0 oy
653 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (347 puan) tarafından
Balayına giden varmı aranızda gitiyseniz nereye gittiniz yazın bakalım  :) 

Biz 2 sene öncesinde Bodrum Muğla ya gitmiştik 4 günlük çok guzeldi ilk 2 günü sonra rezillik ötesi.

O da eşim yüzünden biz otel tutmadan balayına gittik düştük yollara gittiğimiz yerlerde günübirlik yerlerde kalırız diye düşündük ilk gün Muğla'da iksirci baba bungalov ev bulduk orada kaldık on numara beş yıldız di gerçekten çok beğendik ama öbür günü hicbiryer bulamadık bir bungalov ev bulduk tarlanın içine koymuşlar bildiğiniz evleri çok kötüydü o mevkilerde ki otelleri aradık hiç boş odalarında yoktu karanlıkta bir otel bulup kalmıştık ama rezillikti yani 3 milyar ile balayini kapatmıştım adı balayı olmuştu bizim için ama sadece bungalov ev harikaydı gene tatile çıksak gene bungalov tercihimiz olur 

53 Cevaplar

0 oy
(1,634 puan) tarafından
Biz didime gitmistik 5yildizli otele villa tipi odasında kalmıştık heralde şimdi gidemeyiz oraya çok pahalanmis
-Reklam-
0 oy
(7,419 puan) tarafından
Gitmedik biz 
0 oy
tarafından
Randevusuz balayı mi olur kız 

Niye ayarlamadiniz ki.

Bizim düğünde Eylül ayında oldu. Nevşehir Kapadokya ya gittik 5 gün du tatilimiz. Ordaki taş otellerde kaldık. Cokk güzeldi ya. Rehber eşliginde gezdik gördük heryeri.

Bence balayına bu tarz yerlere gidilecek de turla gidilmeli. Heryerini gezdirdiler. Yemeklerimizi gittiğimiz yerlerde yedirdiler. At ve ATV bindik. Bir sürü yerleri gezdik. 

Ben zaten kapaliyim. Hiç bir zaman tatil beldelerine gitmeyi heveslenmedim. Bikini ile rahat rahat yuzemedikten sonra haşemayla yüzmek için Antalya'ya gitmek çok mantıksız geliyor. Tabi herkesin kendi fikri. Bizde ya Karadeniz yada Nevşehir turu yapcaktik. Eylülde Karadeniz yağışlı olabileceği için nevsehiri seçtik. Havada orda gayet sıcaktı.
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Yarami destin bacım 
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Karadeniz turu yaptık 2 hafta canım büyün yaylalar falan gittik 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Kıbrıs'a gittik bir hafta Kıbrıs'ın kendi küçük ve gelişmemiş ama oteli on numaraydi çok güzeldi
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Direk hamile kalınca yol yasaktı gidemedim bebekle gittik hicbirsey anlamadm berbattı Mersine gitmiştik 
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Biz de Bodrum'a gittik otelde kaldık 
0 oy
(172 puan) tarafından

Biz mersin susanoğluna gitmiştik gitmez olaydık iki haftalık evliydim evlendikten bir hafta sonra kaynanamlar gitti bi hafta sonra benle eşim onların yanına gittik bizim ki balayı değil de aliecek balayı oldu :ermm:

0 oy
(2,223 puan) tarafından
Pandemiye denk geldiği için gitmedik biz. Evlendikten bir buçuk sene sonra Antalya'ya tatile gittik
0 oy
(7,254 puan) tarafından

Evlendikten 4 sene sonra beraber İstanbul'a gittik o sayılıyor mu :ermm:

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 1,599 göst.
15 Mart 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Melekkk (10,046 puan) tarafından soruldu
0 oy
68 cevap 830 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
41 cevap 1,460 göst.
15 Şubat 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde eliflii_g (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 605 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu

380,193 soru

11,382,206 cevap

34,880 kullanıcı

...