0 oy
277 göst.
Aile kategorisinde (1,041 puan) tarafından
Kızlar kızım 9.5 aylık ne zaman babasını görse seviniyor hemen gitmek istiyor bacaklarına yapışıyor beni al diye. Geçen eşim uyurken odaya girip bez alaym dedm baktm ki bizimki emekleyerek geliyo baba diye :) sen nerden biliyon babann orda olduğunu:) kapiyi kapatiyodm ağladı kucağıma aldm gösterdim nasl seviniyo :)) benden babasına gidiyo ama babasından bana asla gelmiyo :)) bugün ise giderken de ağladı kucağından inmek istemiyo  :)) ne yapacaksam ben bu kızla o kadar sancı çek besle büyüt sonuç babaci olsun :) zaten babasının doğum gününde doğandan ne beklenir  :)) şikayetçi değilim aksine çok mutlu oluyorum Bende babamı çok severm hala da öyle oda beni çok çok.sever. benm yakaladığım o baba kız ilişkisinn belki daha fazlasını kızımda yakalayacak o yüzden çok seviniyorum  :)

15 Cevaplar

+1 oy
(119,001 puan) tarafından
aynisindan 2 tanede bizde var ☺️
-Reklam-
0 oy
(13,825 puan) tarafından
Evet benim iki oğlum da babaci büyüğüm üç yaşında babasıyla yatıyor baba asigi evde seni seviyorumlar havada ucusur küçüğüm yaşına girdi o da hemen atlar baba baba diye
0 oy
(7,122 puan) tarafından
Maşallah maşallah . Kızım aynı aynı bu şekilde akşam video izledim kızımın babası ise gitti diye ağlıyor bende gelecek kızım baban diyorum daha çok ağlıyor . :) . Bayağı güldüm videoya . 

Oğlum 10 aylık ve asla babaci değil beni görünce gözleri gülüyor masallah 
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Benim ortanca kızım öyle. Mesele az önce eşim bizi anneme getirmişti dönüyordu peşinden kıyameti kopardı 
0 oy
(315 puan) tarafından
Benim 6 aylık kızımda öyle babasını görünce kollarını bacaklarını çırpıyor sevinç çığlıkları atıyor sürekli onunla olmak istiyor:)
(1,041 puan) tarafından
Bizimki de o aylarda başlamıştı giderek arttı:))
(315 puan) tarafından
Zaten benim papucum hepten dama atıldı varsa yoksa kızı:)
0 oy
(323 puan) tarafından
Sanırım benim kızımda bi tuhaflık var babasına sadece işten geldiği o ilk dakika gidiyo başka yok. Bi kız çocuğu için baba sevgisi çok kıymetli benim babamla hep mesafeli bi ilişkimiz var çok isterdim babamla samimi olmayı şimdide kızım aynı benim gibi babayı istemiyo. Babada kızım bana gelsin diye bi çaba göstermiyo inşallah ilerde ilişkileri güzel olur.
(1,076 puan) tarafından
Ayni biz :) herkes kendine yapar ama canim hic ugrasmiyorum ben. Bnm oldugu kadar onun da evladi. O düşünsün ilerde nasi bi evlst olacağını babasina karşı. Ne ekersen onh bicersin
(323 puan) tarafından
Ben anne babadan sevgi görmeden büyüdüm sevgisiz büyümenin ne kadar büyük bi hüznünün olduğunu bildiğim için kızım öyle olsun istemiyorum. Ben elimden geldikçe ilgilenirim oynarım severim okşarım ama eşim hiç oyun oynamaz bende kızıyorum bu duruma biraz ilgi göster çocuk sana yanaşmıyo bile diye.
(1,076 puan) tarafından
Ditorum ya kendileri bilir coxuk orda dueuyor gostersin sevgisini ilgisini hic ugrasmiyorum ben. Bu cocuklar bigun buyuyecek. O zaman occocuklar da onlara bu sekil davrandiginda uzulmesinler
0 oy
(12,794 puan) tarafından

Kızlar babacı kızım 3 yaşına girecek evin içinde babam canım babam diye geziyor :)

0 oy
tarafından
Benimki daha küçük bakalım az büyüsün babacı mi anneci mı görecez 
0 oy
(2,405 puan) tarafından

Şuan bile benim yanımda olması gereken yatak babasının tarafında hanfendi yataklari ayrı olsada yanyana yatiyorlar bazen geceleri ağlıyor yanımıza alıyorum direk önce babasına doğru gidiyor onun uyudugundan tam emin olunca bana geliyor kız çocukları tam babacı :'(bizi kullanmak için bir araç olarak görüyorlar galiba 

0 oy
(4,217 puan) tarafından
Benimkiler de de aynı hele kızım daha bı fena babası eve gelince banyo kapisinda bekliyor adama el yıkama fırsatı bile vermiyor
0 oy
(12,560 puan) tarafından
Onu çok seven bir babaya sahip olduğu için yani kızına çok iyi bir baba seçtiğin için şükret çok güzel bir baba kız sevgileri olsun babası tarafından çok sevilen kızlar çok güçlü oluyor 
(1,041 puan) tarafından
İnşallah..bütün babaların kızları ile güzel ilişkisi olsn
(12,560 puan) tarafından
Amin canim
0 oy
(8,954 puan) tarafından

Aynen kzum babası işten gelince kapı sesini duyar duymaz koşuyor <3

0 oy
tarafından
Aa benim kızımı tarif etmişsin ya inşallah oğlum anacı olur :D
(1,041 puan) tarafından
Ay inşallah  :))
tarafından
İnşallah canım benim ❤️
0 oy
(48,390 puan) tarafından
daha iyi senin üstünden düşmüş olur☺️ bizde esim iki oynar birakir kizim hep bende babana git derim esim soylenir☺️
(1,041 puan) tarafından
Bizimki de pek farksız degl hemen sıkılır anneye git der :)
0 oy
tarafından
Tabi biz zorla yemek yediriyoruz, altlarını değiştirirken onlari esir ediyoruz, zorla banyo yaptırıyoruz, uyumak istemedikleri halde zorla uyutuyoruz :)) babalarda sadece oyun var :) baba diye ağlıyor ya :)
(1,041 puan) tarafından
Kesinlikle yaaa :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
27 Ocak 2023 Aile kategorisinde Sudemira (55 puan) tarafından soruldu
+11 oy
20 cevap 462 göst.
0 oy
4 cevap 174 göst.
19 Haziran 2023 Diğer kategorisinde BirAnne23 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy