0 oy
233 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,949 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ya kızlar 1 hafta sonraya randevu buldum hastaneye gidecem 4 5 gündür bu haldeyim aşırı psikolojim bozuldu şu an girtlagimda bi hafif yukarı cikiyo yutkununca tekrar iniyo bogazima kadar geldi yutkununca geri iniyo bu nasıl bsieydir gerctkn anlamadm resmen kabuk gibi bisey var ya deli ediyor

11 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Belki enfeksiyondur, birsry öyle uzun süre kalmaz 
(1,949 puan) tarafından
Valla canm anlamadm bende zannetmiyorum bisey kaldığını ama o his var internette de tuhaf tuhaf şeyler yaziyo korktum
-Reklam-
0 oy
(455 puan) tarafından
Bendede oldu faranjit yapıyor kulak burun boğaz gittim ben antibiyotik verdi geçti çok kötü bir his gerçekten 
(1,949 puan) tarafından
Yaa inş bende de ni sknti yoktur canm ya geçenlerde  bademciklerim çok kötü şişti burun akintim olmadı acaba orda mi birikti diye duusndum bende internette troid nodul falan diye korktum bende
(1,949 puan) tarafından
Bisey daha sormak istiyorum canm sizde de yutkununca aşağı inip tekrar yukarı cikiyormudu
(455 puan) tarafından
Ya bendede aynı oluyordu hatta şu iciyordum yine gitmiyordu sanki oraya balon koymuşlar gibiydi çok gicikti bide aferdersin mide suyum geliyordu boğazıma o derece yani
(455 puan) tarafından
Allah düşmanını başına vermesin çok gıcık bir his rahatsız verici
(1,949 puan) tarafından
Aa evet canm o mide suyu banada geliyo çok saol canm içimi rahatlattin bi nebzede olsa
0 oy
tarafından
Enfeksiyon olabilir elma veya üzüm sirkesi ile gargara yap canım rahatlatir
(1,949 puan) tarafından
Ah kuzum denedim gecmiyo yaa bakalm doktora gidecem
tarafından
Geçmiş olsun bacım ya salgın dolu büyük ihtimalle ondan
(1,949 puan) tarafından
Allah razı olsun canm benm
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla aynı sey mi bilmiyorum ama bende geçen öyle oldum hani bademcik deil gırtlak ağrısı çekiyordum hicbisey yutamiyodum iki gün hiç yemek yemedim kanser falan oldum dedim heralde çok korktum haftasonu olduğu için acile gittim enfeksiyon var dedi bı iğne bı antibiyotik ertesi gün sanki hiç agrimamis gibi iyileşti
(1,949 puan) tarafından
Canm bende ağrı yok ya benmki gibi his varmıydı peki
(4,216 puan) tarafından
Evet yuttukca geri geliyodu sanki büyük ihtimalle enfeksiyon vardir bir doktora görün derim agirlasmadan geçmiş olsun
(1,949 puan) tarafından
Çok teşekkür ederm canm benm haftaya randevu buldum o zamn gidecem
0 oy
(218 puan) tarafından

Kız o enfeksiyon başlangıcı belirtisi hiç doktora gitmeye gerek yok nane limon iç ıhlamur kuşburnu iç bi de sıcak salep 2 güne birşey kalmaz hemen geçiyor bendede olur öyle yaparm 

(1,949 puan) tarafından
Canm bademciklerim.sismisti ama geçti  ardından böyle oldu ya ve boğaz ağrım da yok soyelidklerini uygulayacam canm teşekkür ederm
(218 puan) tarafından
Tam dediğin gibi oluyor bnmki de özellikle yutkununca orda bir şey kalmış gibi batma hissi veriyor
(1,949 puan) tarafından
Evet canm aynısı geçer inş benmkide doktora kalmadan:)
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Ben ne cekmistim. Hamileligimde kalem bile sokmustum bisey vardir diye. Geceleri uyuyamazdim. Agladigimi bilirim
(1,949 puan) tarafından
Peki nasıl geçti canm hamilelikten mi kaynakliymis
(1,118 puan) tarafından
Aslinda hamilelikten once de oluyordu.  Bir doktor gibi hoca var. O dedi sol yumurtaligimi usutumusum.  O yuzdenmis.  Tedavi oldum simdi olmuyor son kez hamilelgimde grip olucagim zaman olmustu
(1,949 puan) tarafından
Yumurtalikla alakalı oluyormuymus kız ilk defa duydum
(1,118 puan) tarafından
He evet.  O yuzden.  Bende ilk defa duydum.
0 oy
(3,608 puan) tarafından
Bende de vardı ayninsorun endokrinolojiye gittim ultrason ile bakıldı birşey cikmadi
(1,949 puan) tarafından
Ee gecti mi peki kuzum kız ama benm bogazimda varya hissediyorum bi sağ tarafa geciyo bi sol yada ortada kaliyo:)
(3,608 puan) tarafından
Ayni benimde öyleydi geçti ama zamanla
(1,949 puan) tarafından
Çok saol canm benm
0 oy
(3,244 puan) tarafından
Ben grip için bi ara sprey çok kullanmışdım. Sprey bademciğimde krec gibi toplanmışdı. 
0 oy
tarafından
Hangi bölume aldin 

Esiminde vardi k.b.b dahiliye fln hep gittik hicbiri bulamadi sorunu alerjik deyip yolladilar en sonunda yası ileri tecrubeli bi Genel cerrah bulduk ona gittik endoskobi yapti esimin midesinde neler neler cikti bogazin mideye yakin kismindada kirmiziliklar fln vardi ilaclar verdi cok şükür Rabbime gecti 
(1,949 puan) tarafından
Kulak burun boğaza aldm canm
Yaa enfeksiyonmuymus eşinizin ki peki
tarafından
Onun midesinde ülser reflü mikrok fln hep vardı kusa kusa bogazi tahris olmustu doktor baya bisey soylemisti  unutmusum valla yazin temmuz ayinda gitmistik baya oldu
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Balgam olabiliyor canım ben genelde az su tükettiğimiz oluyor
(1,949 puan) tarafından
Canm günlerdir sıvı tuketiyirum ama ya geçmiyor bi saga bi sola geciyo ama aşağıya inmiyo maaleaef
(11,272 puan) tarafından
Ihlamur adacayi falan dene canim belki yumusatir

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 470 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Nar (872 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Ercey__ (112 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 106 göst.
8 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kizlarimmmm21 (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 155 göst.
3 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu

380,014 soru

11,375,541 cevap

34,860 kullanıcı

...