0 oy
95 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (255 puan) tarafından
Kizlar bebeğim 3 aylık akşamdan sonra sütum epey azalıyor damla damla geliyor ve çocuk doymuyor sürekli ağlıyor hem mamaya başlatıp hem de emzirsem kötü olur mu? 

Aranızda bu durumu yaşıyan oldu mu?

5 Cevaplar

0 oy
(6,438 puan) tarafından
Neden kötü olsun ki canım sadece mamayla büyüyen bebekler var kullan tabi iyi bir mama uykusuda iyi olur gelişimi de
(255 puan) tarafından
Yine emer dimi sıkıntı olmaz . Peki mama hangisi almam lazim
(6,438 puan) tarafından
Ben humana kullandım hiç gazı olmadı yine hamileyim yine onu alırım ama tabi çoğunluk Aptamil de diyor canım durumun el verişli ise aptamil al mamayı gece ver mama veriyorsun diye emzirmeyi bırakma önce emsin yarım saat sonra mama ver yatır tabi biberonda önemli ne kullanacaksın anne memesine yakın olsun ki memeyi almamazlık yapmasın ben ilk kızımda o hataya düştüm şimdi lansinoh aldım Philips avent pahalı diye
(255 puan) tarafından
Tm cnm tşk ederim.
-Reklam-
0 oy
(5,345 puan) tarafından
Ben emziryrm uyumuyor üstüne  mama veriyorm ki gündüzde veriyorum aç mı kalsin çocuk ver canm mama kötü bişey deil ki 
(255 puan) tarafından
Çok rahatladım cnm korkuyordum mama vermekten tşk ederim
(5,345 puan) tarafından
Yok cnm  bn kızımda verdim 3 ay tek içti hatta sonra dilini vurdu yemedi şimdi oğlum on günlük sma kullnym 1 kilo ayrı aldım 400gramlok ayrı aldım rabbim nasip ederse kullnyr vala gerçekten sütümü içinde uyumuyor tam doymak için mama istyr işte
0 oy
tarafından
Bende veriyorum cnmm  

Benimkide cok emer  emerek uyur artik sut kalmaz eme eme mecbur mama veririm kotu bisey dgl tabikide ver .. 
(255 puan) tarafından
Aynn cnm tşk ederim
0 oy
(1,412 puan) tarafından

Tabi ki mama takviyesi yapabilirsin :) ama mama vereceğin zaman da önden emzir ki uyarı gitsin memeye. Sonrasında mama ver :)

(255 puan) tarafından
Tm cnm
0 oy
tarafından
Önce emziriyorum arkasından mama veriyorum 
(255 puan) tarafından
Bnde şimdi başladım mamaya peki mama dan sonra su vermeye gerek var mı cnm
tarafından
Benim ki daha 20 günlük vermiyorum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 100 göst.