0 oy
797 göst.
Diğer kategorisinde (1,121 puan) tarafından
Kızlar sizcede havaların bahar gibi sıcak olması tuhaf değil mi ne yağmur ne de kar yağdı çok üzlüyorum. Mont bile giymiyorum o derece sıcak 

25 Cevaplar

+5 oy
tarafından
düzenlendi
Linç tayfası uzak dur ...

Kıyamet alametleri. Kuraklıklar başlıyor yavaş yavaş hatta yavaş ta değil gayet hızlı.

2-3 yıldır mevsimler yer değişti. Buzullar eriyor yağmur kar yağmıyor vs. Vs.
tarafından
Amin amin amin.
Rabbim ders alabilmeyi nasip etsin hepimize
tarafından
Hepsi kıyamet alameti
(1,121 puan) tarafından
Hiç normal değil bu sevinen mutlu olanda var felaketin farkında değiller
(6,221 puan) tarafından
Balim seni yorumunu çürütmüş ecelidünya arkadaşımız:) her zaman gibi bilgisini konuşturmuş:)
Tövbe estağfurullah
tarafından
Öyleleri her zaman var olacak sjsjjs
-Reklam-
+2 oy
(119,338 puan) tarafından
burasi buz gibi
(692 puan) tarafından
Kombi kapalı tişört ile duruyorum aksama kadar camlar açık sjsjjs
ooyyy ne guzel bizde okula gidip geliyoz totmuzdaki buzu eritip geri gidiyoz okula
(692 puan) tarafından
Ahahaha uzun mont giy asko toto onemli sjjsjs
yakinda basur yerine buz sarkacak dusun gerisinj sjsjsjsjs
(692 puan) tarafından
Ahahha bende buzlu su içiyorum su an işte snjsjs
+1 oy
(15,823 puan) tarafından
Başımıza taş yagmadigina şükür edelim artikk.....

Rabbim esirgesinn hiç iyiye gitmiyoruz......
+1 oy
(6,184 puan) tarafından

Yazdan kalma bahar havası var her yerde çok üzücü gerçekten 

"Eğer takva sahibi gençler,beli bükülmüş yaşlılar, kundaktaki bebekler,sahrada ki hayvanlar olmasaydı belalar sel gibi üzerinize dökülecekti"(Taberani,el-evsat 7/134) 

bence tamda bunun için hâlâ dönüyor dünya yoksa çoktan kopmuştu kıyamet.
(13,821 puan) tarafından
Aynen ya ☹️Sonumuz hayrolsun insallah
(6,184 puan) tarafından
İnşallah Rabb'imin razı olduğu kullardan olalım inşallah ❤️
(13,821 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(9,604 puan) tarafından
Kombi açmıyorum bir haftadır hava yaz gibi
0 oy
tarafından

Ahir zamanda mevsimler karışacak binalar zinalar cocgalacak.... 

Tamda O ZAMANDAYİZ 
tarafından
Kız bina yi zina yi yazmadim yazınca hocalar geldi dinciler geldi deyip duruyorlar sjsjs
(239 puan) tarafından
aynen kucuk alametlerin cogu gerceklesmiş
tarafından
Dinci hoca değiliz elhamdülillah müslümanız ve şuan buna karşı geleceğimize uzulmemiz lazım Allah rahmetini bizden esirgiyor...
(636 puan) tarafından
Valla korkar oldum bu dünya nereye gidiyor kendimi geçtim minicik yavrum var onu neler bekliyor bakalım Allah yolumuzdan şaşırtmasın gidişat hiç iyi değil
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla hiç hayra alamet değil rabbim sonumuzu hayra çıkarsın
0 oy
(493 puan) tarafından
Evet hava güneşli izmirde güneşli olması normal diyorum hiç kar yağmaz zaten ama.yagmur hiç eksik olmazdı ve güneş yaz gibi ısıtıyor Allah rahmetini bizden esirgiyor sanki rabbim merhamet etsin bizi affetsin 
0 oy
(5,321 puan) tarafından
Ağrı da metrelerce kar yağar yollar kapanırdı bu sene güllük güneşlik. Eşim kaç güne kar gösteriyor hava durumu ama bilmiyorum insalah yağar 
0 oy
(4,956 puan) tarafından
Kıyamet alametleri işte bunlar bide kış günü hava sıcak olursa deprem olacak deprem havası der büyükler Allah en iyisini bilir 
0 oy
tarafından
Değil. Çok uzun yıllardır bir sene çok soğuk bir sene neredeyse bahar gibi geçiyor kış. Geçen sene inanılmaz soğuk ve yağışlı geçti mesela. Kıyamet falan demişler de bunlar tarihte ilk defa karşılaşılan şeyler değil :)
(1,121 puan) tarafından
E coğrafya kitaplarında yıllardır 4 mevsimi öğrettiler bizim ülkemiz 4 mevsimi yaşayan bir ülkeydi.Bu normal birşey değil bir kaç yıldır durum böyle Peki bunun sonucunda bizi neler bekliyor.Kuraklık susuzluk yaz kış turizm her türlü etkilenmesi demek.Durumun ilk defa karşılaşılmaması daha da korkunç mevsimler değişiyor hayra alamet değil. Tuhaf değil diyorsunuz
0 oy
(802 puan) tarafından
Birde farkeden varmı bilmiyorum ama hava güneşli sıcak olmasına rağmen bogucu basık ve sıkıcı bir hava var insanın içi sıkılıyor
(1,121 puan) tarafından
Aynen benim ruhuma yansıdı mesela bir negatiflik bir kasvet var havada
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Ay cidden ya İzmir çok soğuk olmaz ama dediğiniz gibi mont giymiyoruz kış gelmiyor tövbe ya
(1,121 puan) tarafından
Ben iç anadoludayım mont giymiyorum buranın kışı meşhurdur
0 oy
tarafından
Alamet alamet hepsi kıyamet alameti
0 oy
(1,579 puan) tarafından
Normalde tanıdıklarımla konuştugm zaman onlar söylüyorlar 99 depremi sırasındaki boguculuk var havada 
0 oy
(4,224 puan) tarafından
Bunca ciplaklik zina  hırsızlık  cinayet varken normal  degilmi dua edelimki Rabbim  bize ekmek veriyor başımıza  taş yagdirmiyor
0 oy
(113 puan) tarafından
Tabiki nromal değil daha bugün eşime dedim Eylül de bütün yapraklar sararir dökülürdu küçükken su an ocaktayiz ne yağmur ne kış ağaçlarda hala yeşil yaprak var Allah sonumuz hayr etsin 
0 oy
(7,032 puan) tarafından
Bende giymiyorum valla çocuğa bile 9 aylık dışarı çıkarken montun içene inci body kiloyu çorap giydiriyorum evde uyurken ince battaniye ortuyorum oyleyken bile terliyo 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kıyamet alameti Malesef 
0 oy
(1,118 puan) tarafından

Burda cok soguk oldu 

image

sular falan dondu cok cok soguk oldu kar yagdi

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 399 göst.
23 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Papatyalar (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 402 göst.
16 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Nur ay_ (3,079 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 123 göst.
3 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 145 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kezban94 (415 puan) tarafından soruldu

380,012 soru

11,375,541 cevap

34,860 kullanıcı

...