0 oy
1,706 göst.
Diğer kategorisinde (145 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar hastaneden geliyoruz eşimle ikinciye.hamileyim yolda bi kız geçti tayt giymiş kız açıktı durdu bakdi arkadaki araç hatta korna çaldı smdi ben ne diyim bu adamaa kızdım ama gene hep aynı hamile olmasam.oglumla artık gidecegim yaptığı okadar zoruma gitti ki onu asla afetmiycegmm

22 Cevaplar

+19 oy
(1,410 puan) tarafından
Madem kocan ahlaksiz neden ikinciyi yaptin. Hep ayni demişssin bide. 

Şu saatten sonra hic birsey yapamazssin kocan alişmiş ben ne yaparsam yapiyim karım bana yemekte yapar cocukta yapar söylenir durur diye düşünüyor 
(1,070 puan) tarafından
Bir artı da benden :)
(29 puan) tarafından
Alinkara jsjsjs
(1,410 puan) tarafından
Bende sizi artiliyorum :)
tarafından
++++++++++++
(7,907 puan) tarafından
Cocugu kardeşsiz kalmasın diye yapmıştır(!)
-Reklam-
+7 oy
(1,389 puan) tarafından
Simdi lincleneceksin bari hep ayni yazisini sil kiz)

burda bosansanydin cocuk yspmasaydin deyen kadinlarin esleri gozu kapali geziyor hel halde.yada hic baslarina gelmedi  belkide oyle saniyorlar..eli kinamak fazla kolay.benim esim nisanliyken yanimda bakti hakiketende bakilacak bi kizdi ))onu o gun disarda oyle bi rezil etdimki simdi yanimizfdan kadin gecse yuzunu bana ceviriyor).en azindan bizim yanimizda yapmamalari lazim.ne kadar desekde bi cogumuzun esinbakar.ben kadinligimla bile yolda guzel kiz gorsem bakarim .erkek milleti iste bos ver hamilesin uzme kendini canim
tarafından
Bakmanın niyeti önemlidir Bi kere bakar kafasını çevirirse yada tekrar bakmazsa bu problem edilecek bisey degil fakat sürekli öküz gibi salyalarını akıtarak bakıyorsa orda problem var demektir yoldan güzel bakımlı güzel giyinen Bi kadın yada erkek gördüğü zaman herkes bakar kadında erkekte kimse birbirini kandırmasın ayy benim kocam bakmaz diyen kendini kandırır ayy ben evliyim oyle erkeğe bakmam diyende kendini kandırır
tarafından
Kuzu sorun şu .Bu kız boyle sinirlendiğine göre bakmak değil bu. biraz suzmuş sanirim .Ve bayağı bı sinirlendigine göre de sürekli bunu yapıyor .Yani bakmakla kesmek arasındaki o ince çizgi aşilmis .hep böyle yapiyo dediğine göre de gözü hep fildir fildir .
tarafından
Aynen cnm bende onu dedim zaten o ince çizgi çok önemli ama bu adam hep yapiyormus o zaman sorarlar 2.cocugu niye yaptın böyle bi adama diye onada kesin çocuğum kardeşsin kalmasın derler tümden cinnet geciririm
tarafından
Eşinde ciddi mânâdâ sevmediği huylar varsa  değişmiyorsa , bu huylari güveni etkiliyorsa ve evde tartışma ya da  sorun çıkıyorsa o zaman çocuklar yıpranır .Ve cozemiyorlarsa da 2. Bı çocuk ertelenmelidir ya da yapılmamalıdır.Cocuklar anne babalarının aralarında böyle sorunlar olduğunu anladığında babaya kizacaklar ve anneye uzulecekler .Böyle şeyler onların canını çok acıtır.
tarafından
Ahh be serifem bunlari biz çok anlatiyoruz ama aldığımız cevaplar hep ayni çocuğum kardessiz kalmasın çocuk olunca düzelir Allah verdi çocuğu rizkini verir korunmak gunahtir eşim istiyor yada korunurken oldu yıllardır bıktım bu cevapları duymaktan kendi bencillikleriyle çocukları mahvediyorlar sonra psikolojisi bozuk mutsuz sağlıksız bireyler çıkıyor ortaya olan bize oluyor ciğerimiz yanıyor
+1 oy
tarafından
Madem aynı niye çocuk yaparsınız ya, valla size değil de çocuklara acıyorum ve hala da doğurmaya devam ediyorsunuz 
(145 puan) tarafından
Aynen doğru böyle insana ben neden çocuk yaptım
tarafından
İşte bunu başta dusunecektin kuzum, bak yine aynı yibe aynı diyosun,insan değişmez yedisinde neyse yetmisinde de aynidir
+1 oy
(1,081 puan) tarafından

Dogurmak marifet değil

Kocanızn huyunu bilmyo gibi üst üste dogurup duruyorsnz 

Allah ıslah etsin kocanı

(167 puan) tarafından
Valla ben sırf gebelik dönemim sıkıntılı geçti ağız dalaşı oldu ağlattı
Ne bileyim bebek için alınan şeyleri kavga dövüş aldı die 2. Düşünmüyorum
Millet de dogurmayayim adam ne belli demiyor
Dogurrsun canm da adam gbi adama dogurursun
+1 oy
(1,382 puan) tarafından
Canım şimdi herkes boşan et nasıl bakar ben olsam ayrılırım kapıya koyarım diyecek ama klavye delikanlısı insanlara bakma. Şuan bakmayan erkek varsa kadınlardan hoşlanmayan erkektir anladın sen. Herkes kocasını savunacak benim kocam bakmaz etmez diye maalesef erkeklerin yüzde 50 si belli ederek bakıyor yüzde 30 u da belli etmeden bakıyor kalan yüzde 20 lik kısım da beeelki günah diye bakmamaya çalışıyordur. Kadın kadına bile bakıyor erkek mi bakmayacak kimse bana hikaye okumasın. Eşine syle bakarsan seni beter ederim falan diye gözünü korkut sen bakarsan bende bakarım gibisinden başka çare yok sen yokken bakan gene bakar her türlü kimse bakmaz demesn hepsi bakıyor kimi çaktırmadan bakıyordur o ayrı 
0 oy
(1,234 puan) tarafından
Amaan sanki sen yaninda olmayinca bakmiyor. Bide boyle adamlardan cocuk yapiyosunuz. Yapmayin ya. Bu kadar deger verdiginizi belli etmeyin su adamlara bi taraflari kalkiyor
0 oy
(1,634 puan) tarafından
Canım nie çocuk yaptın ozaman
0 oy
(7,745 puan) tarafından
Bu erkek milleti çok nankör ne yazık ki:(
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Valla bazen dışarı çıkıyorum çok açık birini görünce güzel bı bayansa ben bile bakıyorum göz bu bakar yani ne yapacaksın canım gözün bekçisi mi olur boşver 
(579 puan) tarafından
Bazen konular çok abartılıyor. Şimdi bu kadının eşi ne boyutta bakıyor. Bakıp geçiyor mu yoksa dibi mi düşüyor oda var..
Bazen bi kadın görüyorum eşime ben diyorum ay şuna bak diye işte insanın kocasını bilmesi de önemli
(1,125 puan) tarafından
Öyle tabi ki canım hem göz bu yani ne olacak ne diyebilriz ki bende abartmasin diye boşver dedim zaten ;)
0 oy
(3,493 puan) tarafından
Hep mi böyle yoksa sadece o gün mü problem yaşadınız benim gözümde bazen kayıyor güzelse makyajına giyimine bakıom 
0 oy
(6,657 puan) tarafından
Aracın önüne atsaydin kocanı ahlaksızlıktan başka bişey değil 
0 oy
(4,361 puan) tarafından
His allı kadın görünce bazen ben bile bakıyorum ne yalan soyleyimo yüzden ama sürekli sürekli ah şu kıza bu kadına bak diyerek bakıyorsa ona birşey diyemem
0 oy
tarafından
Burdaki kilit soz HEP AYNI demen. Bu adam hep boyleyse 2 secenegin var ya kabul edip oturacaksin ya yolunu ayiracaksin.

Ne diyelim ki baska.

Hep boyle olan bir adamla 2.cocuk yapmak senin tercihin olmus, hep boyleyse ona gore davranmalisin. Bundan sonrasi icin iyi korun daha dogurma derim. Anladigim kadariyla cok yapabilecegin birsey yok baska.
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Şimdi burada herkes linçlemiş kusura bakmayın da çoğu erkek dışarıda gördüğü kadına bakıyor biraz mantıklı olun ve kendinizi kandırmayın. Sizin kocanın yaptığıda gerçekten ayıp yani . Durupta öyle bakması Zaten insan hamileyken  psikolojik olarak kendini beğenmiyor aynı bir tripte oluyoruz. Allah hidayet versin. 
0 oy
(3,240 puan) tarafından
Linclemeyin beni :D bende bakıyorum güzele de yakışıklıya da eşimin baktığını görmedim ama ha bende durup bakmıyorum ama çok güzel biri kızda olsa erkekte dikkatimi çekiyor. Avm de çok güzel bir kız vardı ama bebek gibi eşime dedim şu kızın güzelliğini gördün mü suratı biblo gibi diye. Durup bakmasi abartı olmus 
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Hamile karisinin yaninda başka kadına bakicak kadar karaktersizse yapicak bişey yok iyice süründur bence akli başına gelene kadar
0 oy
tarafından
Eşin ahlaksizsa kadının açık ve tesettürlu olması fark etmiyor açık kadınları sınıflandırmayi BİRAKİNNNN❗
0 oy
(8,203 puan) tarafından
Biz bile kadın halimizle bakıyoruz kalmiski erkekler. Çok takılma 
0 oy
(14,429 puan) tarafından
Şimdi bu adama,ben de heriflere baksam senin hoşuna gider mi dersin ama anlamaz bu öküzzzzz 
0 oy
(7,242 puan) tarafından
Affedersin tatlım merak etme hatta ödül olarak 3.cocugu da verirsin. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 170 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde 20202021 (363 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 650 göst.
0 oy
3 cevap 95 göst.
8 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde fatos18 (1,400 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,010 göst.
20 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Yenibiri12 (62 puan) tarafından soruldu