oldum şaka gıbı ama yemın edeım gerck
(1,334 puan) tarafından
Bilmiyorum oku kendini bi hocayla felan görüş bu sebepler geldi aklıma
0 oy
tarafından
Mina bana ozelden sordun yaa bitmedimi hala yaa may 00 ben canim yaa 
(283 puan) tarafından
Abla eşim iyi zaten ilgili ıyı baba ıyı eş sorun bende :((
tarafından
Tamam sende de kalmasın hepsini okudum cevapların cocuk varmi
tarafından
Severek mi evlendin kaç yıl oldu
(283 puan) tarafından
1 tane kızım var abla 5. Senemıze gırdık evlılıkte ve cok sevrek evlendım ki gecen seneye kadar da coook swvıyodum
tarafından
O zaman bi sirkelen kendine gel ne bu şımarıklik nee kiz evladin var bide adama haksızlık deyilmi hic bisey yapmadi diyosunn eee ne bu simdi bu düşünceleri sil aklindan cok mutlusun iyisin bisey yok gez kızınla ailen varsa yanina git biraz uzak kalsan belki özlücen simdi otur bu gece düşün esin ölmüş ciddi ciddi bi düşün yok artik icin aciyomu bi bakk bakalım sana bu duygu ne hissettirdi veya ayrıldınız yani sen ne istiyosun onu düşün yapma kendine macera arama  otur düşün bu insanla hir ömür gecermi böyle bu sekil olurmu sencee diye düşün
0 oy
tarafından
Ben nefret ettim bogazlayasim geldi adamı ama kalpler Allah'ın elinde bir daha ısındı. Eskisi gibi oldu mu bilmiyorum ama bir daha hiç isinmam diyordum ısındı gitti 

Severek mi evlendin canım 
(283 puan) tarafından
Nekadat sürdü bu durmunuz benım 1 sene oldu hala aynıyım :( bu yorumunuz ıcımı bı nebze ferahlattı kalpler Rabbımın elındedır o ol derse olur yıne :((
tarafından
Benim de yaklaşık bir yıl oldu. Bir yerden sonra bünye bu huzursuz sevgisiz ortamdan kaçmak istiyor. Ben öyle oldum. O eziyetten kurtulmak istedim yani. Ben boşuna sevmedim bu adamı dedim iyi yönlerine odakladim kendimi yaşananlar söylenenler arada aklıma geliyor ama onda da kendi içimde şunu diyorum. Şimdiye kadar denedigim hiçbir yol çözüm olmadı yine olmayacak kendini yipratmanin anlami yok. Sakin ol azıcık birşeyler düzeliyor tekrar başa donmeyelim bir evladım var onun için evliliği düzeltmeye calis diyorum kendime.
O huzursuzluktan cok yoruldum kendimi iyi hissetmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum üzen durumları hatırlamamaya çalışıyorum dillendirme ki unutmak kolay olsun diye telkinde bulunuyorum.

Profilimde bir söz var. Yaşadığın yeri cennete ceviremedigin sürece kaçtığın heryer cehennemdir.

Boşanmadan sonrasını düşündüm evladım yıpranır koca adam da olsa ailesiyle birlikte olan birilerini görürse üzülür. Belki bende eşimde yeniden yuva kurup yaraları sararız ama o çocuk hep içindeki yarasiyla kalır. Savurulup duran o olur. Bir de akrabadan bir tanesinin işte benim için ve diğer kuzenim için evliliklerinde bir problem olsa da mustehaktir onlara kendileri seçti severek evlendiler lafını ogrendigimden beri hayır istemezlerin eline malzeme vermek istemedim. Baba evine dönsem bekar ben olmayacam anneligim devam ediyor olacak. 10 tanesi beni kıracak bir söz soylemese bile bir tane dengesiz illaki beni üzecek bir laf soz soyletecektir.

Kalpler Allah'ın elinde ısınmaya başladım. Eskileride olabildigince hatırlamamaya çalışıyorum. Bu adamı boşuna sevmedim diyorum yani iyi yönlerine odaklaniyorum şimdi.
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bir ara nefret derecesine geldim gözüm görsün istemiyordum zamanla geçti şükür şimdi ıyiyiz

Bazı şeylerde sesimi çıkarmadım bazı şeyleri alttan aldım daha sakin karşılık vermeye başladım Bi çok konuda haklı olsamda kızmadım hiç ses çıkarmadım zamanla düzeldik
(283 puan) tarafından
Süreklı bı tartısma kavga vs. İçerisnde degılız hatta bu durumumdan dolayı kavgaları tartısmaları ben cıkarıyom aslında eşimlik bı durumda yok canım
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ben canım bosanma davası bile acmıstıö
(283 puan) tarafından
Gercktenmı nasıl tekrar eskisi gbı sevdın canım solersen cok sevınırım :(
0 oy
(427 puan) tarafından
Bazen olur öyle mevsimlerden ruh halinden bile oluyor 
(283 puan) tarafından
1 sene oldu bacım mevsımlık felan bısey degıl :(
0 oy
(4,390 puan) tarafından
pozitif düşünür, sürekli güzel şeyler hayal edip, onu gözünüzde karartmazsanız ve dua ederseniz aileniz icin, kendiniz icin herşey düzelebilir. tabii bu sizin iradenize bakis aciniza da bagli. imkansiz gözüyle bakmiyorsaniz, kendinize hakim olabilirseniz. Neden olmasın=) bir yuva kurmak kolay degil. zaman kötü. daha sonra neye nerelere, kimlere denk gelecegini bilemez insan. hayırlısını diliyorum 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Soğukluk bi kere oldumu daha düzelmiyor ne yazıkki benim evliliğim bitti o nedenden dolayı.
0 oy
tarafından
Tekrar canlanması için onun bişeyler yapması lazım yoksa olmaz ki hatalı kimse o düzeltmeli arayı yada sineye çekip devam ediceksin onuda biz yapamayız içimizdeki ses susmaz
0 oy
tarafından
düzenlendi
Geçmiş olsun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 258 göst.
21 Ocak 2023 Aile kategorisinde Mina&19 (283 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 390 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Talihsizgelin06 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy