0 oy
74 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhaba hanımlar yardımınıza ihtiyacım var.. 

Bebegim doğduğundan beri emzirme skintisi yaşıyoruz birturlu düzene oturtamadik 2 hafta öncesiye bebegim artk benden doymamaya emerken bi sure sonra çekip çekip ağlamaya başlıyordu bi sure böyle devam ettik artk okadar agliyoduki her emzirmemde sutumun gelmediğin farkındayım eczaneye yolladim eşimi mama alması için ve o gündür daha sakin bi bebek oldu.. Normalde hem beni emerdi ardından mamayi ama şu son 2 gundur beni emmiyor kafasını çeviriyor ağlıyor geceleri emzirmeyi deniyorum ama uykulu bile anlıyor cok ağlıyor.. meme reddi yaşıyoruz sanırım 3.ayimizdayiz varmi benim gibi bu durumu yaşayan :(

1 cevap

0 oy
(54 puan) tarafından
Mama veriyorsan biberon rahatlığına alışmıştır o yüzden meme istemez bende ilk 1 ay mastitten dolayı pompa kullandım ve bi emzirdim bi biberon verdim dönüşümlü bi süre sonra az emip memeyi bırakıyodu veriyordum az çekip bırakıyordu biberonu bıraktım artık sütün gelmiyosa yada azsa kuru incir ye çok faydası var incir yüzünden mastit oldum bende günde 3-5 tane yenmesi gerekiyormuş ben bilmeden yarım kilodan fazla yedim galiba
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde SnurT (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 44 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 72 göst.
20 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
+1 oy