0 oy
78 göst.
Aile kategorisinde (443 puan) tarafından
 Bebeğime akşam 10 da kaşık maması veriyorum gece saat 5 de biberon maması veriyodum ama artık istemiyor. Tekrar sabah 9 da normal peynir yumurta yiyor. Gece boyu beslemesem aç kalır mı

6 Cevaplar

+1 oy
(4,158 puan) tarafından

Allahin sevdigi kulusin demekki nasil bir sevap isledin ki bole bebe kendi kendine brakti:)) zaten olmasi gereken o. :)) mullet kendini paraliyor gece beslenmesini keseyim diye kiz masallh:))

(1,207 puan) tarafından
Aynen valla o ben
(13,887 puan) tarafından
Dimiya benimki 3 yasa kadar bırakmadı gece beslenmesini hep uyandı bence alistirmamak en iyisi
(1,207 puan) tarafından
Aslında alistirmakla ilgisi olduğunu düşünmüyorum yaa küçükken de kalkmış ki hep vermek durumunda kalmışız böylece de ilerlemiş yukarda olduğu gibi kendi reddetmedigi sürece kesemiyorsun ben çok mücadele ettim ama olmadı
(13,887 puan) tarafından
Bebekken kesintisiz uyumazdi şimdi hala da öyle 4 yaşında hala gece kalkar tekrar uyur huy olmuş artik
(1,207 puan) tarafından
Aynen canım ben hiç daha uyuttum kafam biraz  rahat diyemedim
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Gece verme akşam yedir yeterli bu şekildede Gece beslenmesine alışmasin
0 oy
(1,207 puan) tarafından
Yok canım aç olsa uyanır zaten keşke benimki de uyusa tok yaptırdığım halde uyanır iki üç saate bir 
0 oy
tarafından
Sabah kac tane yumurta yiyor birde gunde kac oğun veriyirsun benimkide 13 aylik
(169 puan) tarafından
Kızlar yazışmanızı okudum da 13 aylık olmuş bebek. Artık karışım değil bizim gibi kahvaltı yapma aşamasında olmalıydı. Yumurta sarısı değil tam yumurta yemeli.alerji yoksa tabi.kibrit kutusu kadar peynir yemeli. Domates filan yemeli. Ne bilim karışım aşamasını çoktan geçmesi gerekti
tarafından
Dogru diyorsun zaten benimki karisim yemiyorki senin bebis nasil besleniyor peki kac aylik bide
(169 puan) tarafından
Ekim doğumlu. 13 aylık. Yumurta haşlaması peynir domates ekmek yiyor. Sabah. Öğlen de çorba yoğurt. Sonra mama içiyor. Hergün bir veya bazen iki meyve yer. Akşam ne yemek varsa ondan yiyor filan. Ispanak fasulye tavuk balık buğulama filan. Biz ne yiyorsak
tarafından
Günde 3 ogun veriyorsun yani bide sabah kac yumurta kac domates bude ne kadar ekmek yer acaba birde bir tabak corbayi bitirebilirmi etrafimda pek bebekli yok sorabilicegim ondan detayli soruyorum
(169 puan) tarafından
Aslında oranlar bebekten bebeğe değişir. Ben karışım olayı bitmiş olmalıydı diye saydım yediklerini. Bir kase çorbayı bitiriyor. Üstüne bir kase yoğurt yer. Akşam da aynı. Çorba vereceksem bir kaseyi bitirir.çorbayla pilav vereceksem yarım kase çorba yedirir sonra pilav veririm.yatarken yine mama içer.Dediğim gibi bebeğe göre değişiyor.Arkadaşın 16 aylık gün boyu bir kase çorba bile içmez
0 oy
(1,458 puan) tarafından
Kız şükret kendisi bırakmış. Akşam 7'de kaşık maması yediriyorum, yatmaya gidince genede biberon içiyor. Gecede en az 1 kere kalkar içmek için. Bırakmış bence hiç alıştırma. Birde hangi kaşık mamasını kullanıyorsun
(443 puan) tarafından
Hipp kullanıyorum
(1,458 puan) tarafından
Hangisini acaba, formül mama olarak bizde hipp kullanıyoruz ama kaşık mamasından denemedim
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Gece uyanmıyorsa yedirmek için uyandırma canım ya

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
24 Temmuz 2023 Aile kategorisinde halimedemir (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
22 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,082 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 115 göst.