0 oy
130 göst.
Diğer kategorisinde (442 puan) tarafından
Kizm normalde tuvalete gidip klozete oturup çiş diyordu 3 yaşında bugün başladık asla gitmiyor tuvalete alıştırma kulodu giydirdim kaçıyor bebeklerini yaptırmaya çalışıyor of napsam ki

5 Cevaplar

0 oy
(15,212 puan) tarafından
İlk gün için normal bı durum bence. İnşallah çabuk öğrenir 
(442 puan) tarafından
İnşallah tecrubesizim ilk olduğu ocin normalse devam edeyim teşekkür ederim
(15,212 puan) tarafından
Valla.iyo bişey değil ama ben tuvalrte giturdugum zaman telefondan çizgi film açtım. Öyle heveslendi yaptı biraz. İlk zamanlar gitmek tuvalete oturmak istemiyorlar. Hatta hala gece uyumadan önce çişini yapmak istemiyor. Çünkü gelmemiş oluyor o sırada. Ondan istemiyor. Ben de telefondan çizgi film accam deyince nasıl seviniyor. Anne şaka.yapmmistim zaten sana yapcam tabi çişimi diyor. Çıkartmalar yapistirabilirsiniz tuvalette duvarlara muhabbet edebilirsiniz. Oyuncak götürebilirsiniz ya da kitap okuyabilirsiniz.
(442 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende o şekilde deneyeyim
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O külotuda çıkar altına bir yapar iki yapar alışır canım
(442 puan) tarafından
Evet canım kuloda yapmış hiç rahatsızlık duymuyor
(7,768 puan) tarafından
Sakın sert olma azarlama çiş yaptığında annemcim daha dikkatli olalım bak artık bezin yok eşofmanın çiş olulyor de
(442 puan) tarafından
Evi toplamam gerekiyor galiba şuan halılar falan hep batar
(7,768 puan) tarafından
Ben toplamadım yıkatıverirsin canım zaten genelde salonda çiş yaptı benimkisi
0 oy
(493 puan) tarafından
Havalar sıcakken alistirsaydin keşke hazırmı şimdi bebeğin mesela gece bezini islatiyormu yada bezine kakasını oturarakmi yapıyor bunlar önemli hazır olması lazım ben oğlumu 3 yaşında alıştırdım şükür şimdi herseyinnj söylüyor 
(442 puan) tarafından
Canım 3 yaşında geceleri kuru oluyor 1 haftadır bezli bir şekilde gidip çiş diyor oturuyor sonrada sifona basıp ellerini yikiyof bugün tamamen bezi çıkarıp hadi tuvalete dedim gitmek istemedi bir iki oturdu ağlayarak sonra çığlık falan attı altında alıştırma kulotu vardı ona yapms sonrada tuvalete bile girmek istemedi hazır değil mi acaba
0 oy
(215 puan) tarafından
Canim benimde 30 aylık bugün başladım açıkçası korkuyorum hemen alisamaz diye.çok konuştum beze bay bay dedik videolar izlettim tuvaletle ilgili inşallah biran önce alişırlar
(215 puan) tarafından
Benimkide öyleydi klozetine oturuyodu bugün hiç istemiyo şimdiden sormaktan bende yoruldum 2 defa kaçırdı
(442 puan) tarafından
Vallhi benimki tuvaletin önünden gecmiyor  napacagimi bende sastm
(215 puan) tarafından
Videolar var izletsene benimki bugün biraz daha iyi ben gecede bez bağlamadim kaçırdı tabi ama simdi video açtım kendi gidip yapti
(442 puan) tarafından
Onu da izledi bezle oturuyor ama bezsiz oturmuyor benimkide biraz önce altını ıslattı ama hiç rahatsız olmadj sonra tuvalete gitti ama bakalım
(215 puan) tarafından
Hadi hayırlısı inşallah biran önce alisirlar
0 oy
(48,681 puan) tarafından
gazan mübarek ola☺️☺️☺️
(442 puan) tarafından
Amin inşallah :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde ozlem4141 (232 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 54 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 67 göst.
4 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,612 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryemmozer (236 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...