0 oy
116 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (436 puan) tarafından
hamile iken emzirmek bebeği zayıflatır mı bebeğe yaramaz mı süt? yada besleyiciliği gider mi?  burda postalarda okuduklarımda bunlar yazıyor bilgilendirir misiniz rica etsem. bebeğim sekizi aylık kan testim pozitif daha doktor kontrolüne gitmedim sata göre 7 haftalık.. 

inşallah böyle bişey yoktur çok üzgünüm. hamile iken emziren anneler başınıza bunların geldi mi?

6 Cevaplar

0 oy
(1,285 puan) tarafından

Riskli gebelik yoksa emziriliyor diye biliyorum. Doktorunuz daha kesin bilgiyi söyler. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin <3

(436 puan) tarafından
teşekkür ederim Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kızım 13 aylıkken öğrendim hamile olduğumu o zaman doktor kan değerlerin düşük ikisine yetemeyebilirsin kes istersen demişti öyle sütten kesmek zorunda kaldım şuan 17 aylık
(436 puan) tarafından
ek gıda mama kabul etmiyor bi şekilde alıştımam gerek :( teşekkür ederim
tarafından
Rica ederim ebeye sor mama önerisinde bulunur kaç aylık bebişin
(436 puan) tarafından
bi hafta sonra sekiz aylık olucak aptamil ve bebelac denedim kabul etmedi
tarafından
Uf çok zor ya Allah yardımcın olsun inşallah canım ❤️
(436 puan) tarafından
amin Allah razı olsun ❤️
0 oy
tarafından
8 aydır emziriyorum bir ay sonra dogumum olcak ek gıda da aldığı için kilosu vs. İyi.dogumdan sonra da emziricem. Süt zayflatmaz. Aksine bağışıklığa çok iyi gelir 
(436 puan) tarafından
teşekkür ederim sütün besleyicilğii gitmiyordur dimi
tarafından
Hayır emzirdigim kızım da ayına göre iyi kiloda. Karnımdaki bebiste haftasına göre iyi durumda 34 haftalık 2700gram
0 oy
(56 puan) tarafından
Emzirin düşük riski yoksa ben doğum yapalı bir hafta oldu buzamana kadar hep emzirdim zaten sütünüz azalıyor zamanla tadida değişiyor kendisi artık eskisi gibi emmek istemiyor bakmayin millete doğum sonrası sütünüz yeterse ikisinide emzirirsiniz
(436 puan) tarafından
bebeğinize birşey olmadı dmi süt zayıflatmadı. besledi mi ? kızım ek gıda kabul etmiyor mama kabul etmiyor sütüm az ama doktor onun midesi küçük yeter diyordu şimdi daha çok mu gidecek yani
(56 puan) tarafından
Süt zayiflatmiyor canim sütun azalıyor yetmiyor eğer sadece ondan beslemiyorsa oyuzden zayıflar biz mama desteği verdik ek gıdayla bu süreçle emzirdimde
(436 puan) tarafından
bi şekilde mamaya alıştırmaö lazım ozmn inşallah kabul eder
(56 puan) tarafından
Sütüne bakarak bunu yap canim belki azalmaz azalırsa mamaya başlarsın
0 oy
(4,067 puan) tarafından
Sen yipranirsin bir vucuttan hem. Bebek beslenir hem kendin hemde buyuk cocugun beslenir o nedenle baya bitkin dusersin iyi dinlenip beslenirsen sorun olmaz
(436 puan) tarafından
iştahsızım çok oyüzden sütüm de hep azdı zaten ama bebeğime yetiyordu sık sık emiyodu az az
0 oy
(12,830 puan) tarafından
4 aya kadar emzirdim oğlum kilosu iyi doğdu 
(436 puan) tarafından
emen bebeği zayıflatırmış diye okudum
(12,830 puan) tarafından
Maşaallah diyeyim 4.100 gram doğdu oğlu.

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 180 göst.
0 oy
13 cevap 399 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ♥️ADEL♥️♥️♥️♥️ (66 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (478 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.

377,713 soru

11,304,938 cevap

34,729 kullanıcı

...