0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Biz sabah bezi bıraktık artık tuvalete giriyoruz ama gece nasıl yapacağız 17 aylık eşim küçük gece bez bağla diyor bende bağlatsam olmaz diyorum küçük uykudan kaldıramazsın diyor

10 Cevaplar

0 oy
(9,684 puan) tarafından
Gündüz takmıyorsn gece de takmamalısın bence gündüz öğrenen otomatik gece de öğreniyor
tarafından
Yani bu gün bezi tamamen bıraktı ilk gecemiz bu gece nasıl yapıcam bilmiyorum
(9,684 puan) tarafından
Yaşını şimdi gördüm canım niye erken başladın en azından baharı bekleseydin
tarafından
Daha önce de post açmıştım öyle gerekti diyelim biraz mecburi
(15,372 puan) tarafından
Benimki gündüz öğrendi 1 aydır geceleri tuvalete ben kaldırıp goturmesem yatağına saliyor.
tarafından
Gece bağlasam mı
-Reklam-
0 oy
(358 puan) tarafından
Cnm kış günü açık bırakmak biraz riskli gece çişini felan yapar gormessin ssoguk alır ben oğluma yazın ogerttim yazın bağllamiyordum ama kış girince baktım altına kaçırıyor ayrı odada da yatıyor bağlamaya başladım benimki inat gece yapmıyor yanık olsa bile gitmiyor
tarafından
Bağla mı diyorsun ya hiç gece alışmazsa
(358 puan) tarafından
Cnm sen bilirsin yanında yatiyorsa kaldırırım yapr diyorsan bağlama ama kaldırdın baktın yapmıyor mecbur bagliycaksin yoksa sonu husran
tarafından
Bağladım 1 saat arayla uyanırsam açıp götürücem bakacam bu gün gözlemeliyim olmasa gece birkaç ay daha bağlarım bahara kadar
(358 puan) tarafından
Aynen bak durumuna yatarken yaptirirsan hemen yapmaz
tarafından
Yaptırdım yatarken
0 oy
(14,043 puan) tarafından
Kucağına al uyandırmadan götürüp yaptırmayı dene bence baktın olmuyor gece baglarsin yaza kadar hem biraz daha büyümüş olur
tarafından
Bağladım dokunsam uyanır gece saat başı götürmeyi deniycem bu gece böyle olsun baktım olmuyor dediğin gibi bahara kadar gece bağlarım
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben de tuvalet eğitimi vermek istiyorum 17 aylık kızım. Kaç günde alıştı acaba 
tarafından
3 -aydır biliyor zaten kaka deyip çekiştiriyor beni hemen. Öğrendi hastalık falan derken şimdiye kaldı
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bağla aç yaparsan aklı karışır canım birde erken başlamışsın o yüzden gece kaldırmayı dene 
tarafından
Bağladım gece kaldırıcam kalkmaz zorlanırsa bağlarım bahara kadar
(7,376 puan) tarafından
Sen bilrisin tatlim
0 oy
(331 puan) tarafından
Benimki 3 yaşında hala başlamadım yaa uf
tarafından
Bence geç kaldın
0 oy
(1,170 puan) tarafından
benimki de 20 aylik kendi istiyor iki kere tuvalete gitse 3. yu mutlaka kaciriyor bende inatla baglamak istiyorum o baglatmamak icin agliyor ne zormus bu işler ya ama kucuk oldugu icin bendd biraksam gece ben az 2 veya 3 kere gotururum sende oyle yap canim bez bagla cikar o zman kafasi karismasin ben biraktiracak olursam ikisini ayni anda kesmeyi düşünüyorum bakalim
tarafından
Gece kaldırmayı denedim çok zorlandı gitmek istemedi
(1,170 puan) tarafından
o zmn birak altina yapsin kndi rahatsiz olsun o zmn yapmiyorlar diye duymustum
tarafından
Hasta olmazmı öyle
(1,170 puan) tarafından
yani canim sabaha kadar degil mesrka bez yerine alistirma kulodu al oda islak oldugu icin cocuk rahatsiz oluyormuş bez mantigi gibi ama islaklik hissediliyormus
tarafından
Aldım onu yaşıyor oda üstü ıslanıyor
0 oy
(954 puan) tarafından
Gece uyumadan yaptır , uyuduktan 2 saat sonra kaldır ve sabah uyanır uyanmaz yaptır .ilk 2-3 gün yapmakta direnir gece ama sonra alışır . Gece kalkıp emmiyorsa beslenmiyorsa tabi bu şekilde yeterli olur 
tarafından
Gece 2 kere süt içiyor kaç kere kaldırdım gitmek istemedi küçük diyede bende zorlamak istemedim sabah gözünü açtığı gibi tuvalete koştu
(954 puan) tarafından
Gece besleniyorsa sürekli çişe götürmen gerekir ama o şekilde de gece uykusu mahvolur bez bağlarsın ya da
0 oy
(45 puan) tarafından
Hasta bezleri var yatağa serilen ben onlardan almıştım sürekli yatak temizlemek zorunda kalmazsın 2 3 saatte birde tuvalete kaldırıyordum sonradan sayı azalmaya başlıyor
tarafından
Alez serdim şeninin dediğin daha mantıklı geldi alıyım sağol
0 oy
(8,036 puan) tarafından
Benim ki 3 yaşında gecede bezini bağlıyorum yoksa altına yapar bazen o tatlı uykudan uyanıp götürmiykrum tuvalete yazın geceleri 3 kere gitururdum ama kış geldiğinden beri bez bağlıyorum oğlum astım yatağından çıkar tuvalete götür getir üşütür ev buz gibi kaloriferli değil kıyamıyorum bez alırım daha iyi diyorum hasta olamasin ama yazın bağlamam götürecem gene tuvalete 
tarafından
Bizim Sicak banyonun peteğinide açtım hasta olmasın diye
(8,036 puan) tarafından
İşte bizde kalorifer yok eski ev elektrik yada klasik sobalar la ısınıyor
tarafından
Anladım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 64 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Prensesp (7,483 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.